Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar merhaba excel dosyası linki var mı 7 martta mülakatım var güncelliyeyim. ayrıca ne yapmam gerektiğiyle ilgili bir başlık var mı ne gerekiyor sağlık muayenesi nerde olunur vs.
    teşekkürler şimdiden

• @rosenrot ais kaydında isimlerinizi türkçe karakter kullanarak mı girdiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nihat26 ilk önce ais kaydını yapacaksın. Bu ais kaydı senin pasaportun geleceği ptt şubesinin belirteceğin sistem. en geç 5 mart olacak şekilde ungan randevun alman gerekiyor.

doctorun.com bu siteden sağlık raporu için randevu alacaksın. Neden en geç 5 mart dedim çünkü raporu bir gün sonra saat 16.00 sonra alabiliyorsun. mart başında da tüm evrakları toplarsın.

• ais kaydı nedir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nihat26 ais kaydı sen mülakata gideceksin dimi daha sonra vize basılsın diye pasaportunu içeride bırakacaksın sonra onlarda vizeni basacaklar buraya kadar tamam dimi. Peki daha sonra sen nasıl pasaportuna kavuşacaksın. Gidip konsolosluktan alamazsın. Onlarda sana göndermek için Türkiye de bulunan yüzbinlerce ptt şubesinin hangisine kargo yapacaklar bilemezler. İşte sen bu kargonun hangi ptt şubesine gelmesini istiyorsan bunu konsolosluğa bildirmek için dolduracağın sistemdir

forum ailemizden evrenin videosunu seyredersin 406. sayfa da sondan ikinci ileti de anlatıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rosenrot bankadan alacağınız evraklar dışındaki bütün evrakları şuan e-devlet üzerinden temin edebilirsiniz, sorun olmaz. banka'dan da en güncel olması açısından 1 hafta kala almanızı tavsiye ederim.

mülakatta bol şans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nihat26 excel dosyası için bu başlığın ilk iletisine bakın lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmetdacic eğer teyit aldıysanız olmaz, merak etmeyin.

• @gucarslan teşekkürler üstadım🙏🏼

• Nisan ayı için cut off cnler ne zaman açıklanır acaba?

• @mert-karayılan genel olarak ayın ortasında açıklanıyor. Bu hafta sonuna doğru ya da önümüzdeki hafta en geç açıklanır

• Referenced by  ayvalik10 ayvalik10 

• Merhaba arkadaşlar 2 mart randevu tarihim
    Ve doktor randevusu alamıyorum dolu gözüküyor bilgisi olan var mı? Teşekkür ederim

• @emirhanbrtc her günü kontrol ettiniz mi
    Toplu ve yoğun mülakat olunca da böyle sıkıntılar hep oluyor, en kötüsü doktor kontrolüne girmeden mülakatı geçip sonra yollamak olur, vize almanız gecikir ama yapacak birşey yok.

• Mülakat alan herkesin gözü aydın olsun, tebrikler.

İnşallah her ay almaya devam ederler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emirhanbrtc mart ayı için gelen yoğun mülakatlardan kaynaklı. ilgili konu için unganlarla iletişime geçin ve konuyu aktarın.
    uygun bir yer ayarlayacaklardır eminim.

• ⭐⭐⭐

2 Şubat günü Ankara konsolosluğu Mart ayı için bir günde tam 466 mülakat dağıtmıştır (867 vize).
    DV Türkiye tarihinde görülmemiş bir sayı bu.

492be118-5c31-4b58-a5d6-63c7edbf2b5f-image.png

• İyi günler, Ankara konsolosluğundan dağıtılan tüm DV vizeleri(Eu, As, Af) Türkiye ye verilmiş olan toplam kotadan mı sayılıyor?
    Şayet durum böyleyse benim gibi CN yüksek olan kişilere kota kalmaması gibi bir durum söz konusu olur mu?

• @smartcells

Gerçekten çok iyi bir rakam. açıkcası benim gibi 22xxx ler ve diğer yüksek Cn'de bekleyen arkadaşlarımız olduğu için bu hızın kesilmeden devam etmesini temenni ediyorum. Umarız bu sevinci bizlerde yaşıyacağız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yildirim84 22k olanlar için nisan -mayıs current açıklamalarını beklediğimiz için 22k için hiçbir zaman ümidimiz kesilmez. Sıkıntı 30 k ve üstünde ondan içini ferah tut

• merhabalar
    Oğlumun 21 yaş age-out zamanı Haziranda doluyor !
    Başvuru hala NVC de.
    Mart ayı randevuları belli oldu ama bize randevu gelmedi.
    Acaba durumu belirten bir mail NVC ye ve bir mail Ankara Konsolosluğuna atsam işe yarar mı ?
    çok tşk

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |