Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mahmut-martin Merhaba öncelikle hayırlı olsun ABD yaşamınızda her şey çok güzel olsun. Size sormak istediğim sağlık raporu almak için gittiğinizde çocuklarınız için genel muayene dışında başka bir işlem yapıldı mı? Çocukların Aşı kayıtlarını nasıl beyan ettiniz ve yeterli oldu mu yoksa çocuklara ekstra aşı vuruldu mu?

• @mahmut-martin tebrikler güzel günler aileniz ve sizinle oldun .

• @mahmut-martin, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

Ve bitmişti! Ailemle birlikte dışarı çıktığımızda hala inanamıyordum. aylardır hazırlandığım, heyecandan ve stresten uykularımı kaçıran mülakat toplamda 5 dakika bile sürmemişti.

Tebrikler. Tam olarak aynı hissiyatı sanırım herkes yaşıyor :))

• ⭐⭐⭐

@e161564, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@mahmut-martin, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

Ve bitmişti! Ailemle birlikte dışarı çıktığımızda hala inanamıyordum. aylardır hazırlandığım, heyecandan ve stresten uykularımı kaçıran mülakat toplamda 5 dakika bile sürmemişti.

Tebrikler. Tam olarak aynı hissiyatı sanırım herkes yaşıyor :))

be62fcb2-aff5-434f-8b39-037148c7a483-image.png

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları/7415

• @mahmut-martin cok ama cok tebrikler anltiminizdaki heyecan sizlere oradaki en buyuk guven kapisi olsun.
    Umarim bizlerde bu heycani yasar ve burada paylasma sansi yakalayabiliriz.

• @MAHMUT-MARTIN Hocam gözünüz aydın, sağ-salim gitmeniz ve Amerika'daki hayatınızda herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle...

• @mahmut-martin Tebrikler, Amerika'da ki yeni hayatınızda başarılar. Darısı biz bekleyenlerin başına. Texas'da görüşmek dileğiyle, who knows 🙂

DV2022-18XXX

• @mahmut-martin öncelikle tebrikler asıl talihli dışında çocuklar hariç eşe soru sordu mu??? Neler sordu cevap verirseniz seviniriz

• @MAHMUT-MARTIN tebrikler, heyecanla okudum 🙂 Yalniz demek ki ort. 3-5 dk surecek bir mulakati nasil halen veremiyorlars! Cok garip bir surec

• @mahmut-martin Tebrik ederim. Amerika'daki hayatınızda başarılar dilerim.

• @mahmut-martin hocam tebrikler yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• elçilik instagram
    elçilik twitter
    elçilik facebook

Şu bir türlü ilerlemeyen süreç için :

Yorum+Etiket atar mısınız ?

Sesimizi duyurmamız lazım.

• This post is deleted!

• @mahmut-martin Hocam ne de güzel haber verdiniz, çok tebrik ederim! Darısı hepimizin başına!
    Bu arada son baktığımda askerlik belgesi yazmıyordu evraklarda, o bilgiyi paylaştığınız da çok iyi oldu.
    Yeni hayatınızda da bol şans dilerim!

• @mahmut-martin yolunuz açık olsun...neye göre kime göre çağıracaklar bizleri de sorsaydınız keşke:)) espri yapıyorum.. ama harika haber.. yolunuz şansınız açık olsun

• Mülakata gittiğinde konsoloslukta ds260 formunda düzeltme yaptıran oldumu hiç. Annemin soyadına kizlik soyadını yazacağıma evlilik soyadini yazdığımdan ds 260 formunu açtırmak yerine konsoloslukta düzeltirmem önerildi. Bu işlemi yapan varmi hiç konsoloslukta ds 260 formunu guncelleten

• ⭐⭐⭐

@the-inception Konsoloslukta düzeltebilirsiniz. Formunuzu açtırmayın bunun için.

• @the-inception Ben mulakat tarihim geldikten sonra konsolosluğa mail atarak eşim adına form açmak için formumun düzenlemeye açılmasını talep etmiştim mülakatımdan 1 saat önce açıldı ve bilgileri ekledim. Benim için çok stresli oldu 1 saat öncesinde eklemeler yapmak. Sizin yerinizde olsam mülakat tarihim geldikten sonra mail atarak düzenlemeye açılmasını isterdim. Geri dönüş alamasanız bile mülakatta durumu düzeltmek için iletişime geçmeyi denediğinizi gösteren mail çıktısını gösterebilirsiniz en azından .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@the-inception aynı soruyu 4 farklı başlıkta sormuşsunuz.
    lütfen ilgili sorunuzu sadece ilgili başlıkta sorun ve cevap bekleyin.
    merak etmeyin, sorunuz cevapsız kalmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@myym numaranız çok küçük olsa da DS260 gönderme zamanından dolayı bekleniyor olabilirsiniz. Çünkü DS260 formu gönderme zamanı açıklandıktan 2-3 gün sonra açılıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |