Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@marioglu07 Bu e-posta current olduktan sonra hemen herkese gönderilen bir kalıp e-posta. Maalesef son iki haftaya girdik, bu süre içerisinde çağrılmazsanız artık bir anlamı yok. Mülakat verirlerse ve de NVC vizeyi onaylarsa yetişir tabi. Ama artık kritik bir döneme girdik.

• ⭐⭐⭐

@marioglu07 Forumu takip etmemişsiniz. Evrak isteme durumu sürecin başlarında iptal edildi. Artık sadece mülakata gidilirken evrakları götüreceksiniz.

• ⭐⭐⭐

@istavrit Hayırlı uğurlu olsun. Yolunuz açık olsun.

• Arkadaşlar bugün mülakata girmiş bulunmaktayım. İki eksik evrak ile gittim. Biri sağlık raporu diğeri ise Almanya'da yüksek lisans öğrencisi olduğumdan mütevellit Alman polis sertifikası. Sağlık raporunu hallederim 30'una kadar lakin asıl olay alman polis sertifikası. Şu an Türkiyedeyim doğal olarak. Online olarak halledilir diyenler oldu, konsoloslukta mülakatı yapan amerikalı beyefendi de alman büyükelçiliğine gidip halledebileceğini düşünüyorum dedi ay sonuna kadar. Bu prosedürü daha önce gerçekleştirmiş olan birisi var mı, varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Süre kısıtlı malumunuz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ableindahouse merhaba, mülakat yeriniz neresi yazar mısınız lütfen?
    almanya'dan polis sertifikası için bu başlığı inceleyin lütfen ama bu kadar kısa sürede almanız cidden çok zor, bol şans.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/150/türkiye-dışındaki-ülkelerden-adli-sicil-kaydı-almak/

• Merhaba mülakat yerim Ankara. Evet iki ayak bir pabuca girmiş durumda. Çözmeye çalışıyorum. Benim sürecim kesin değildi (Amerikaya giriş babında), halihazırda hala Almanyada yüksek lisans yaptığımdan mütevellit. Ondan dolayı böyle son ana kalmış gibi oldu. Bir yolunu bulmaya çalışacağım, olmazsa da olmaz ama deniyorum bakalım. Attığınız başlığı da hemen inceliyorum.

• ⭐⭐⭐

@ableindahouse Mülakat almışken bürokrasiye takılmak kötü olur. İnşallah belgeyi alırsınız.

• ⭐⭐⭐

Çok alakasız olucak ama Amerika’da başvurduğunuz bi eğitim programı veya amerikaya kesin gitmeniz gereken bi konu varmı? Belki sicil kaydınızı hızlandırmanın bi yolu olarak bunları da ekleyebilirsiniz dosyaya. Umarım sonucunuz pozitif olur haberlerinizi bekliyor olacağız 👍 @ableindahouse

• Merhaba, Green card için adresini verdiğim arkadaşım texas'taydı. iş bulmadan önce oraya gitmeyi planlamıştım. ancak bulduğum iş virginia'da ve orada tanıdığım yok. İş yeri adresini kullanabilir miyim green card adresi olarak? Eğer olura ABD'ye girişte adresi değiştirmeyi düşünüyorum.

• Referenced by  Programmer Programmer 

• Ben biraz gec te olsa makedonya oturumum var ve orda ki konsoloslugu denemek istiyoeum yizde 1 sans kaldi zaman dar vakit olursa barbados ta olabilir o da olasiliklar da yuzde binde 3 e kadar dusuyor ailemi sonra kendim alirsam.getirebilirmiyim diye sorayom.istedim zaman cok dar cunki

• ⭐⭐⭐

Sorun olmaz. @agaslan

• ⭐⭐⭐

@bestfriendny Beklediğiniz her saniye sizin zararınıza. Hemen aksiyon alın. Daha sonra ailenizi alabilirsiniz. Bununla ilgili şu sayfaya bakabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar. Bugün bogotada mülakatıma girdim ve çok güzel geçti. Memur, vizemi bugün onaylayacağını ve birkaç gün içerisinde alabileceğimi söyledi. Onayladığında mail atacağını söyledi. Az önce statüm ready den ap ye değişti. Onaylandı mı yoksa onaylanmadı mı anlamadım. Bunu yaşayan var mı acaba?
    Bogotá serüvenimi de birazdan foruma aktaracağım arkadaşlar.

• @snowwhite Hayırlı olsun hocam. Ap sonrası genelde basım oluyor.

• @snowwhite Bugün biraz şaşırarak öğrendim DS-260 formunu normalden daha geç dolduran arkadaşlar çok değişik ülkelere gitmek zorunda kalmış galiba mülakat için, çabalarınızı da takdir ettim, acaba formu geç doldurmanızın sebebi neydi hocam, unutmuş muydunuz çekilişi?

• @snowwhite merak etmeyin tebrikler şimdiden. ben AP olduktan bir gün sonrası issued oldu ertesinde vizemi aldım.

• @Özgür-Can DV2022' de DS-260 submit tarihine göre mülakat verileceğini ilk başta bilen yoktu. Süreç ilerledikçe anlaşıldı.

• @Özgür-Can merhabalar teşekkür ederim. Bana case number çok ilerde doldursan bile bir fark olmayacak dendi. Greencard kazanmadan önce sürecin nasıl olduğundan haberim yoktu maalesef bu yüzden geç doldurdum.

• @cgokhan tebrik ederim yeni hayatınızda başarılar. Umarım pazartesi güzel haberlere uyanırız.

• @gucarslan Uğur bey merhaba - DV2024 başvuru için kızım adına da başvurmak istiyorum. Ama lise son sınıf öğrencisi ve 2023 Haziran da mezun olacak, DS260 formunu doldururken (ümit ederim ki) lise mezunu olmuş olacak, sanırım başvuru anında lise mezunu olması gerekiyor, ama yine de sizden teyit edeyim dedim. Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |