Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @enemy Aileniz kaç kişilik acaba? Çünkü bizde de 4 kişi için o kadar var. Artık zor geçiniyor herkes,azaltmadan gitsek kâr..

• @mustafa-arar mrb size sorulan
    -- Türkiye'de herhangi bir borcun ya da kredin var mı?
    Hayır yok.

bu soru takip ettigim kadarıyla ilk defa sorulan bir soru.
    bu soruyu sormaktaki amacı ne olabilir konsolosluk gorevlisinin? cunku burdaki kredi borcu abd yi etkilemez ki dogrumudur? arkadaslar @gucarslan @@muhtaradana

• @crazycells @gucarslan @Muhtaradana yorumlayabilirmiyiz ustadım ? alısılmısın dısına cıkılmıs bir soru olmus?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@blackeagle82 bu konuda neden bir soru geldi emin değilim açıkçası.
    DV2022 sürecinde ilk olan şeylerden biri de askerlik belgesinin ısrarla istenmesiydi.
    şahsen bir kereye mahsus bir soru olduğunu düşünüyorum. ilerleyen mülakatlarda bunu tekrardan gözlemleyeceğiz.

• Forumu takip ediyorlarsa uyanık arkadaşların açtığı şu gibi başlıklar da böyle yeni tip soruların doğmasına neden oluyordur belki 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eynar muhtemel 🙂
    ancak; bu tip durumların doğru olmadığını bizlerin söylememesi gerek.
    kişilerin ahlakı durumlardaki fikirleri tamamen şahsi inisiyatifleri.
    bunun için ne yazık ki yapabilecek bi' şeyimiz yok.

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mstktlb vizeniz hayırlı olsun.
    size yabancı olmayan, uzak olmana bir yere göç etme fırsatı buldunuz.
    umuyorum ki daha güzel hikayelerinizi okuyacağız.

yolunuz ve bahtınız açık olsun.

• Merhaba. youtube da izlediğim bir videoda mülakat tarihi ve saatinizi onaylatmamız gerekiyor diye bir bilgi duydum. böyle bir şey var mı çünkü daha önce böyle bir şey duymamıştım. Var ise bunu nasıl yapıyoruz. Teşekkürler!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sevipekcan bahsedilen AIS kaydı.
    bu başlığın ilk iletisinde detaylaır var.

• @gucarslan hızlı dönüşünüz için çok teşekkürler!

• Sayın @gucarslan bir sorum daha olacak. Ben asıl talihliyim, eğer her şey yolunda gider ve vizemizi alabirsek, eşimin bende önce -tek başına- ABD giriş yapmasında bir sakınca var mı? yoksa ilk girişimizi birlikte mi yapmamız gerekiyor?

• @Sevipekcan önce siz girmelisiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sevipekcan asıl talihli ilk girişi yaptıktan sonra diğer aile bireyleri girişini yapabilir.

• @mstktlb Yolunuz açık , şansınız bol olsun. Tebrikler.

• Merhabalar - Bir sorum olacak. Mülakat sırasında gereken banka dökümanı detayıyla ilgili; Instruction'larda son 6 aylık banka dökümü isteniyor, benim çok fazla banka hesabım yok, ama hesaplarımda oldukça fazla hesap hareketleri var, eğer 6 aylık döküm alırsam, ansiklopedi gibi bir döküman olacak. Bunun yerine hesaba sadece girişleri ve/veya sadece belli miktarlardaki hareketleri gösterecek şekilde filtreleyerek oluştursak mülakatta sorun olur mu? İdeal banka hesap dökümü nasıl olması gerekir? Sadece 1-2 hafta önce hesaba giriş yapmış bir 15-20 bin USD olduğunu göstermek yeterli olur mu? Bu soruların net cevabı olmadığının farkındayım, ama en azından mülakat deneyimi yaşayan arkadaşların tecrübelerini paylaşmalarını rica edeceğim.

• @enemy çok teşekkürler @gucarslan

• Sn @koc2022 bilakis sorularınızın net cevabı var. Forumda soruldu ve cevaplandı. Sağ üstteki arama kısmından arattığınızda birçok bilgi edinebilirsiniz. Özetle banka dökümü istenmesinin sebebi hesap hareketlerinizden çok yeterli birikiminiz olup olmadığını ve bu birikimin ne kadar zamandır hesabınızda olduğunu görmek. 1-2 hafta öncesinden yatırılan yüksek meblağlar soru işaretleri yaratabilir. Bu sebeple forumda genelde imkan varsa mülakattan çok daha önce bu tür bir para transferinin yapılması önerildi.

• @buokcun Teşekkürler. Hesap hareketleri konusunda çok fazla bilgi yoktu. O nedenle yazmıştım. Selamlar.

• ⭐⭐⭐

@mstktlb Vallahi gerildim. Anlattıklarınızı yaşadım resmen. İyi sabır varmış sizde. Görevlinin kötü bir gününe mi denk geldiniz yoksa temelden mi karşı birisi bilemeyiz ama hiç hoş davranışlar değil.
    Neyse , hayırlı olsun. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |