Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @burem, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İyi akşamlar herkese ds-260 formu be zaman doldurulacak acaba

@burem kimse cevaplamamış sanırım; https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx bu adresten dolduracaksınız. Yeşilkart Forum tarafından paylaşılmış bu video işinize yarayabilir, aşağıda yeni bir mesaj olarak atıyorum:

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asarpbulut, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@burem, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İyi akşamlar herkese ds-260 formu be zaman doldurulacak acaba

@burem kimse cevaplamamış sanırım; https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx bu adresten dolduracaksınız. Yeşilkart Forum tarafından paylaşılmış bu video işinize yarayabilir, aşağıda yeni bir mesaj olarak atıyorum:

ayrica DV2023 icin guncel kaynak ve basliklari yarin forumda yayimlayacagiz 🙂

• @crazycells şimdiden kolaylıklar dilerim 🙂

• İhtimal ne kadar düşük olursa olsun 1 gün sonra hayatımız tamamen değişebilir!!! İşte böyle düşüne düşüne uykularım kaçıyor sonra bir bakıyorum herkes online demek ki yalnız değilim 🙂

• @asarpbulut teşekkür ederim ilginiz için

• @denizergün seçileceğime inanıyorum ama içten içe de seçilmemiş gibi hissediyorum, çok garip bir duygu karmaşasına giriyor insan

• vay be bir 7 ayı devirdik. yarın akşam açıklanacak. ya tam 19.00 da gireceğiz siteye ya da 8 mayısa sarkacak . herkese bol şans

• ⭐⭐⭐

@denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İhtimal ne kadar düşük olursa olsun 1 gün sonra hayatımız tamamen değişebilir!!! İşte böyle düşüne düşüne uykularım kaçıyor sonra bir bakıyorum herkes online demek ki yalnız değilim 🙂

Valla şimdi vurup kafayı yatacağım. Artık pireler mi uçuşur, bir yerler açıkta kalır da rüya mı görürüm bilmiyorum 😁

• @asarpbulut bende de aynısından var 😁 duygu durum bozukluğu mu desem ne desem bilemedim yandı kafalar valla 😂

• @hadi-BE o zaman GC pozitif olup Amerika'ya giriş yaptığınız rüyalar diliyorum size, hepimize 🙂

• ⭐⭐⭐

6 aydan eski bir fotoğrafımı kullanarak başvuru yapmak zorunda kaldığım için otomatik eleneceğimi düşünüyorum fakat bir yanımda halen inceden heyecanlanmıyor değil ya elemezlersede kazanırsam diye. bu şekilde beklemek mi daha kötü yoksa doğru doldurarak beklemek mi bilemedim

• @Emre-Kurtulmuş 6 aydan fazla olduğunu nasıl anlarlar bilmiyorum ama geçmişte eski fotoğrafını yükleyip kazanıp giden olmuş. Fazla umutsuzluğa kapılmamak gerekir.

• Umarım, yarın açıklanacak sonuçlar hak edenlere yeni bir sayfa açabilme fırsatı verir
    Bir çok insan üzülecek bir çoğu sevinecek. Umarım siz o sevinenlerden olursunuz arkadaşlar.

• Her çekilişte ister istemez beklentiye giriyorum. Sanki bana çıkıcak da sadece açıklamalarını bekliyorum gibi. Çıkmayınca o hafta leş gibi geçiyor lwlwlw. Kafamdan atmam zor oluyor. Güzel Bi case numarasıyla kazandığımı görmek nasıl hissettirirdi merak ediyorum cidden 🙂

• Merhaba arkadaşlar ds-260 formu ile ilgili bir sorum olacaktı, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Kazanmamız halinde ds-260 formunu doldururken personal information 2 kısmındaki pasaport kısmına pasaport bilgilerimizi girmemizi istiyor. Bu kısımda ABD'ye yolculuk esnasında kullanacağınız pasaport bilgilerimizi girmemiz isteniyor. Benim sorum ise şu;

Pasaportumun geçerlilik süresi 29 ekim 2022de son buluyor. Olur da bana çıkarsa pasaport kısmında ne yapmam gerekir? Eğer bu pasaportun bilgilerini girersem ve mülakat+işlem+gidiş süresini göz önüne alırsak ABD'ye gideceğim vakte kadar bu pasaportumun geçerlilik süresi dolabilir.

Bir diğer sorum ise şu; bizden askerlik durumumuzun belgesi isteniyor ve benim askerlik durumum yüksek lisans sebebiyle ağustos-eylül gibi değişecek. Bu konuda ne gibi bir aksiyon almam gerekli? Şimdiden cevaplar için çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@dilmel o dönemde askerde olduğum için yeni fotoğraf çekemedim ve bir önceki başvurudaki fotoğrafımı kullandırmak zorunda kaldım benim yerime başvuru yapan kişiye. bende daha önce eski fotoğrafla başvuran ve kazanan var denildiğini gördüğüm için forumda bir derece ümitliyim

• Hıdırellez Gecesi güzel temenni ve dilekleri diledikten sonra hemen uyuyayım ki süre az da olsa azalsın.

• ⭐⭐⭐

@gülşahegemen aaa öyle bişey yoktur inşallah dövme başına dolarla aşı olmak ı ııhh istemem 😂

• ⭐⭐⭐

@balanar benim fikrim çıkarsa hemen pasaportu yenileyin garanti olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |