Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand Merhaba dost, şimdiden mutlu yıllar diliyorum ve number one benim Mayıs için, umarım benden sonra gerçekten isteyen ve gidebilecek herkese çıkar 🙂

Number two da ben olayim ciksin da... konsolosluk kapisinda gorusmek uzere 🤗

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Eşim instagramdan bir çekiliş linki gönderdi, coin hediye alacakmışız!!! Dedim saçmalama tek çekiliş kazanma hakkım varsa bununla harcayamam greencard bekliyorum

aaa o öle mi oluyodu. bana GC kesin çıkacak ozaman. Geçenlerde magnum çubuğu yaladık gönderdik araba vericekler diye. gelen giden olmadı. demek ki GC çıkacak. Neyse bakalım. İkiside çıksa iyiydi ama napalım arabayıda kendimiz alıcaz artık.

• ⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Eşim instagramdan bir çekiliş linki gönderdi, coin hediye alacakmışız!!! Dedim saçmalama tek çekiliş kazanma hakkım varsa bununla harcayamam greencard bekliyorum

aaa o öle mi oluyodu. bana GC kesin çıkacak ozaman. Geçenlerde magnum çubuğu yaladık gönderdik araba vericekler diye. gelen giden olmadı. demek ki GC çıkacak. Neyse bakalım. İkiside çıksa iyiydi ama napalım arabayıda kendimiz alıcaz artık.

buraya yazdım arkadaş mesaj attı civil mağazasından çekiliş, kazanana indirim kuponu vereceklermiş ona da yok dedim 🤦♂

• ⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

buraya yazdım arkadaş mesaj attı civil mağazasından çekiliş, kazanana indirim kuponu vereceklermiş ona da yok dedim 🤦♂

Bir indirim kuponuna degisme greencardi..🙄

• ⭐⭐

Geçenlerde bı astroloğun yazısı denk geldi yıldızların durumun göre bu aralıktan 2023 e kadar bugüne kadar yaptığımız iyilik ve kötülüklerin karşılığını bulacakmışız
    yıllardır beklediğim olay hep isyan ederdim onca kötü insana verdikçe veren evren bizi niye es geçiyor hesapsız kitapsız çıkarsız hep iyi insan olmaya çalıştım yok ya talih gülmüyor nerde bir çakal çıkarcı hep 4 ayak üstünde
    Bu yıl ki umudum daha da yeşerdi yazıyı okuyunca

• Banned

Bugün, 5 yıl önce deniz sektöründe tanıştığım(meslektaşım) bir İtalya’ n arkadaştan mail aldım. 2 yıldır Karayip’ lerde bir yatta çalışıyormuş ve daha iyi bir iş bulduğu için ayrılacakmış. Yerine önerebileceği birileri olup olmadığını sorduklarında ben aklına gelmişim.
    Güzel arkadaşlar biriktirmişim ancak gelin görünki çok rahat kabul alabileceğim bir iş ve herhangi bir çalışma vizesi gerektirmemesine rağmen (denizde çalışmak için liman cüzdanınız olması yeterli) seyahatlar için o bölgede çalışacaklardan B1/B2 vizesi gereklilik olarak talep ediliyor.

Gider miydim bilmiyorum ama geçen ay B1/B2 den red yemiş olmamı suratıma çarptığı için acayip üzüldüm. 😩

• Banned

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Beklemeyi sevmeyenler için benim amcamın oğlu KCC'de çaycı. 0x123456789qwertyuııoasdfghjkkzxcv adresine 0.2 Etherium gönderirseniz sonucunuza bakıyor. Bana çıkmamıştı ama 2 adet bitcoin gönderip sonucumu değiştirdim ve yeni sonuç evime biden imzalı olarak geldi. Boşuna beklemeyin. Ben hazırlıklara başladım bile.

demek 2 adet bitcoin hem de eth hesabına,

benzedi. Enişteden tiyo aldık

Allah o ERC20 nin belasını versin. Ön satışlardan coin toplarken 100 lerce $ ıma sebep oldu.🤬
    Ön satışlarda trafikte yoğun olduğu için öyle 24$ la felanda kurtaramıyorsun. Daha yeni Blokchain Space alırken 100 küsür $ ımı sadece fee olarak yedi. 🤬

ETH nin adı geçince küfür edecek gibi oluyorum. 😂

ETH Hesabına Bitcoin göndermek konusunu okuyunca da güz l bir kahkaha attım. İnsanların milyonlarca $ larının bu transfer olaylarında çöp olduğuna o kadar eminim ki. 😂

• Sa arkadaşlar Amerika’da yaşayanlardan sorularım olacaktı orası YouTuburlerin gösterdikleri gibi mi toz pembe mi bizde dv23 kayıt olduk evli 2 çocuk babasıyım yaşları suan 8ve3 terziliğim var esiminde olurda gelebilirsek ilk gelenler icin tavsiye şehir ve oradaki gerçek yaşayanlardan Bilgi almak isterim bir evimiz onu gösterecez mülakatta çıkarsa nakit illa olması lazım mi mülakatta mebla ne kadar olması lazım vize almadan evi satmayalım diyoruz teşekkür ederim

• Selamın aleyküm sonuçlar mayısın kaçında açıklanıyor sorması ayıp olmazsa

• @BEDİRHAN-FERMANOGLU as mayisin ilk haftası insallah

• @mahirumut inşallah çıkar reis

• Selam abi bu sene green card işlemlerinde değişiklik oldu yani geçen sene kcc ye belgeler onlayn olarak yolluyorduk ama bu sene süreçi hızlandırmak için yaptılar bu sürecle ilgili kapsamlı bilgiyi forumlarda yazarsanız sevinirim.

• mayıs gelse de artık bekleme çilesi bitse ya 🙂

• @Erkand Büyük düşün reis, görüşmeyi konsolosluk kapısında planlamıyorum ben. Abd'de planlıyorum 🙂 Brooklyn'de buluşmayalım mı yani 😃

• ⭐⭐

@Hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand Büyük düşün reis, görüşmeyi konsolosluk kapısında planlamıyorum ben. Abd'de planlıyorum 🙂 Brooklyn'de buluşmayalım mı yani 😃

Hem konsolosluk kapisin da Hem amerikada bulusuruz iki tarafinda gonlu olsun 😊 Brooklyne misafirlige gelirim bir cayini icerim ama 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

amerika da karşılaşacağımız yeniliklere karşı vereceğimiz tepki

https://fb.watch/a6GmIjmJMe/

• Merhaba, forumu yaklaşık 2 aydır takip ediyordum. Noel'i bahane ederek hem üye olmak hem de bir düşünce olarak var olan fikirlerime gerçeklik kazandırmak için bir adım daha atmak istedim. Uzun süredir 2 yıl iş tecrübesi olmayan kişilerin başvuru yapamadığı gibi bir yanılgıya kapılmıştım ve bu yüzden erteliyordum başvuru sürecini. Bu yıl ilk defa başvuru yaptım ve sonuçlarını göreceğiz...

Anladığım kadarıyla ne kadar büyük beklenti o kadar hayal kırıklığına sebep oluyor. 🙂 Bu süreç boyunca forum üzerinden bir sürü bilgiye erişeceğime eminim, emek harcayıp değer katan herkese teşekkür ederim. Bol şanslar, umarım herkesin gönlünce olur.

• Merhabalar, forumu 6 aydır takip ediyorum. Bende şans getirmesini ümit ederek yılbaşına yakın iken üye olayım ve yerimi alayım istedim. Umarım herşey herkesin gönlüne göre olur. Dv2023 de green card çıkıp uçakta şu playlisti dinlemek dileğiyle 🙂

• ⭐⭐

@Betu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba, forumu yaklaşık 2 aydır takip ediyordum. Noel'i bahane ederek hem üye olmak hem de bir düşünce olarak var olan fikirlerime gerçeklik kazandırmak için bir adım daha atmak istedim. Uzun süredir 2 yıl iş tecrübesi olmayan kişilerin başvuru yapamadığı gibi bir yanılgıya kapılmıştım ve bu yüzden erteliyordum başvuru sürecini. Bu yıl ilk defa başvuru yaptım ve sonuçlarını göreceğiz...

Anladığım kadarıyla ne kadar büyük beklenti o kadar hayal kırıklığına sebep oluyor. 🙂 Bu süreç boyunca forum üzerinden bir sürü bilgiye erişeceğime eminim, emek harcayıp değer katan herkese teşekkür ederim. Bol şanslar, umarım herkesin gönlünce olur.

Merhaba, Hosgeldiniz umarim Mayis'da cok guzel haberler aliriz.

• ⭐⭐

@Hamit-Karaca, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar, forumu 6 aydır takip ediyorum. Bende şans getirmesini ümit ederek yılbaşına yakın iken üye olayım ve yerimi alayım istedim. Umarım herşey herkesin gönlüne göre olur. Dv2023 de green card çıkıp uçakta şu playlisti dinlemek dileğiyle 🙂

Merhaba, Hosgeldiniz umarim hersey gonlunuzce olur. Playlisti kaydettim bu arada 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |