Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Daha önce denemiştim düzenlemeyi ama yapamamıştım. Şimdi düzenledim. Teşekkürler uyarı için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umitaluc umuyorum ki bu sağlık muayenesini vizeyle tamamlar ve sürecinizi sonuçlandırırsınız.

• @kapıpencere Her bir aile bireyi için ayrı randevu alınıyor, önce çocuk, sonra asıl başvuran ve eş şeklinde oluşturabilirsiniz. Ancak Unganlarda zaten aile bireylerinin evraklarını tek seferde veriyorsunuz, onlar sırasıyla işlemlere (fotoğraf çekimi, muayene) alıyorlar. Röntgen ve varsa laboratuvar işlemlerine zaten talep edilen aile bireyleri beraber gidiyor.

• @robbie siz mülakat aldınız mı?

• Merhaba arkadaşlar ben Perşembe günü mülakat aldım ais kaydı yapmalıyım mi yoksa ev adresine geliyor mu bide randevuyu nasıl alırız muayene için. Teşekürler

• @donmezhamdu merhaba, bu konunun ilk sayfasında bilgilendirmeler var. Öncelikle sağlık muayenesi için randevu almalısınız. AIS kaydı için şu an erken.

• Tm teşekkürler çok sağolun

• @donmezhamdu rica ederim. Lütfen imzanızı güncelleyin.

• @datanist muayene randevusunu nereden alırız iletişim veya web sitesi var mı hocam

• @donmezhamdu https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri?page=1

Bu sayfada doktor muayanesinin nereden alınacağı yazıyor

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   datanist datanist 

• @datanist teşekkürler

• Selam arkadaşlar mesela yurtdışında yaşayan bir tanıdığınız var ve size sponsor olabilir mi ve kefalet mektubu diye bir şey var mı teşekkürler

• @rigby, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@kapıpencere Her bir aile bireyi için ayrı randevu alınıyor, önce çocuk, sonra asıl başvuran ve eş şeklinde oluşturabilirsiniz. Ancak Unganlarda zaten aile bireylerinin evraklarını tek seferde veriyorsunuz, onlar sırasıyla işlemlere (fotoğraf çekimi, muayene) alıyorlar. Röntgen ve varsa laboratuvar işlemlerine zaten talep edilen aile bireyleri beraber gidiyor.

teşekkür ederim

• Merhabalar mülakat için lise diploması, üniversitesi öğrenci belgesi ve transkript belgesi ucunu de götürmek zorunda mıyım ya da sadece lise diploması Yeter mi arkadaşlar ya da sadece üniversite transkript belgesi ve öğrenci belgesi yeter mi teşekkürler

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   eynar eynar 

• Gözümden kaçmış olabilir aradım ama bu konu ile ilgili olarak açık bir bilgiye rastlamadim.konsolosluğa vereceğimiz mülakat evrakları e devletden almamiz yeterli mi yada bu evrakların ıslak imzalı olması mi gerekiyor. Vatandaşlık, adli sicil, üniversite öğrenci belgesi gibi, lise diploması orijinali var İngilizceye çevirmek gerekir mi. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

• @donmezhamdu Belirttiğiniz üç belgeyi de götürmenizi öneririm. Ayrıca, transkript ve öğrenci belgesini okuldan kapalı zarf içinde almanız faydalı olacaktır.

• @Sevval bu başlığın ilk sayfasındaki bilgileri incelediniz mi? Ankara'da mülakata girecekseniz, evraklarıniz ingilizce veya Türkçe olmalı

• Okudum İngilizce ve Türkçe olmalı evet ama istenen evrakları edevletten almam yeterli mi yoksa ıslak imzalı mühürlü olarak kurumdan mi alayım bu konuda emin olamadım. doğru iş yapmak istedim.tesekkur ederim ilginiz için.

• @datanist, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@donmezhamdu Belirttiğiniz üç belgeyi de götürmenizi öneririm. Ayrıca, transkript ve öğrenci belgesini okuldan kapalı zarf içinde almanız faydalı olacaktır.

Vize mulakatlarindan okudugum kadariyla kapali zarf icinde transkript istemiyorlar, hatta "zarftan cikarip sadece transkripti verin" dediklerini okumustum bu baslik altinda.

• @leviathan merhaba, genel tavsiye bu yönde. Daha önceden böyle bir talep olduğundan üniversiteden transkript alırken bu şekilde alınması öneriliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |