Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@bitkicel, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

dedım bakıyım ne var ne yok gelişme falan varmı

greencard çoğumuza çıkmadı, hersey b.ktan, konsolosluklar kapalı, dolar fırladı, hindistan virüsten kırılıyor, koronadan mesai arkadaşım 37 yaşında öldü geçen hafta, buradakiler de bir moralsiz gibi, maaşlar kötü alım gücümüz bitti, ülke kırılma noktasında enflasyon almış başını gitmiş, ekonomi çökmüş yaz erken geldi ama meyve ve sebze yetişmedi, araç ve ev fiyatları fırladı. Daha devam edebilirim ama bunalıma girmeyelim yeter

Gariban öncellikle başın sağolsun Allah rahmet eylesin,

devamında da böyle ölmeyiz ya füze at o nasıl sıralama arkadaş 3 gr yaşama umudum vardı aldın gittin hee 😃

• ⭐⭐

@tolgasatir ben GC ye fazla umut bağladım çıkmayınca yıkıldım, olumlu düşünemiyorum ✈ ✈ ✈ 1. dünya ülkelerine gitmek istiyorum bu ülkeden sadece

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@bitkicel, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

dedım bakıyım ne var ne yok gelişme falan varmı

greencard çoğumuza çıkmadı, hersey b.ktan, konsolosluklar kapalı, dolar fırladı, hindistan virüsten kırılıyor, koronadan mesai arkadaşım 37 yaşında öldü geçen hafta, buradakiler de bir moralsiz gibi, maaşlar kötü alım gücümüz bitti, ülke kırılma noktasında enflasyon almış başını gitmiş, ekonomi çökmüş yaz erken geldi ama meyve ve sebze yetişmedi, araç ve ev fiyatları fırladı. Daha devam edebilirim ama bunalıma girmeyelim yeter

Allah rahmet eylesin.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir ben GC ye fazla umut bağladım çıkmayınca yıkıldım, olumlu düşünemiyorum ✈ ✈ ✈ 1. dünya ülkelerine gitmek istiyorum bu ülkeden sadece

valla bizde öyle de ne yapalım kendimizi yiyip bitirmeyelim diye umursamaz a vuruyoruz arada açıp açıp tekrar sonucu kontrol ediyorum 😃 belki yogunluktan hata olmuştur diye

• ⭐⭐

@tolgasatir ben turist vizesiyle bir gidip gezmeyi planlıyorum 2023 gibi sigortada günüm dolsun bir amerika turuna çıkıp döneceğim birde orada avukatlara soracağım bakalım iltica hakkımız var mı yoksa da gc devam deneriz 10 yıllık pasaport çıkarttık 9 yıl daha bekleriz

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir ben turist vizesiyle bir gidip gezmeyi planlıyorum 2023 gibi sigortada günüm dolsun bir amerika turuna çıkıp döneceğim birde orada avukatlara soracağım bakalım iltica hakkımız var mı yoksa da gc devam deneriz 10 yıllık pasaport çıkarttık 9 yıl daha bekleriz

ben daha önce bir avukatla konuşmuştum işten çıkartılırken bildiğin fişlendim çünkü kesin kanıt yada can güvenliği istiyorlar iltica için ve geri dönme şansın kalmıyor ülkene bu sefer de hani canın tehlikedeydi muhabbeti oluyor, 2023 e yüklenme çok 8 mayısta çıkacak çoğumuza inanıyorum 🙂

• dv-2023 te ben de varım arkadaşlar umarım ki ilk ve son başvurum olur totem olsun diye yerimi alayım dedim tüm arkadaşlarıma kardeşlerime bol şans dilerim ^^

• ⭐⭐

@tolgasatir olsun ölmeden Amerikayı görsem yeter ben turist olarak gitmeye de razıyım 1 ay kalıp dönmeyi planlıyorum 2 yıl sonrası için

• kararlıyım çıkana kadar aktif şekilde yazmaya devam edicem bu foruma 🙂 farkındayım her sene müdavimler eksiliyor aramızdan küsüyorlar foruma haklı olarak ama mücadeleye devam

• ⭐⭐⭐

@Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@flz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Sanirim bu green card number Numarası 7 ve 6 ile başlayan kimseye cikmamis🙃

Bende de aynı 20227

Üşenmedim baktım;

2013 2
    2017 1
    2018 dosyayı silmişim 😁
    2019 5
    2020 6
    2021 7
    2022 6

• @thatsbaranb Umarım bu sefer yüzü gülen biz oluruz 🙂

• Banned

@aayhann, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

kararlıyım çıkana kadar aktif şekilde yazmaya devam edicem bu foruma 🙂 farkındayım her sene müdavimler eksiliyor aramızdan küsüyorlar foruma haklı olarak ama mücadeleye devam

Şakacı yeni çocuk küsmemiş daha yetmez mi sana 🙃

• @Ping-PONG kimdi o 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE bu muhabet nedir yahu?? Anlamadım ben

• @gtx295, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@flz şimdi baktimda benim case number da dediğin gibi 20227 ile başliyor 🙂 acaba bir standarti felan mi var? Gc olmazsa artik hatun bulup evlenecez. Bu gc ye kalirsak bana kesin çikmaz hayatimda zaten şans yok %1 lik şeyde hiç şansim olmaz. Evlilik de nereden hatun bulucaz o var...

şimdi ben de baktım. şöyle bir tablo var:

2019: 4U tarih: 19 ekim 2017
    2020: 6H tarih: 7 ekim 2018
    2021: 7E tarih: 18 ekim 2019
    2022: 7W tarih: 8 kasım 2020

belki bir numaralandırma yapıyordur diye tarihleri de belirttim.

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hadi-BE bu muhabet nedir yahu?? Anlamadım ben

Çekilişe katılınca numara alıyoruz ya hani. 20226SY5GL54YBE1 diye. Bu çekilişte numaraları 7 ve 6 ile başlayan kimse kazanmamış. Ben de gaza gelip eskilere baktım hep.
    Kısaca "Can sıkıntısı" 😂 Çok mühim değil.

• @hadi-BE Benim 7 ile başlıyor 😃

• Benim ve nişanlımın da 7 ile başlıyor 🧐

• ⭐⭐⭐

@bezelye, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hadi-BE Benim 7 ile başlıyor 😃

Kazananlarla huhatam olmuyoruz arkadaşım 😋
    alt metni

O zaman bu komplo şeysi de çöktü. Gene şansızlığımızla kaldık 😂

• @hadi-BE Ne yapayım buradaki muhabbet ilgimi çekti. Sessizce okuyordum ama komplo teorisini çökerteyim dedim 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |