Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2023 kazananları, süreçleri ile ilgili bütün soruları aşağıdaki başlıkta sorup cevap beklemelidir;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/6019

• ⭐⭐⭐

2023 DV programı için bakmanıza gerek yok şuan için ancak şurdan takip edebilirsiniz.

@Kadir-0

• @theonuraydin CN numaranızı 0000 sıfırlar olmadan yazıp submit etmelisiniz.

• @Kadir-0 hocam eğer 2023 kazananıysanız imzanızı güncelleyin ardından isterseniz telegram grubuna katılmak için adminlerden @gucarslan beye mesaj atın sizin bilgilerinizi '' case number-ds260 gönderme tarihi- kaçıncı seferde kazandığınızı- kaç vize istediğinizi vs. '' excel'e ekleyip telegram grubuna alacaktır orada güncel bilgileri paylaşıyoruz 2023 kazananları olarak.

• Selamlar Arkadaşlar.Telegram grubuna katılmak için kayıt formunda talepte bulundum.Başka bir şey yapmam gerekiyor mu?Ne zaman gruba dahil olurum?

• ⭐⭐⭐

@Atii 1-2 gün içinde gruba eklemiş olurlar eğer eklenmezseniz excell listenizden isminizi bulup kontrol edebilirsiniz neden eklenmediğiniz orada yazar

• Merhaba arkadaşlar,

Kazananların bilgilerini girdiği excele nerden ulaşabilirim?

• @Ender-Tanrıkulu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar,

Kazananların bilgilerini girdiği excele nerden ulaşabilirim?

Ender bey bu sayfayı takibi bırakın, artık burayı takip edin. Özellikle buranın 1. sayfasının 1. iletisini iyi okuyun... Excel linki bu iletinin ortasında... https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları

• Merhabalar 2023 kazananlarındanım yeşilkart forumun kazananlar listesinde ismim yazıyor ama telegram grubuna dahil edilmedim yardımcı olabilecek var mı telegram kullanıcı adım tanriverdi1928

• @tanriverdi35 @gucarslan bey yardımcı olacaktır.

• Telegrama nasıl katilabilirim?

• ⭐⭐⭐

@biranne excelle katılım linkini doldurduysanız orada ki verdiğiniz bilgiler doğrultusunda telegrama eklenirsiniz bir kaç gün içerisinde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Merhaba arkadaşlar bana bana green card çıktı 27.800 sıradayım. DS260 formunu doldurduk sizce ne olur ? Şuan ne yapmam lazım bilmiyorum. Randevu için mail mi gelecek yoksa arayacaklar mı? yoksa benim mi başvuru yapmam lazım.

• ⭐⭐⭐

Ds260 ne zaman doldurdunuz? Suan için beklemekten başka hiçbir çareniz yok. Mülakatlar henüz başlamadı Eylül ayının bitimi ile mali yıl dolduğu zaman 2023 yılı mülakatları başlayacak. Eğer baska ülkede oturum izniniz veya çifte vatandaşlığınız varsa o ülkeye de dosyanızı taşıtırabilirsiniz. Ayriyetten forumda da mevcut vize bültenini takip etmeniz ayrıca sizin yararınıza olacaktır. Bol şans dilerim. @cavatabbsv

• ⭐⭐⭐

@cavatabbsv Aynı soruları farklı konu başlıklarına yazmanız daha çabuk cevap almanızı sağlamayacaktır. Kimse sizi aramayacak DS formuna girdiğiniz mail adresinize mail gelecektir mülakat almanız durumunda.Burada önemli nokta danışmanla çalıştığınız için formu siz mi doldurdunuz yoksa danışman mı eğer onlar doldurduysa mail adresi olarak kimin mailini vermişler bunu öğrenin sizin mailini vermeleri lazım

• merhabalar bende de dv2023 talihlisiyim mail alan oldumu hiç

• ⭐⭐⭐

@FKÇ8076 cutoff rakamları daha bugün açıklandı mülakat mailleri bu ayın ortasından sonra gelmeye başlayabilir. Süreci yakından takip etmek için DV2023 Aşamaları konu başlığının ilk sayfasındaki excell formunu doldurun ve telegram grubuna katılın derim

• @achillesoag ARKADAŞA KATILIYORUM BİLMEM KAÇ KERE DEDİKLERİNİZİ YAPTIM NE TELGRAM GRUBUNA NE DE BAŞKA Bİ BİLGİYE ULAŞAMADIM EXCELL TABLONUZA ZATEN HİÇ ULAŞILAMIYOR BİLİYORUM HERKES ELİNDEN GELENİ YAPIYOR AMA BU FORUMUNUZU HİÇ AMA HİÇ ANLAŞILIR BULMUYORUM HERKES AYNI ŞEYİ YAZIYOR SÜRECİNİZİ TAŞIYIN TAŞIDIK AMA SONUÇ NE NERDEYİZ NE YAPIYORUZ KİMLER VAR MESELA EXCELL LİSTESİNDE İSMİM NERDE DİĞER TALİHLİLER NEREDEN BAŞVURMUŞ ABD HANGİ EYALETLERİ DÜŞÜNÜYOR GÖREMİYORUZ VALLA YORULDUM SİZİ ANLAMAYA ÇALIŞMAKTAN BU ARADA SİZE SİTEM ETTİĞİM İÇİN DE ÜZGÜNÜM KİMSE NET Bİ CVP YAZMIYOR TEKRAR TEKRAR ÖZÜR DİLERİM

• Merhaba, telegram grubu için formumu doldurdum. Bir de sorum olacaktı. Ben ds-260 formumu doldurduktan sonra hiç tekrar açıp kontrol etmedim. Kontrol etme imkanım var mı ? Edebiliyorsam nasıl edebilirim ? Ve formu tekrar açtığımda başvurum geri çekiliyor mu ? Şimdiden teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |