Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• This post is deleted!

• bana soru sorabilirsiniz 4 yildir abd de yasiyorum

• @jamel86 bize deneyimleriniz den bahsedermisiniz ne yaşadınız 4 yılda,ilk gittiğinizde nasıldı şimdi nasıl hayatınız,ne katı size ABD ?

• şimdiden teşekür ederi martta ne kadar mülakat verecekleri bellimi bide sıra kaçlarda ankara için herkez heyecanla beklemekte iyiki böyle bir gurup var millet beklemekten kafayı yiyordur bide anlık paylaşımlar olsa yenilikler olur sürekli

• Merhabalar,
    Umarım doğru yere yaziyorumdur.
    Ben 2023 talihlisiyim. Forum kaydı, excel tablosu konuları tamamlandı fakat excelde geçersiz kullanıcı olduğum ve bu yüzden telegrama eklenmedigim yazılmış. Bu durum nasıl duzeltilir eksik yada yanlış anlamında bir uyarı da almadım 😔

• ⭐⭐⭐

@gozgu2007 öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız, formda girmiş olduğunuz telegram kullanıcı adı bulunamadığı için böyle bir not düşülmüştür. Özelden telegram kullanıcı adınızı iletirseniz yardımcı olabilirim

• ⭐⭐

@gozgu2007 Merhaba, surecinizi imzaniza tasiyin, bana ozelden telegram isminizi, sagladiginizda sorun cikiyor, paylasirsaniz yardimci olacagim.

• @resit-34 merhabalar ds260 ı geç göndermişsiniz sanki cn kaçtı acaba.

• @Gökhan-Öz Gökhan bey size mülakat tarihi verilmedi mi? güncelleme gelmemiş de

• ⭐⭐⭐

@karaçay numarası 20k seviyelerinde, ankara henüz 6100 üstüne çıkmadı

• @Emre-Kurtulmuş hadi sizin mülakata da birşey kalmamış. Bol şans.

• ⭐⭐⭐

@bismail teşekkürler güzel bir mülakat deneyimi paylaşacağız umarım forumda 🙏

• @bostonlı tarihi galiba yanlış yazılmış benim hatam düzeltim teşkler

• This post is deleted!

• gerci herkezin içinde anlamsız bir heyecan var inşallah isteyen herkez kazanır bende geceriz mülakatı

• @resit-34 Hocam en önemlisi Ankaranın mülakat vermesi. Maalesef çok yavaş ilerleniyor...

• Twitter'da greencardci hesabında şöyle bir paylaşım yapılmış.

Resimde 25XXX'lerde olan bir arkadaşın mülakatının onaylandığı yazıyor. Benim sıram 17XXX'lerde, nasıl oluyor da 25XXX'lerde olan bir dosya önce mülakat alabiliyor?

DS-260 formunu doldurdum.
    Dosya KCC'de bekliyor.
    Email attım adamlara dosyanız KCC'de, bir şey yapmanıza gerek yok diyorlar.

Bir yerde yanlış mı yaptım? Yoksa sistem farklı mı işliyor. Anlayamadım doğrusu.

• ⭐⭐⭐

@yakupkaplan bu mülakatın Ankara’da yapıldığını düşünmüyorum sizin yapmanız gereken tek şey ds260 doldurmak ekstra bişey yapmıyorsunuz

• Anladım. Teşekkür ederim.

Peki başka ülkeden mülakat tarihi almanın bir yolu var mıdır?

• @yakupkaplan forum da bütün bunlar, geçmişte anlatıldı. Sormaktan ziyade yazılanları okuyun...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |