Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@fatih-celep, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sytahmt houston da gorusurz ins 😀

İnşallah hocam orda bi Yeşilkart Forum buluşması ayarlarız 😃 Kadir abinin mekanda bi organizasyon şart 😃 Bizi misafir edersin değil mi abi? 😃 @semavi

İnşallah... Kapımız her zaman açık...

• ⭐⭐

@semavi eyvallah abi inşallah şans yüzümüze güler de gelirsek ziyaret edeceğim seni, Araba için başka bi yere bakmaya gerek yok zaten 🙂

• @sytahmt ben niye bulamadım yaa nereden yaptınız 🙂

• @Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sonar

Teşekkür ederim cevap için. Ben şuan dijital pazarlama ile uğraşıyorum hemde bölümünü okuyorum. Yabancı sitelere webmasterlik ve dijital pazarlama desteği veriyorum. Şuan çoğu müşterim yabancı. Müşterime beni ülkeye sponsor olarak al demek biraz komiğime gidiyor. Ama amacım orda airbnb tarzı bi yer almak veya uygun bi araba alıp arabada yatarım. İş olarak kendi işimi bulamasam bile orda ne iş varsa yaparım. Burda lağım temizlemişliğim var. Ayrıca amacım kendimi kurtarmak. Yaşım henüz genç olmasına rağmen ilerideki ailemi ve olacak çocuklarımı düşünüyorum. O yüzden bu çetrefilli yol benim için mühim değil. Emin olun bu ülkede her gün diğer günden kötü. Hepinizin mutlu olduğu ve hayallerine kavuştuğu gelecekte görüşmek üzere 🌙😉😌

Hocam merhaba. Açıkçası elinizde halihazırda bir altın bileziğiniz var. İngilizce dil bilginiz de gelişmiş düzeydeyse size bu süreçte en basitinden Front-end Web Development öğrenmenizi tavsiye ederim. Hem süreç sonuçlanana kadar belirli bir seviyeye gelmiş ve hatta freelance işler yapmaya başlamış olursunuz, hem de halihazırda GC'niz olacağı için ABD'de en kolay ulaşılabilecek ve ciddi talep olan iş kollarından birisine adım atmış olursunuz.

• ⭐⭐

@Hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sytahmt ben niye bulamadım yaa nereden yaptınız 🙂

Yeni yıl teması beyaz temada da açık ama yağan karlar da beyaz olunca gözükmüyor. Dark moda nasıl geçeceğinizi soruyorsanız eğer bildirim işaretinin yanında ampül var. Ona tıklayın.

• ⭐⭐

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Yeni yıl teması beyaz temada da açık ama yağan karlar da beyaz olunca gözükmüyor. Dark moda nasıl geçeceğinizi soruyorsanız eğer bildirim işaretinin yanında ampül var. Ona tıklayın.

Kaç gündür şaşı oldum iyi ki söyledin bunu çok saol 😄

• ⭐⭐

Son konuşmalara istinaden birkaç şey söylemek istiyorum
    Face grubunda da arada dönüyor muhabbeti gideyim Türklerle muhatap olmam diyenler ben anlamıyorum hepimiz belli bir yaştayiz ben bu saatten sonra süper İngilizcem de olsa da arkadaşlık kuramam sanki ya aynı şeylere gülmem aynı samimiyet olmaz mesela ev bakıyorum bahçe süper tam arkadaşlarla mangallik ama iki insan yoksa ben mutlu olamam ki saray gibi evim olsa da

• ⭐⭐

...tum mesele dostunuzu iyi secebilmek,arkadasliklar ve dostluklar arasinda mesafeyi korumak.iki turk bir araya gelince ya siyaset ya da din konusurlar,ama gercekte siyaset ve dinin disinda konusulacak cok sey vardir...

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10 Direkt gitme demek çok kesin bir cümle değil mi abi? Sen demiyor musun zaten insanlara direkt kesin bir şey söylemeyin diye. Çok fazla dendi kimisi 5000 kabul görürken kimisi daha yüksek rakamlarla kabul edilmiyor. Direkt hiç başlama hiç gitme gibi cümleler kurup insanların hevesini, istediğini kırmak yerine daha güzel bir üslup ile yardımcı olmaya çalışsak çok daha iyi olur bence. ''O para ile çok zor bence imkanın varsa biraz daha biriktirip işini garantiye al'' demek yetiyor aslında. Sözüm sadece sana değil abi ama çok rastlıyorum sana. Çok yardımcı olmaya çalışıyorsun insanlara ama üslup konusunda biraz agresifsin abi. İnsanlar günlerce aylarca bunun hayalini kurarken hiç gitme hiç başlama gibi cümleler çok umut kırıcı. Kesin bir şey kimse söyleyemez sonuçta.

Katılmamak mümkün değil. Söyleyecek çok şey var ama gerek yok bi yandanda.

• ⭐⭐

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

2024 ABD Seçimlerinde yüksek darbe/iç savaş yaşanma ihtimali göz önünde bunundurulmalı açıklaması yapılmış 3 eski general tarafından.

teşekkürler hocam.İş yeri illa konsolosluktan mı belge almalı? yoksa bana e postadan yazılı bir metinle sponsor olabilir mi? onu çıktı alcam

E postandan konustugunuzu cikarttirip kanit olarak sunabilirsiniz

• @Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Son konuşmalara istinaden birkaç şey söylemek istiyorum
    Face grubunda da arada dönüyor muhabbeti gideyim Türklerle muhatap olmam diyenler ben anlamıyorum hepimiz belli bir yaştayiz ben bu saatten sonra süper İngilizcem de olsa da arkadaşlık kuramam sanki ya aynı şeylere gülmem aynı samimiyet olmaz mesela ev bakıyorum bahçe süper tam arkadaşlarla mangallik ama iki insan yoksa ben mutlu olamam ki saray gibi evim olsa da

Bende aynı şekilde düşünüyorum.
    Çok kalabalık sevmem aslında. Öyle ayda 10 kere birine misafir olayım soframda hep birileri olsun falan gibi istekleri olan birisi değilimdir. Yani o arka bahçede tek ailesiyle keyif yapmaya en uygun kişiyim aslına bakarsanız.
    Ama konuşmak başka dertleşmek başka, duymak başka hissetmek başka, söylemek başka paylaşmak başka bişey sonuçta. Bu yaştan sonra ingilizce gülerim belki ama ingilizce gibi geliyor.
    Çocuklarım büyüdüğünde -ki imkan olurda ABDde büyürlerse- onlarla nasıl dertleşirim sorunu kafamda ABD yolunda kalan son soru. Herşeyi aştım ama bu biraz muallak. Ben onlar kadar ingilizce, onlar ben kadar türkçe bilmeyecek.

• Sessiz ve derinden bekleyişler 🎥👋🏻

• ⭐⭐

Bildirim ve arama çubuğunun tam ortasında ampul var oraya tıkladığınızda dark theme e geçiyor ekran kararıyor 🙂

• ⭐⭐

Beklemeyi sevmeyenler için benim amcamın oğlu KCC'de çaycı. 0x123456789qwertyuııoasdfghjkkzxcv adresine 0.2 Etherium gönderirseniz sonucunuza bakıyor. Bana çıkmamıştı ama 2 adet bitcoin gönderip sonucumu değiştirdim ve yeni sonuç evime biden imzalı olarak geldi. Boşuna beklemeyin. Ben hazırlıklara başladım bile.

• ⭐⭐

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Beklemeyi sevmeyenler için benim amcamın oğlu KCC'de çaycı. 0x123456789qwertyuııoasdfghjkkzxcv adresine 0.2 Etherium gönderirseniz sonucunuza bakıyor. Bana çıkmamıştı ama 2 adet bitcoin gönderip sonucumu değiştirdim ve yeni sonuç evime biden imzalı olarak geldi. Boşuna beklemeyin. Ben hazırlıklara başladım bile.

demek 2 adet bitcoin hem de eth hesabına,

benzedi. Enişteden tiyo aldık

• @uzaysan @sytahmt

Teşekkür ederim. Çok güzel oldu yahu eline sağlık @crazycells 🙂

• Banned

Ne zaman boyle video lara veya gunluk hayatta insanlara denk gelsem; İlber Hocamın cahil i yankılanıyor beynimde. O kadar güzel söylüyor ki esir aldı beynimi. 😂

• ⭐⭐

Merhaba guzel dostlarim haftaya 2022'ye giriyoruz, bu yili da yedik sayilir, kimileri Mayis ayinda guzel haberi aldi kimilerinin hayalleri suya batti umarim 2022 bize You have been randomly selected der...

• @Erkand Merhaba dost, şimdiden mutlu yıllar diliyorum ve number one benim Mayıs için, umarım benden sonra gerçekten isteyen ve gidebilecek herkese çıkar 🙂

• ⭐⭐

Eşim instagramdan bir çekiliş linki gönderdi, coin hediye alacakmışız!!! Dedim saçmalama tek çekiliş kazanma hakkım varsa bununla harcayamam greencard bekliyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |