Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @braveheart-34 çok teşekkür ederim. İnanıyorum ki siz de Eylül ayına mülakatınızı alacaksınız. 🙌

• @Onder Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.Forumda onca zamanı birlikte geçirdik ve burada bir dv2022 ailesi olduk.Hiçbişey olmasa bile burada yeni arkadaşlıklar edindik.Çeşitli duyguları acısıyla tatlısıyla sevinciyle üzüntüsüyle birlikte yaşadık ve yaşıyoruz.Bu dönemin de hayatımıza kattıgı heyecan bu olay oldu.Gidemeyecek dahi olsak bunların hepsini bir kazanım olarak görüyorum.Hayatımda yeni insanlar tanıdım onların duygularına ortak oldum.yardımcı olmaya çalıştım dualarını aldım dua ettim yardım aldım.Ben çok şey ögrendim sabrı ögrendim çaresizliği ögrendim.Mücadeleyi ögrendim .Bu süreç yıprattı ama çok şey kattı.Neyse kazanan arkadaşlarımın hepsini tüm kalbimle tebrik ediyorum.Umarım hayal ettikleri gibi bir hayat onları bekliyordur.Darısı bizlerin başına inş.

• @USkamyon Siz mülakat aldınız mı acaba?

• @Onder hayırlı olsun umarım sıkıntısız vizenizi alırsınız 🙏 mülakat deneyimlerinizi de bekliyoruz 😊

• Merhaba arkadaşlar ben Perşembe mülakat aldım bu ais kaydı nasıl yapıyoruz yardımcı olursanız sevinirim 👍

• @Kitapsever çok teşekkür ederim. En kısa sürede sizin de mülakatınız gelecek çok az kaldı. 🙏🏻

• Mülakatını ve vizelerini alan arkadaşlara tebrikler kendileri nasıl bir stres ve bilinmezlik içinde olduğumuzu biliyordur vizesini almış, almamış, çekilişe katılmış ya da katılmamış herkesten ricam şu olacak ankara konsolosluğunun sosyal medya hesaplarına iranlıların yaptığı gibi yorum yapalım mülakat isteyelim vazgeçmeyelim inanıyorum ki hepimiz mülakatımızı alacağız. Bu videoya en son 1 ay önce yorum yapılmış mesela, iranlılar ya da başka ülke vatandaşları her gün sürekli aynı yorumu da olsa kopyala yapıştır yapıyor ve bizden daha fazla mülakat alıyorlar. Lütfen herkes yorum yapsın türkçe de yazabiliriz illa ingilizce yazılması gerekmiyor.

https://twitter.com/USEmbassyTurkey?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^author

• Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Pasaportumu yeniledim 10 yıllık a çıkardım. KCC’ye ya da Ankara’ya bilgi vermeme gerek yok dimi şu an, eğer mülakat maili gelirse o zaman Ankara’ya bilgi vermem gerekiyor diye biliyorum.

• @Ömer-orkun-toptaş aynen bende yeni pasaport çıkardım. Mülakata çağırırlarsa eskisiyle beraber götüreceğim

• @Kitapsever teşekkür ederim.

• @donmezhamdu merhaba mail dün mü geldi

• Herkese merhaba, sıralamam 10binde ancak temmuz submitli olduğum için sıra gelmedi. Gelmesnin çok düşük olduğunu düşünüyorum bu yüzden Bulgaristana taşımayı düşünyorum. Oradaki durumla alakalı bilgisi olan var mı? Şuanda Ankara için daha mayıs submitliler bitmedi diye biliyorum.

• @rigby, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@kapıpencere Ben 26 Mayıs'ta ais sitesine kayıt oldum bana da aynı uyarıyı vermişti. Ancak 20 Haziran'da ais kaydımı tamamlamam için mail geldi. Yani mülakata yaklaşık 1 ay kala kayıt yapabildim. Size de mail gelecektir ama mülakata 3-4 hafta kala açılacağını düşünüyorum.

çok sağolun, 1-2 hafta sonra tekrar deneyeceğim

• Merhabalar greencard kazandıktan ve herşeyi tamamlayıp amerika ya yerleştikten sonra kart basım ücreti ödüyor muyuz bilgi verir misiniz ?

• @capri evet

• @capri parayı ödemeden kart basılmıyor.onun için ABD ye gitmeden parayı ödemeniz iyi olur

• @donmezhamdu, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba arkadaşlar ben Perşembe mülakat aldım bu ais kaydı nasıl yapıyoruz yardımcı olursanız sevinirim 👍

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri
    👆
    Mülakat deneyimleri başlığının ilk iletisinde süreçle ilgili bilgileri bulabilirsiniz. İletide yer alan AIS Kaydı Oluşturma.pdf dosyasındaki yönergeleri takip ederek AIS kaydınızı yapabilirsiniz.

• @eynar teşekkürler

• Amerikada gideceğimiz adresi, mülakatta değiştirmek için yeni adresi boş bir kağıda yazmamız ve bunu belirtmemiz yetiyor mu?

• @furkan-polat Evet, evraklarınizi verirken belirtmeniz yeterli olacaktır

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |