Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• .,.,.,.,

• @xackletaker <iframe width="560" height="315" src="

" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Bi green card Hüseyin bulsak da kazansak... 😄

• ⭐⭐⭐⭐

@panaroyak ben abd den yapmayı düşünüyorum. Oradayken de greencard a yürüyeceğim. Nasıl diye sormayın ben de bilmiyorum çünkü

• @justm al bende o kadar gökyüzünden para yağsa bana taş denk gelir öyle şanslıyımdir.😂

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@xackletaker, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Chromium, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ping-PONG

Kazanma şansıma yüzde 2 desek.

Önümüzdeki 5 senede kazanabilme ihtimalim (1-0.98^5)*100 = %9.6

3 kere bu foruma üye değilken başvurmuştum, üç kere de bu foruma üyeyken. Bakalım bir gün ben de talihli olarak sorularımı sorabilecek miyim? Millet geliyor kazandım diyor gidiyor yerleşiyor biz hala buradayız 🙂

Ya hocam umut kırmak istemiyorum ama 5 sene de kazanabilme ihtimali teorik olarak maalesef %9.6 olmuyor : (
    Eğer öyle olsaydı 40 sene başvuran biri talihli olmayı garantilemiş olurdu..
    5 sene boyunca kazanma ihtimalinizi %2 den 9.6'ya çıkardığınız gibi tüm ihtimallerin bulunduğu uzay düzlemini de 100 den 500'e çıkarmanız gerekiyor.
    Katıldığınız çekiliş sayısından dolayı kazanamama ihtimalinizi de arttırmanız gerekiyor, yani aslında maalesef 500 de 9.6 oluyor.
    Kısaca kazanma ihtimaliniz önümüzdeki 1 sene için de, 5 sene için de, 25 sene için de hep %2.
    Umarım 2023 sizin seneniz olur...

Merhaba, yanlış düşünüyorsunuz. Bağımsız olarak her sene kazanabilme ihtimalim eşit evet doğru, fakat birden fazla başvuruyu bir küme olarak düşündüğümüzde işler değişiyor. 40 sene başvuran birine çıkma ihtimali garanti değil yüzde 55,4'tür. 40 sene üst üste başvuran birinin talihli olma ihtimali bile neredeyse yazı turaya atıp tahmin etmeye eşit anca.

Basitçe önümüzdeki iki senede kazanma ihtimallerim (%2 kazanma şansı için)
    DV2023 kazanırım DV2024: kazanırım = olasılık %0.04
    DV2023 kazanırım DV2024: kazanamam = olasılık %1.96
    DV2023 kazanamam DV2024: kazanırım = olasılık %1.96
    DV2023 kazanamam DV2024: kazanamam = olasılık %96.04

Gördüğü üzere önümüzdeki iki senede en az bir kere kazanmış olma ihtimalim toplayınca %3.96

Bu durumda yılların sayısı arttıkça hesabın kolaylaşması adına en az bir kere kazanma ihtimalim 1'den hiç kazanamama ihtimalimin çıkarılmasıyla bulunur.

• .,.,.,.,

• Loto çıkacak da case number falan sürpriz olur . Ben kolej vs araştırmaya başladım şimdiden. Finanse edebildiğimde giderim en azından yolları , aşamaları belli

• @denizci10, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@panaroyak ben abd den yapmayı düşünüyorum. Oradayken de greencard a yürüyeceğim. Nasıl diye sormayın ben de bilmiyorum çünkü

Gidip yaparsan daha az paraya yatırım yapabilirsin abi önemli olan bi şekilde adım atabilmek abd ye. Bana kalırsa size turist vizesini havada verirler gidin dönmeyin. Vizenizi yatırımcıya çevirirsiniz. Sonuçta fırsatlar ülkesi fizibilite yapıp sistemde açık bir sektör keşfedebilirsiniz sonra da bize sponsor olursunuz amin 😄

• HADİ BAKALIM BENİM İLK BAŞVURUM OLUCAK.

• ⭐⭐

@xackletaker Niye mantıksız olsun ki? 10 sene üst üste çekilişe başvuracağım diyen biri ilk başvurusundan son başvurusuna kadar olan tüm şansını tek bir sayısal değerde görmüş oluyor. Arada bir yerde çıkması mantığı değiştirmiyor. Atıyorum 10 sene üst üste başvuracağım, bu süreçte kazanma şansım hesapladım %18.2 dedim.

Şansım yaver gitti 3. senemde mi çıktı, %18.2'lik şans üçüncü senede kapımı çaldı derim.

Hele 10 sene üst üste kazanmak gibi biraz uçuk ihtimaller zaten matematik hesabında sıfıra yakınsıyor.

• .,.,.,.,

• Çok matematiksel konuşamıycam ama 2 sene üst üste kazananda var 20 senedir başvurup kazanamayanda

• ⭐⭐ Yasaklı

@panaroyak 200 bine nerde var hangi eyalet 500 bin biliyorum ben

• ⭐⭐ Yasaklı

cromium boşa kerkinme cıkmıyor gardashm cıkmayınca boşa hayal kuruyorsun bence okul mokul ayagına yaşın gençken bir dene

• Onu bunu bilmem de, meraktan 2022 kazananlarin Crazycells'e sorduklari ds 260 sorularina baktim. Neredeyse ds 260 formuna isim-soyadini bile yazmaya imtina eden genc bir kitle var. 2022 sureci adminler icin baya bir cumbus gececek galiba :)))

• ⭐⭐ Yasaklı

Vallaha aynen tiktokta dj istanbul dinleyecek tipler yine

• Herkese iyi bayramlar

• Bayramınız kutlu olsun.

• İyi bayramlar. inşallah bi daha ki ramazan bayramına dek şu virüs illeti biterr

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |