Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG Aynen öyle schengen ve İngiltere çok etkili. Valla ben bir ara şirkette çok yırtındım İngilizce için ama biz doğru organizasyona denk gelemedik. Böyle bir fırsatın varsa tekme tokat gir olaya. Sonrasında elini kolunu sallaya sallaya dünyayı gezersin valla 😃 😃

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu arada genç arkadaşlara Tinder Gold u tavsiye ederim. İngilizce pratik yapmak için deli gibi arkadaş edinebilirsiniz. Ama kadın erkek farketmemsizin one night stand yaklaşıyorlar olaya. Sohbet ettiğiniz 20-30 kişiden bir tane arkadaş tutturabilirsiniz belki. (Ben de öyle oldu) Ama pratik için şahane.

Aklıma şey geldi geçen aylarda ing konuşabilmek adına uygulama indirdim üyelik açtım bı baktım Türkler basmış uygulamayı özelden fotoğraf yollayan mı, saçma salak fantezilerini anlatan mı neler neler vardı. Dedim efendi efendi kursuna gideyim böyle ing öğrenemicem 😀

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY bey inşallah olur fakat olmazsa orlando yolculuğunuzun planını ben merak ediyorum anlatabilir misinz 🙂

• ⭐⭐⭐

@marpessa hayırlı haberleri alırsak görüntülü araşıp karşılıklı kadeh kaldırmamız yok mu 😂

• Banned

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG Aynen öyle schengen ve İngiltere çok etkili. Valla ben bir ara şirkette çok yırtındım İngilizce için ama biz doğru organizasyona denk gelemedik. Böyle bir fırsatın varsa tekme tokat gir olaya. Sonrasında elini kolunu sallaya sallaya dünyayı gezersin valla 😃 😃

Ben VIP tarafında çalıştığım için (biliyorsun durumu) bu tarz şeylerde biraz şanslıyım. Mesela bu ekim-kasım gibi 3-5 gün şirkete kendimi Paris’ e gönderttiricem tatile. 2023 Yaza doğru schengen im bitiyor çünkü yenilerken giriş çıkış sorun oluyor. Ben schengen i Fransa’ dan aldım. Sadece 25-30 gün Yunan’ a gittim geldim. Bu yazda Yunanistan, İtalya, Hırvatistan felan gezicem. İnşallah İbiza’ ya kadar felan gideriz diye dua ediyorum ama çizmeyi geçemicez sanırım.

İnsan yurt dışında gezdikçe geri dönesi gelmiyor. Gezmeye başlamadan önce hiç böyle bir derdim yoktu. 😂 Gezdikçe de bakış açısı değişiyor. Ama benim 10 yıldır değişmeyen bir düşüncem var. İş/para dersi olmasa yemin ediyorum yaşanacak en güzel yer Afrika 😍

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY @Muhtaradana unutursak kalbimiz kurusun 🙂

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@marpessa hayırlı haberleri alırsak görüntülü araşıp karşılıklı kadeh kaldırmamız yok mu 😂

Ben alkol almıyorum su dolu kadehimi kaldırsam olur mu😅🙏🏻

• ⭐⭐

Kadeh tokuşturma +1

• Banned

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu arada genç arkadaşlara Tinder Gold u tavsiye ederim. İngilizce pratik yapmak için deli gibi arkadaş edinebilirsiniz. Ama kadın erkek farketmemsizin one night stand yaklaşıyorlar olaya. Sohbet ettiğiniz 20-30 kişiden bir tane arkadaş tutturabilirsiniz belki. (Ben de öyle oldu) Ama pratik için şahane.

Aklıma şey geldi geçen aylarda ing konuşabilmek adına uygulama indirdim üyelik açtım bı baktım Türkler basmış uygulamayı özelden fotoğraf yollayan mı, saçma salak fantezilerini anlatan mı neler neler vardı. Dedim efendi efendi kursuna gideyim böyle ing öğrenemicem 😀

Ya şöyle söyleyeyim. Mesela ben 2-3 hafta gibi bir sürede Amerika’ lı kızlardan en az 10 tane felan denk geldim. Nu fotoğraf isteyen adult içerik ürettiğini felan söyleyenler. Ama 1% lik bir oranda olsa 3-5 arkadaş edindim. Mesela bu bahsettiğim kız mesleği ile alakalı Texas taydı. Yaptığı işi söyleyebilsem anlardınız. Aşırı entellektüel bir kişilik. Ama o bile one night stand arayışındaymış. 😂 Benim samimiyetim/onun anlık duygusal durumu arkadaş olmamıza sebep oldu.

Siz kadınlar için işin boyutu çok farklı olabilir ama inanırım. İğreti edebilir. 🧐

• ⭐⭐⭐

@Hyller ekran görüntüsü yapıldı👌🏼😂

• Arkadaşlar merhaba, DS260 formu ile ilgili önemli ve detaylı bir kaç sorum olacak. Hangi başlığa yazmam gerekli?

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kadeh tokuşturma +1

Beni de ekleyin lütfen +1 🍺 🍻

• ⭐⭐⭐

@dytmelek ahahaha gönüller bir olsun, zoom açarız yeterki çıksın 😂🤗 @gariban

• ⭐⭐⭐

@Burcu-Boz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu heyecanlı günlerde çok kötü bir haber aldım.. Babamın 4. Evre 4 farklı yerinde kanser olduğunu öğrendik. 😔 Artık bir şeyler için sevinemeyeceğim..

Çok geçmiş olsun 😞

• Son 23 saate girmemize az kaldı,heyecan doruklarda inşallah isteyen hepimize çıkar.Benim için en zor aşama kazandıktan sonra başlayacak

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ya şöyle söyleyeyim. Mesela ben 2-3 hafta gibi bir sürede Amerika’ lı kızlardan en az 10 tane felan denk geldim. Nu fotoğraf isteyen adult içerik ürettiğini felan söyleyenler. Ama 1% lik bir oranda olsa 3-5 arkadaş edindim. Mesela bu bahsettiğim kız mesleği ile alakalı Texas taydı. Yaptığı işi söyleyebilsem anlardınız. Aşırı entellektüel bir kişilik. Ama o bile one night stand arayışındaymış. 😂 Benim samimiyetim/onun anlık duygusal durumu arkadaş olmamıza sebep oldu.

Siz kadınlar için işin boyutu çok farklı olabilir ama inanırım. İğreti edebilir. 🧐

Sorun şu ki "hayır hayır demektir" olayını bir türlü anlamıyorlar. Tanışmak istesem Tinder giderim niye ing programına geleyim addsgdsfd herkese, her şeye saygım var yeter ki taciz boyutuna girmesin.
    Ki sizinkisi tamamen karşılıklı bir durum. 🙂

Taciz olarak anlatmıyorum bunu ama misal forumdan biri hiç sohbet etmediğim biri "Texasta görüşürüz" yazmış anlam veremedim. Rahatsız olmadım da sohbetimiz yok, hiç bir temasimiz yok niye mesaj atarsın. Siz ya da burada sohbet ettiğim kişiler özelden yazsa anlarım da neyse...

Ortam çok gergin Fuat bilemiyorum :)))

• @Ping-PONG ahahahahahashhsdaah Zimbabwe greencard başvuruları ne zaman başlıyor yaa 😃

• Bugün hatırladım. Eşim ve bende başvurmuştuk. Ne çabuk geçmiş zaman. İyi şanslar herkese...

• Banned

Sorun şu ki "hayır hayır demektir" olayını bir türlü anlamıyorlar. Tanışmak istesem Tinder giderim niye ing programına geleyim addsgdsfd herkese, her şeye saygım var yeter ki taciz boyutuna girmesin.
    Ki sizinkisi tamamen karşılıklı bir durum. 🙂

Taciz olarak anlatmıyorum bunu ama misal forumdan biri hiç sohbet etmediğim biri "Texasta görüşürüz" yazmış anlam veremedim. Rahatsız olmadım da sohbetimiz yok, hiç bir temasimiz yok niye mesaj atarsın. Siz ya da burada sohbet ettiğim kişiler özelden yazsa anlarım da neyse...

Ortam çok gergin Fuat bilemiyorum :)))

Hahahaha 😂
    Benim kadınlarla aram iyidir samimi ve net olduğum için. O yüzden çok fazla kız arkadaşım var. İşyerinden vesaire. Ben etrafımdaki nasıl olur ya oha değildir dediğim arkadaşlarıma şahit oldum. Kızlar gösteriyorlardı instagramlarındaki mesajları. Oha bu ? Yok yahu o değildir kardeşidir felan oluyordum. 😂

Kadınların nelere maruz kaldıklarını çok iyi biliyorum ama aynı seviyede kadınların fesatlıklarını da 😂 Genellemiyorum. Taş felan ayılmasın lütfen.

Ama evet arsızlık dönemin doğallaştırılmış hastalıklarından bence de.

• ⭐⭐

@OnlyMe, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar merhaba, DS260 formu ile ilgili önemli ve detaylı bir kaç sorum olacak. Hangi başlığa yazmam gerekli?

Kazandığınız takdirde DV2023 mülakat ve DV2023 loto aşamaları sayfalarından her türlü yardımı alabileceksiniz ve @ayvalik10 üyemizin bizler için hazırladığı
    Ds260 dosyalarından da yardim alabilirsiniz
    https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |