Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nicely, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@travelleth Yalan ve yanlış tanımlamalar yapmayın, bu gidişle daha çok beklersin Amerikaya gitmeyi. Devletimizin adı Türkiye Cumhuriyeti Devleti dir. Seçimlere katılım oranında dünyada ilk 3 te olan (Nufusa göre) demokratik bir ülkeyiz, bunu buradan herkese hatırlatmak gerekir.

Umarım devletini boyle yalan yanlış tanımlamayan, doğru sözlü insanlara çıkar greencard, cunku bu tip insanlar gittiği ülkedede işlerine gelmeyince bu tarz yalan ve yanlış yazılar yazabilir ve tanımlamalar yapabilir.

hocam sen hayatı çok takıyorsun.. greencard'ın benim gibilere çıkmasını umduğun için teşekkürler.. o zaman sorarlar senin ne işin var burada?

• @nicely, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@travelleth Yalan ve yanlış tanımlamalar yapmayın, bu gidişle daha çok beklersin Amerikaya gitmeyi. Devletimizin adı Türkiye Cumhuriyeti Devleti dir. Seçimlere katılım oranında dünyada ilk 3 te olan (Nufusa göre) demokratik bir ülkeyiz, bunu buradan herkese hatırlatmak gerekir.

Umarım devletini boyle yalan yanlış tanımlamayan, doğru sözlü insanlara çıkar greencard, cunku bu tip insanlar gittiği ülkedede işlerine gelmeyince bu tarz yalan ve yanlış yazılar yazabilir ve tanımlamalar yapabilir.

Hee ayrıca şu forumda bile senin gibilerle muhattap olmak gitme amacımızın başlıcası.. bıktırdınız saçma sapan duyarlarınızla..

• Önceki iletimde yazdığım gibi olduğunu düşünüyorum. Sadece ilk yıl şansını tepmiş oldum diyelim. Büyük bir beklenti içinde olmayıp hani loto oynarsınız öylesine daha sonra baktığınız zaman "çıkmamış tüh" deyip geçersiniz ya o düzeyde kalınca sıkıntı olmuyor 😃

Bir "Plan B" belki "Plan C" olarak kalmaya devam etmesi güzel bir umut veya uğraş oluyor.

Şanslı dostlarımızı tekrardan kutluyorum, bütün şans ve güzellikler sizinle olsun. 🌷

• @travelleth, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@nicely, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hee ayrıca şu forumda bile senin gibilerle muhattap olmak gitme amacımızın başlıcası.. bıktırdınız saçma sapan duyarlarınızla..

Birader iltica edebilirsin. Lottery ile vakit kaybetme.

Ben vatanıma küfredebilsem senin gibi bende iltica ederdim.

• @travelleth, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

"You have been randomly selected for keep going to live as a slave under the control of the dictatorship of Turkish Islamic State."

yazısı çıktı bana..

Güzel tanımlamışsın hocam, bana da aynısı çıktı. 🙂 Bu %100 doğru bir ifade, aksini iddia eden vaktinde bazı dershanelerden eğitim almıştır. Efendilerine hasretlik duyuyorlardır filan.

• @stardium nerde ne kadar fetöcü pkkli vatan haini varsa............ Noktaları sen doldur kardeş.

Ben hayatımın hiç bir döneminde cemaatin yada teröristlerin kucağına oturmadım.

Ama vatanıma da küfretmedim, ettirmedim.

Rahatsız olan ....ip ol.. Gidebilir.

@crazycells sizde bu tip insanlara müsade ederseniz sizide kınıyorum.

Ülkeyi bu hale getiren her bir bireyin yetkilinin kim varsa beter olsun, bunun cevabınıda sandıkta verir bu millet

• @beceke kimse vatanına küfür etmemiş zaten ocak delikanlısı. Belli ki sen buralarda yenisin, heyecanlı bir gençsin, fazla da gaza gelmişsin. Olur olur lodos azalınca gazın çıkar zamanla sakinleşirsin 🙂 öptüm yanaklarından.

• Yaşım 42. İnsanların yüzüne söylemeye cesaretin olmayan şeyleri burada yazma birader. Bende sana bu kadar diyorum.

• @beceke Bütün düşüncelerimi herkesin yüzüne söyleme cesaretine sahibim çok şükür. Sizin gibi dümenden "vatan sevdalısı" geçinip, ABD ye nası kaçarım derdin de değiliz. Gerçek tektir, gerçeği konuşmak da cesurların işi sizin değil. Hadi yaverliği başka kapıda yap benden sana ekmek çıkmaz, sert gelirim.

Ek not: İsteyen istediği yorumu yazar, hazmetmeyi öğreneceksiniz.

• Aklım hala yapamadıklarımda
    (Has Not Been Selected)
    Çıkanları tebrik ediyorum.Yeni hayatlarınızda başarılar dilerim.

• @travelleth in yorumuna vatana küfür yakıştırması yapmanın nasıl bir manası var? Arkadaş tün gerçekleri bir cümleye sığdırmış, kısaca içinde olduğumuz durumu anlatmış. Küfür bunun neresinde.

• @nicely "Kurulu düzenimiz var yeeenim yohsa cenned vadan valla"cılar buraya da sızmış anlaşılan

• Amerika adres gösterme işini nasıl halletmeniz lazım acaba

• @crazycells bir dahakine sene pasaport zorunluluğu kalkacak diyorlar hocam,eğer kalkarsa ben hala 21 yaş altiyim,anneme ve babama da başvuru yaptirtsam ve onlardan birine çıksa onlar gelmeden tek ben gidebilir miyim onların da gelmesi zorunlu mu 18 yaşında olacağım kazanıldığı taktirde

• Seneye inşallah devamm pes etmek yok genciz güzeliz xd

• DS 260 Formunu hala dolduramıyorum yoğunluktan nerdeyse uyumadım ama hala olmuyor.Doldurabilen var mı?

• @Cycraft onların kalması şart değil ama başlangıçta ilk talihliye birlikte giriş yapman gerek. Sonra talihli dönsede sen kalabilirsin.

• Bu sene de çıkmadı.Seneye belki de son kez deneyeceğim.Kazanan arkadaşları tebrik ediyor onlara bol şans diliyorum.

• Bu sene ilk defa başvurduğumuz eşime çıktı 🙂

Hadi bakalım 🙂 başlıyoruz

• 21 22 23 hepsi çıkmadı. her sene 2 başvurumuz olmasına rağmen çıkmıyor. Ülkenin zor şartları, çıkmamasının verdiği hüzün üzüntü. Umut bağlamak istemesen bile çıkmayınca bulunduğun şart içerisinde üzülüyorsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

37

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |