Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Darwin, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çıkmayan arkadaşlar ümidinizi kaybetmeyin 11. başvuru sonunda bana çıktı hayallerinizin peşini bırakmayın

Çok sevindim adınıza.

Darısı başımıza inşallah 🙂

• Merhaba arkadaşlar, geçen seneler de GC ile America’ya giden bir arkadaşın videolarınızı izlerken şöyle bir bilgiyi denk geldim. Kendisi diyor ki, GC ile gelenlere American hükümeti $25.000 kadar kullanabileceğiniz ücretsiz dil eğitim kursları mevcut demiş parayı nakit değil, kurslar da kullanabildiğini söylemiş. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Hangi video da dediğini hatırlamıyorum ama arkadaşın Youtube linkini bırakıyorum.

• Merhaba arkadaşlar, dv2023 talihlileri olarak katılacağımız telegram grubunun linkini alabilir miyim ?

• @Maku lütfen bu konuyu Dv2023 green card loto aşamaları grubuna yazınız. Ayrıca imza işleminizi gerçekleştirin ki arkadaşlar size daha hızlı yardımcı olsun.

• @sibrikoz merhaba bu konuyu DV2023 green card loto aşamaları grubuna yazınız ayrıca grubun ilk sayfasında telegram için yönlendirme bulunmakta ve imza işleminizi gerçekleştirin ki arkadaşlar size daha hızlı yardımcı olsun.

• @sirvan cok sansli birisisin gercektennn 😔😔😔😔😔😔😔😔😔

• Arkadaşlar 29 bininci sıra için sizce şans nedir? Mülakat için sıra gelir mi?

• Sevgili arkadaşlar ve deneyimliler konsolosluk mülakatı neye göre yapıyor bilgisi olan var mı mesela ds260ı önceden doldurdu numarası da aktif oldu o şahısa öncelik mi tanıyor mülakat sırasında acaba? @gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tugo süreci nasıl yaşayacağını görmek için bu iletiyi okuduğunuza emin olun.
    ve sorularını bu başlıkta değil, o başlıkta sormaya gayret edin.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları?page=1

• @gucarslan formda ki 2018 sürecini bile okudum ben öyle anladım ama current olup mülakat alamayanlarda var ds260 erken gönderip bekleyende var tam olarak anlamadığım için sordum teşekkürler.

• This post is deleted!

• Arkadaşlar ds260 formuna fotoğraf yüklemek gerekiyor muydu? Ben formu tamamlafım ama fotoğraf yükleme var mıydı hatırlayamadım.

• @cansusağlam hayır fotoğraf yüklemenize gerek yok.

• @cumhur-kutlu benim de 29binlerde, daha önceki senelerde gelmiş diye biliyorum ama emin değilim 35bin üstü zor olabilir diye öğrenmiştim

• Arkadaşlar, kullandığımız sosyal medya hesaplarını soruyorlar. Hepsini hatırlayıp yazan var mı? Facebook, instigram hesaplarını vermek yetmez mi? E mail adresleri ve sosyal medya hesaplarının Hepsini hatırlayamıyorum.

• @erdemslife umarim yanlis anlasilmamistir mesajim hatta sirf bunun onune gecmek icin hemen sildim mesajimi ama yetisemedim sanirim 🙂 hakli durumunuzu anliyorum umarim gonlunuze gore olur her sey. belki kadercilik olacak ama her iste bir hayir vardir hatta her serde bile bir hayir vardir.

• Merhabalar, telegram grubuna nasıl dahil olabilirim.

• @cumhur-kutlu hatırladıklarını yazabilirsin hepsine gerek yok.

• @gamze-ay yanlış gruba yazıyorsunuz dv2023 green cars loto asamalarına yazabilirsiniz ayrıca ilk sayfada telegram için yönlendirme bulunmakta.

• Sıralamam 34XXX umarım sıra gelir, sıralaması bana yakın, benim durumumda olan arkadaşlarla irtibatta olmak isterim. Selamlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |