Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Greencard sonuncunu öğrendikten sonra uzun süre foruma giremedim, güzel hayaller kurarak başladığımız bir yolda ilk senem 'Not been selected' oldu..
    Umarım isteyen herkesin hayalleri gerçek olur.. Kendimizi toparlayıp yola devam edelim güzel insanlar 🙂

• @Programmer bu yeninpasaportumda olmasa dahi mi? Çünkü şuanda kullandığım pasaportta hiçbir vize yok.

• @CİHANKILIÇ diğer durumda konsolosluğun size bu sebeple randevu verip kimlik doğrulaması yapmasını beklemeniz gerekiyor.

• @Programmer çok teşekkür ederim hocam. Evet yaptığım hatanın farkındayım ama dediğim gibi çok ikilemde kaldım mülakata girip girmemekte.

• Mrhba Arkadaşlar ds260 work education. Kısmı ile ilgili

Mesleğini ve çalıştıpın firma bilgilerini giriyorsun..sana 2 yıllık deneyimin ile ilgili kısmındada evet dediğn zaman. Bu firmaya başladığın tarihimi yazman gerekiyor.

Ve şuanda bir ilte çalışmıyor isrn o kısmı nasıl doldurmalıyım

• @Programmer Çok sağ olun

• Referenced by  stardium stardium 

• @Gökhan-Öz merhaba 12 si perşembe unlock talebinde bulundum 17 si salı açıldı

• Arkadaşlar Merhaba,
    Öncelikle kazanan herkese tebrikler, umarım herşey gönlünüzce olur. Ben 3.başvurumda kazandım.Çok fazla sorulan bir soru pandemi koşulları da geçen seneleri ektilediği için kesin bir cevap vermek zor ancak, sıralamam 27xxx daha önceki senelerde 27 binlerde vize alan veya tanıdığı olan var mıdır. 27xxx vize alma ihtimalimiz var mıdır ?
    Teşekkürler.

• Selamlar.
    İlk greencard a basvurdugumuzda verdigimiz bilgilere nasil ulasabiliriz

• arkadaslar selamlar, benim 1 sirketim vardi ve suanda devlete borclarindan dolayi iflas asamasinda orada da dogal olarak general director olarak gorunuyorum. bu firmanin sahibi oldugumdan ds 260 formunda bahsetmem gerekir mi? bahsetmesem bir sikinti cikar mi? yada bu firmaya sahip olup olmamam formu doldurmam acisindan bir onem tasiyor mu?

• Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?

arkadaslar beni bunu kanitlar nitelikte bir belgem yok ... bu konuda yardimci olabilir misiniz ? nasil bir yol izlemek gerekli?

• @Yavuz-A
    Hocam sanırım onlara ulaşmak mümkün değil. Ne yazdıysanız o bilgileri baz alıyorlar

• This post is deleted!

• @Megatron TL ye çevirip hesap yaparsan çok fark görmeyebilirsin. Onu ABD de kaç günde çalışıp alabilirsin Türkiye’de kaç günde öyle bakmak lazım.adamlar en düşük maaşla 2 tane iPhone alırken Türkiye’de 5 maaşla 1 tane alınıyor

• This post is deleted!

• Merhaba Ds 260 formu çocuklarım için doldururken onların mail ve telefon bilgilerini istiyor. 5 ve 2 yaşında oldukları için kendi numaram ve mail adresimi mi yazmalıyım?

• Merhaba, forumda insanların adres kısmına önem verdiklerini gördüm. Ben 13 yaşımdan beri aynı adreste oturmaktayım. Fakat, evlerin yakın olması ve halen bize ait olması sebebiyle hiç taşıttırmadım. Ds formunda, şuan oturmakta olduğum yeri yazdım(yani ikametgahımın olmadığı evi) bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım ?

• @KALYENTE11 sorun olmaz adres kontrolü yapılmamaktadır ayrıca yanlış gruba yazıyorsunuz DV2023 green card loto aşamaları grubuna sorularınızı sorunuz lütfen daha sağlıklı olacaktır.

• @Gracegardener yazabilirsiniz ayrıca lütfen imza sürecinizi tamamlayın ve sorularınızı dv2023 green card loto asamaları grubuna yazınız.

• @cemalkt çok teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |