Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İlk sayfadan yerimizi alalım 2023 için çıkacağını hissediyorum

• Arkalara doğru ilerleyelim

• Rez alalım hemen

• ⭐⭐⭐

Boşlukları dolduralım lütfen ....

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

DV2022 çıkmadı burada yerimizi alalım

• ⭐⭐

@luxalux inşallah adaş

• ⭐⭐⭐

Hepimize geçmiş olsun tek tek yazamam moralim çok bozuk dobarlanmam lazım 😞

• Evet hedef 2023 . Yaş oldu 43 . Ömrümüz çürüyor . Hayal bile kuramaz olduk . Yazık oldu gençliğimize . Umarım bu sefer olur

• 2023de kralsın be oğlum

• Çok stresli imiş bu iş yaaa

• yerimizi alalım

• Şurda Ekim ayına ne kaldı . Her sene hedefi böyle koymaktan yoruldum ama sıkılmadım

• Banned

@gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ping-PONG
    Uzuldum dostum 😕 sizin tayfadan ses varmi ?

0 Talihli 😃

• Herkese iyi şanslar diliyorum fakat müsadeniz ile bir kaç şey söylemek isterim.

1. Lütfen gitme konusunda en ufak bir şüpheniz varsa dahi başvurmayın. Gerçekten planları ve hayalleri olan insanların hayallerinin şansını düşürmeyin.

2. Benim gibi 6 senedir başvuran (+2 eşim sebebiyle toplam 8 çekiliş) ve kazanamayan arkadaşlar. Eğer benim gibi tüm planlarınızı Amerika üzerine yapıyorsanız bir süreden sonra bu çekiliş sevdasını bırakmanızda fayda görüyorum. Etrafıma baktım ve Amerika'ya yerleşme düşüncesiyle 6 senemi harcadım. Belki de yaptığım şeylere kendimi veremedim. Bir ev sahibi olmak istiyorum fakat sürekli paramı ya Amerika'ya gidersem diye saklıyorum. Nasıl olsa gideceğim bir gün diye işimde yeterince hırslı davranmıyorum. Artık 30 yaşıma geldim ve bir hayalin peşinde yaşamanın bana zarar verdiğinin farkına vardım. O sebeple devam etmeyeceğim ve bu sevdadan vazgeçiyorum.

Herkese bol şans.

• yerimizi aldık bekliyoruz. geleceğe yatırım 🙂

• ⭐⭐⭐

Seneyede Burdayız ama çook aktif olmam artık ne kadar çok yazdıkça çizdikçe üzüntüde ona göre çok oluyor şahsen bu sefer çok üzüldüm 😭

• ⭐⭐⭐

Selamlar buraya mı taşındık @Rhonster @nevzatyildizz @Ping-PONG

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Selamlar buraya mı taşındık @Rhonster @nevzatyildizz @Ping-PONG

Henüz sonuçlarına bakamayan arkadaşlar var. Kutlamaları ve tesellileri bitirelim hemen geliyoruz 🙂

• @Asiliano Kesinlikle gidebilme olasılığı olup da çıkmaması çok zarar veriyor,herşeyi engelliyor hayatımızda.hayırlısı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |