Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @enemy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar 30-40bin lirayı havaya saçsın diyorsun

Hiç durmasın. Aslında müstehak olan çok daha fazlası ama daha başvuru şartlarını anlayamamış kişide ondan fazla para çıkmaz.

• Ds260 doldurmak için İngilizce bilmeyen arkadaşlar, Chrome kullanırsanız, ds260 formu açık iken mausa sağ tıklayıp Türkçe diline çevir derseniz, sayfayı tamamen Türkçe ye çevirir. Takıldığıniz sorular varsa, Google de soruyu ingilizce aratın ama metnin başına yesilkart forum yazın, büyük ihtimalle cevabı bulacaksınız

• @avar şartları taşımadığı halde eskiden vize alanlar olmuş. Onları örnek gösterip şansınızı deneyin demeye getirenler var. Bu şekilde vize alan birini gördüm adam mail atın anlatayım nasıl yaptığımı diyor.minareyi çalan kılıfını hazırlar falan demiş. İlginç geldi bana.ne yaptıda görevliyi kandırdı

• green card çıkan arkadaşlara hayırlı olsun, yine bana çıkmadı

• This post is deleted!

• @cashh44, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

çıkmaz diyordum çıktı şimdi 9 yaşında çocuk için de pasaport gerekli mi?

Evet gerekli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mresit sabırla beklemeli ve farklı saat dilimlerinde tekrar denemelisiniz.
    yoğunluk sebebiyle bu hatayı alıyorsunuz.
    ayrıca lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• Arkadaşlar bana da çıktı elim ayağım titriyor 11. başvurum sanırım korkudan sayfayı kapatamıyorum......

• Çıkan arkadaşlar adına çok sevindim. İnşallah çıkması yetmez gidebilirsiniz de. Yeni hayatınızda başarılar,bizlere seneye bol şanslar

• @Melih-Gömeç hayırlı olsun Melih Bey.

Direkt forumdaki konulardan sürece başlayın, sakin kalmakta fayda var. Bir de sürecinizi imzanıza taşırsanız sorularınızı cevaplayanlar daha rahat cevap verebilecek.

• Arkadaşlar merhaba, DS260 formu ile ilgili birkaç soru sormam gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.
    1-) Ben 43 yaşımdayım ve memur çocuğu olduğum için çok adres değiştirdik. Geriye dönük 16 yaşıma kadar olan tüm adreslerimi mutlaka yazmalımıyım ? Çünkü bazı adresleri bulmakta zorlanıyorum.
    2-) Haliyle iş tecrübelerim de fazla. Bunların bazıları 1-2 aylık işletmeler. Sigorta geçmişimdeki tüm çalışma bilgilerimi girmeli miyim ?
    3-) Yaptığınız iş 2 yıllık bir eğitim gerektiriyor mu ? kısmında takıldım. Ben hep satış pazarlama işi yaptım ve girdiğim tüm iş pozisyonlarında üniversite mezunu olma şartı vardı. Ve elbette ürün eğitimi almam gerektiriyordu. Buna göre bu soruya Evet mi demeliyim yoksa Hayır mı ?

• This post is deleted!

• Has not been selected yazısını göreceğimden okadar emindim ki yine yanılmadım Dv2024 'e doğru yol alalım çıkan bütün arkadaşlara hayırlı olmasını diliyorum süreçlerinde de kolaylıklar diliyorum

• @stardium Kazananlar bu sayfada soru sormalı... https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/801?_=1652081993923 Bu başlığın 1.sayfasının 1. iletisini okumanız çok önemli...

• ⭐⭐

1000 sayfa oldu bu konuyu actigim zamani dun gibi hatirliyorum umut dolu kendime cikacak diye hissediyordum ama olmadi.

• Kazanan arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. ben zaten katılmadığım için doğal olarak hayal kırıklığım da yok (kendimi teselli... ) sizlere yeni hayatlarınızda başarılar diliyorum.

• @lavita Merhaba o şekildede girdim fakat olmadı neyseki bir arkadaşımız baktı sonuçlarımıza bu sene de şans gülmedi ne yazık ki
    Bu sene çıkan arkadaşlarımızın yolu bahtı açık olsun yeni hayatlarında başarılar dilerim

• @Melih-Gömeç Tebrikler, sonunda ilk başvurumda çıktı demeyen birine rastladım 🙂

• Arkadaşlar, nerede kalmıştık... çıkana kadar devam

• @sanaldeniz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@stardium Kazananlar bu sayfada soru sormalı... https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/801?_=1652081993923 Bu başlığın 1.sayfasının 1. iletisini okumanız çok önemli...

Ben soru sormadım, cevap verdim dostum iyi oku. 🙂
    3 yıldır buradayım neyin ne olduğunu biliyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |