Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bunca sene hala aynı heyecan, nasip 🙂

• @emirozbay turkiye saati ile 19:00

• @Can-Erdoğan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

9 saat sonra vallahi SELECTED der miyiz acaba? 🙂

Vallahi SELECTED diye bağırıp etrafımdaki herkesi tutup havaya atacağım 🙂

• @emirozbay TSİ 19:00

• Günaydın arkadaşlar son 2 senenin başvuru sayısı kazananan sayısı verileri neden yok?

• @Goktug35 Ben muhtemelen şaşkınlıktan bişi yapamam. Sonra emin olmak için "sağ tıkla, Türkçe diline çevir" yapar tekrar tekrar bakarım :D:D:D

• Arkadaşlar bende bekleyenler arasındayım fakat beklentinizi minimumda tutun. Bu yıl greencard'ın çıkma ihtimali %2. Çıkmazsa da üzülmeyin zaten dünyanın sonu değil. Hayallerinizin peşinden koşmaya aynı kararlılıkla devam.

• @madmizah hahahahaha

• Arkadaşlar amerika adresi için bilgi verebilecek biri varmı ?

• @futurehendrix, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Günaydın arkadaşlar son 2 senenin başvuru sayısı kazananan sayısı verileri neden yok?

Bunu bende bulamadım, belki daha vizeler verildiği için yazılmamıştır.

• 9 saat kaldı 9 doğuruyoruz çoğu insan doğumhanenin kapısında bu kadar heyecanlanmamıştır 🤭🤭

• Reşit olduğum ilk yıl başvuru yaptığım heyecanla bekliyorum 🎃ya ankaralı turguttan baht çıktı şarkısını yada adele den oh mu god şarkısını dinleyecem 😶🌫

• ⭐⭐

@birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan çok geçmiş olsun, acil poliklinik hizmeti sunmadığı için (o konuda uzman bir doktor nöbetçi değilse) muhtemelen size kas gevşeticive ağrı kesici yapıp daha sonra ilgili bölüme poliklinik için gelmenizi tavsiye eder.

Aynen dediğiniz gibi oldu. Iğne vuruldum. Bunun yanında hap ve krem verdi doktor. Ama ciddi bir şey yok gibi şimdilik.

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar boynum tutuldu ve koluma vurmaya başladı. Vücudun belden üstü sağ tarafı felç gibi bir şey oldu. İlk defa başıma geliyor böyle bir olay. Kas gevşetici iğne yaptırsam geçer mi?

Geçmiş olsun, boyun düzleşmeniz olabilir.
    Boyun düzleşmesinde ağrı, aynı taraftaki kola vurur ve kolunuz uyuşur, güçsüzleşir.

Şu an için geçici ağrı kesici vs. şeyler alabilirsiniz ama tavsiyem bir Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümüne çıkıp MR çektirmenizdir.

Şimdi acile geldim bakalım ne çıkacak.

Çok geçmiş olsun, umarım basit bir tutulmadır ve kas gevşetici ve ağrı kesiciyle geçer

Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayça66 ds260 için evrak istenmiyor. Sizlere adım adım yazıyım.

bugün açıklandı kazandınız sizlere paylaştığım daha önceden hazır bulunacak ds260 formunu sistemden dolduracaksınız. Evrak yok sadece bilgileri yazacaksınız. Daha sonra sizin kazandığınızı gösteren mektubun sol ortasında case numara en sağda ki son rakama göre sizin mülakata gidecek tarihi gösteren bültenler açıklanıyor. İlk bülten 15 - 17 eylül 2022 açıklanacak. Son bülten 15- 17 ağustos 2023 tarihinde açıklanacak. Senin numaran hangi bültende açıklanan numaran düşük ise o zaman senin mülakat maili alman hakkın oluyor. Bu mülakat maili belli olunca senden mail ile şimdi evrakları istiyorlardı. Sende evrakları gönderiyordun.
    FAAAKKAAAATTT 2020 - 2021 mülakat tarihleri veremediler. DV 2022 ise pandemiden dolayı tam olark çalışmayıp üsstüne de tembelliklerini koyarsan evrakların altında ezildiler nefes alamadılar. İlk defa ne yaptılar senden evrak talep için mail atmadılar. Bu uygulama ilk defa bu sene denediler ve de eğer işlerini hızlandırdıysa ozaman devam edecekler. Bu kararı eylül ayında verecekler. Ondan dolayı bize evrak için mail gelecek mi yoksa biz mi mülakata götüreceğiz kesin değil kim ne derse desin yalan söylemiş olur sadece fikir yürütür. Sende kesin diye algılama.

Bu arada paylaştığım linki görmediysen aşağıya koyuyorum

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

Eğer cepten giriyorsan winrar sıkıştırma programı sorun yaratıyor bazen bu şekilde olursa haber ver ki sana tek tek linklerini koyayım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@futurehendrix ilgili linkten ulaşabilirsiniz;
    DV2022 verileri henüz eklenmedi.

https://yesilkartforum.com/forum/post/18306

• @uzaysan sevindim, tekrar çok geçmiş olsun. uykudan kalkınca bu hale geldin değil mi?
    eğer öyleyse muhtemelen yastıktan veya gece yatış pozisyonundan dolayıdır.

• Merhaba arkadaşlar green cars sonucuna nerden bakıyoruz acaba

• ⭐⭐

Ben çocuğu babanneye yollayacağım benim mutluluktan ne yapacağım belli olmaz demesin annem çarpıldı çocukta travma yaratmayalim şimdi

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayça66 DS260 formu için bir evrağa ihtiyacınız yok.
    ilgili başlığı inceleyin lütfen;

https://yesilkartforum.com/forum/post/272609

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |