Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @abrakadabra Kendim çekerim düşüncesindeyim. Çocuk küçük fotografçıya bakma ihtimali yok gibi görünüyor.

• @EArslan kesinlikle haklısın yanlışın yok doğruların var. Geçen yıl ilk kez başvurmak nasip oldu. Bu yıl ikinci kez olucak ben genelde şanssızımdır çıkmaz bana. Geçen yıl biraz kendimi kaptırmıştım izlemediğim video takip etmediğim forum sayfası kalmadı. Umarım hayat iyilerini bize getirir. Bol şanslar..

• geçin buzdolabının önüne çekilin ölçüleri ayarlayın yükleyin gitsin 🙂 bu işte biraz tecrübe kazanınca fotoğraf olayının cokta önemli bi konu olmadığını anlıyosunuz..ilk sene bende aynıydım az kafa şişirmedim 😃

• @USCİS in resmi twitter hesabından paylaştığı haber,
    Attention Green Card Applicants: Beginning Oct. 1, 2021, all applicants must complete the COVID-19 vaccine shot or series & provide proof of vaccination to the civil surgeon before completion of the immigration medical examination.

• ⭐⭐⭐

@haydarcan24, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba bir sorum olucak benim iki ismim var ama birleşik haydarcan green card formunu doldururken canı orta ismemi yazmalıyım yoksa direk isim kısmınamı yazmalıyım soru saçma gelebilir ama çok titiz davranmaya çalışıyorum şimdiden teşekkürler.

Kimlikte de birleşikse tek Haydarcan olarak yazarsın.

• aşı şartı getirilmiş. çekilişi kazananlar sağlık muayenelerinde kanıtlamaları istenecek tarzında twitter da açıklama var uscis tarafından

• ⭐⭐

@avar Bayağı oldu ben alalı. Yeni fotoğraf çektirip giderim. Teşekkürler tavsiyeniz için.

• geliyor gelmekte olan

• Arkadaşlar başvuru tarihi 1 Ekim mi? Ben tam olarak anlayamadım.Ek olarak ben 2 doz Sinovac oldum 3.aşımı Biontech yaptıracağım lakin ABD 1 doz Biontech aşısı oldum diye aşımı tamamlanmamış sayar mı bilginiz var mı?

• ⭐⭐

@iwannapayattention başvuru tarihi daha açıklanmadı ama ekimin ilk haftası diye düşünüyoruz

• @USA Zaman adeta su misali akıp gidiyor... Belki de Hayallerimizin gerçekleşme zamanı gelmiştir. Umarım hayatlarımıza mutluluk ve huzur getirecek olan hayaller gerçekleşir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Vendetta, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merabalar green carta basvuru yaptik ve kazanci diyelim ama orda green Carti adrese yolluyorlarmis hic tanidik yok ds260 formundaki ne adres yazacam bi yontemi varmi simdiden tesekkurler bir kisi icin 3bin dolar yetermi

Su basligi incelemeyi unutmayin:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/717/green-card-ile-abd-ye-giriş-yapmadan-ev-kiralamak-adres-belirlemek

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haydarcan24, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba bir sorum olucak benim iki ismim var ama birleşik haydarcan green card formunu doldururken canı orta ismemi yazmalıyım yoksa direk isim kısmınamı yazmalıyım soru saçma gelebilir ama çok titiz davranmaya çalışıyorum şimdiden teşekkürler.

eger kimlikte ikisi birlesikse onu tek isim olarak dusunun ve o sekilde yazin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@iwannapayattention, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar başvuru tarihi 1 Ekim mi? Ben tam olarak anlayamadım.Ek olarak ben 2 doz Sinovac oldum 3.aşımı Biontech yaptıracağım lakin ABD 1 doz Biontech aşısı oldum diye aşımı tamamlanmamış sayar mı bilginiz var mı?

bu asi zorunlulugu cekilise basvuru icin degil. Green Card alirken gecerli...

• This post is deleted!

• Herkese selamlar, bol şanslar. Bu sene sanki çıkacakmış gibi bir his var. En kısa zamanda pasaport çıkartıp eşimle bende başvuracağız

• @gurars, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Doğan-Hazar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar tekrardan.. Eşimin pasaportu yok, başvuruyu sadece ben yapacağım. Bir sorunla karşılaşır mıyım.
    Mayıs ayında başvurum onaylanırsa eşime pasaport çıkarırım düşüncesindeyim.. Teşekkürler şimdiden.

Sadece başvuru sahibinden pasaport numarası isteniyor. Eşinizin sadece bilgileri istenir, evli seçeneğini seçtiğiniz için. Ancak kendiniz için ayrı, eşiniz için ayrı başvuru yapmak şansınızı arttırır. Eğer imkan varsa eşiniz için pasaport çıkarıp onun da ayrı başvuru yapmasını tavsiye ederim.

Merhaba,
    Eş ile ayrı ayrı başvuru yapılırken şu şekilde oluyor değil mi?
    1.başvuru sahibi kadın sonra eş bilgileri ve çocukların bilgileri
    2.başvuru sahibi erkek sonra eş bilgiler ve çocukların bilgileri
    2 farklı numara alıyorsunuz.

• Zaman mayısa kadar zor geçiyor. Mayıstan sonra bir dahaki çekiliş başvurusuna kadar hızlı geçiyor. Geçen sene kasımda neler neler konusmus sohbet etmiştim. Bugün doğum günüm.19 oldum. Umarım bugünün şansına 2. Basvurumda bana cıkar. Tam en sondan 1 gün önce basvuracagım. Sevgiler saygılar.

• @abrakadabra Geçen ay pasaport için biyometrik çektirmiştim. Onun ham halini alıp uyarladım.

• ⭐⭐⭐

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Zaman mayısa kadar zor geçiyor. Mayıstan sonra bir dahaki çekiliş başvurusuna kadar hızlı geçiyor. Geçen sene kasımda neler neler konusmus sohbet etmiştim. Bugün doğum günüm.19 oldum. Umarım bugünün şansına 2. Basvurumda bana cıkar. Tam en sondan 1 gün önce basvuracagım. Sevgiler saygılar.

Doğum günün kutlu olsun 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |