Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

okumayın arkadaşlar, kazananların yazdığı başlıkları uzun bir süre daha okumayın.. çünkü hem üzerimizde kazanamamış olmanın verdiği üzüntü/öfke var hem de dediğiniz gibi malesef önünü sonunu düşünmeden başvurup kazanan kişilerin fütursuzca yazdıkları.. uzaklaşmayın bir süre daha bu odadan.. 😃

Ya can sıkıntısına bakayım dedim canım daha çok sıkıldı ve yandı resmen 🙄🙄

• @USA, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

1. başvurumu yapacağım, inşallah çıkar 🙂

şakaysa komik değil, gerçekse hiç komik değil :))))

• ⭐⭐

Herkese selam,

@Ping-PONG ile daha önce konuşurken bahsi geçmişti IELTS ile ilgili bir testin. Geçen gün bulduğum bir uygulamayı paylaşmak isterim bu forumdaki herkesle. İşine yarayacağını düşünüyorum.

"British Council - EnglishScore" uygulamasını indirerek, İngilizce seviyenizi test edebilirsiniz. Test sonucunda IELTS skorunuzu da veriyor tahmini olarak.

Test boyunca kamera açık oluyor ama merak etmeyin, herhangi bir sertifika talebiniz olmazsa kamera kaydınız siliniyor zaten.

Umarım küçük de olsa işinize yarar.

İyi forumlar 🙋🏻♂

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

okumayın arkadaşlar, kazananların yazdığı başlıkları uzun bir süre daha okumayın.. çünkü hem üzerimizde kazanamamış olmanın verdiği üzüntü/öfke var hem de dediğiniz gibi malesef önünü sonunu düşünmeden başvurup kazanan kişilerin fütursuzca yazdıkları.. uzaklaşmayın bir süre daha bu odadan.. 😃

Ya can sıkıntısına bakayım dedim canım daha çok sıkıldı ve yandı resmen 🙄🙄

boşverin, ilgilenmeyin.. sanırım 8. başvurumdu bu, forumun gen.tr olduğu zamanlardan beri de burada olduğumu düşünürsek epey tecrübeliyim bu konuda bence.. 😃 siz bana güvenin, yeni başvuruyu yapıp yeni heyecanlar başlayana kadar okumayın.. sonrasında tabi süreçle ilgili tecrübeler için açıp bakarsınız yine.. dobarlanın, yıkılmeycess 😃

• Banned

Kaybetmekten korktuğun her şeyi feda edebilmeyi öğrenmelisin.

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Herkese selam,

@Ping-PONG ile daha önce konuşurken bahsi geçmişti IELTS ile ilgili bir testin. Geçen gün bulduğum bir uygulamayı paylaşmak isterim bu forumdaki herkesle. İşine yarayacağını düşünüyorum.

"British Council - EnglishScore" uygulamasını indirerek, İngilizce seviyenizi test edebilirsiniz. Test sonucunda IELTS skorunuzu da veriyor tahmini olarak.

Test boyunca kamera açık oluyor ama merak etmeyin, herhangi bir sertifika talebiniz olmazsa kamera kaydınız siliniyor zaten.

Umarım küçük de olsa işinize yarar.

İyi forumlar 🙋🏻♂

Teşekkürler. 🙂

• ⭐⭐

Kanadaya mı gitsek hakkaten çok mu soğuk sağlık sistemi bahsedilen kadar kötü müdür?

• @Emtee bu çekiliş süreci ile ilgili söyleyeceğimi söyledim. Bizim insanımız sağ duyu ve vicdan ile hareket etmez. Önüne set koyacaksın. 15$ lık bir başvuru ücreti bir şeyleri çözer işte. yarı yarıya düşer başvuru eminim buna

• @istanbuladami goruyorum ve arttiriyorum 50$🙃

• @gokhanbagatur yok baba 50 çok. o kadarına gerçekten gerek yok 10-15 bile başvuruyu yarı yarıya düşürür

• @istanbuladami inanki baska turlu olmaz dostum,heleki su genclerin son sevinc gosterilerinden sonra cok zor 🙂

• zaman geçmiyor ya

• 17 günlük yasakta gerçekten zaman hiç geçmedi. Allahtan sabah bitiyor da bir nebze özgür olacağız. Hoş iş güç de yok ya, yine gelip bilgisayar başına oturup eski dizilere filmlere bakıp yan sekmede eyaletlere, şehirlere, kiralık evlere, araba fiyatlarına, vergilere, okullara ıvıra zıvıra bakmak da sıktı. Bekle babam bekle boşa giden ömür. Sahi kaç gün kaldı? 😞

• ⭐⭐⭐

"vallahi Selected" demek için nelerden vazgeçerdim ahhh ahh yaktınız bizi gençler 😞 Bu hikayede yanan biz olduk....

• @Hyller, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

"vallahi Selected" demek için nelerden vazgeçerdim ahhh ahh yaktınız bizi gençler 😞 Bu hikayede yanan biz olduk....

Her olay gibi buda 2-3 haftaya unutulur diye umuyorum

• @istanbuladami sonuna kadar hakkısın bro 👏🏻

• ⭐⭐⭐

@depresif, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Her olay gibi buda 2-3 haftaya unutulur diye umuyorum

@depresif tabi ama bizim içimizde kalacak 🙈

• ⭐⭐⭐

Turist vizesine başvuran ve ya başvurmayı düşünen var mı 2022 zedelerden 🤔

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Turist vizesine başvuran ve ya başvurmayı düşünen var mı 2022 zedelerden 🤔

@denizci10 başvurmuştu sanırım.

• Bu muazzam şehrin muhteşem sokaklarında dolaşmak umarım bir gün bana da nasip olur. I'm in love with you New York 💓 💓 💓

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |