Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gamefry çok teşekkür ederim

• @gamefry Dv23 telegram grubunda olan bir arkadaşım söyledi toplu dava ile ilgili bir şeyler ama çoktan açılmış da olabilir dedi ben telegrama giremediğim için detayları bilmiyorum internette de bir şey bulamadım

• @ggulduk Anladım. Bahsedilen eski bir dava büyük ihtimalle.

• @gucarslan Merhabalar en son 13 haziranda montreal konsolosluğu dosya taşıma talebimi kabul etmişti.Bu tarihten itibaren atılan tüm maillerime sadece 1 kere cevap verdi ondada bu işlemler uzun sürebilir dosyanızı ankaradan isteyeceğiz dedi.ankaraya konsolosluğuna mesaj attığımda ankara ''dosyan bizde yok yok montreal'in dosyanı direkt KCC'den istemesi gerekdiğini söylediler .Bu gelen mesajı montreale'de gönderdim ama kesnilikle cevap vermiyorlar .KCC'ye yazdık klasik aynı cevabı veriyorlar sürekli .benimle aynı durumda olan bir kişi daha var onada aynı şekilde davranıyorlar.neredeyse hergün mail atıyorum normalde bir kere atıp beklerdim ama yine cevap vermiyorlar(3 hafta beklemişliğim var).yapabileceğimiz başka birşey olabilr mi ? acaba bu konu hakkında acaba aklıma başka birşey gelmyor.bir fikriniz varsa söylerseniz sevinirim.

• Merhaba, forumu biraz taradım ama göremedim 27 binlerde olup dv 2022 mülakat tarihi alan varmı ?

• Merhaba, Ais kaydı yaparken sadece istanbul ve ankara ptt şbeleri çıkıyor. sadece buralardan mı alabiliyoruz pasaportu?

• @agaslan Ücretsiz alabileceğiniz yerler bunlar. Adrese teslim edilmesini istiyorsanız belli bi ücret ödeyip adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz ben o şekilde yaptım . Galiba 125 ödedim bunun için.

• @xbens Teşekkür ederim ben de öyle yaptım.

• Sağlık muayenesi için götüreceğimiz belgelerde geçmişten şimdiye kadar olduğumuz aşıları gösteren aşı kartını götürmek gerekiyor. Yoksa covid aşı belgesi yeterli mi. Ekstra masraflardan kaçınmak için.

• @Kitapsever Covid aşı kartını kesin götürün. Diğer aşı kartınız varsa onu da götürün. Kabul ederse eder, etmezse zaten vuruyor aşıları.

• @cashh44 2022 yi boşverin. Onun süreci çok farklı gelişti. 26bin olup alan var 7bin olup alamayan var

• @cashh44, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba, forumu biraz taradım ama göremedim 27 binlerde olup dv 2022 mülakat tarihi alan varmı ?

Şimdi süreci size burda kimse saatlerce anlatmaz. Bu sayfanın birinci iletesindeki excele bak. Orada kim almış kim almamış belli. Bir de benim nickimin yani sanaldeniz yazısina tıkla orada gönderdiğim dv2023 aşamaları kısmına yazdığım bir mesaj var. En çok beğenilen. Onu bul. Dv2022 sürecinin nasıl ilerlediğini orada anlattım.

• @gamefry teşekkür ederim e nabizdan olduğum tüm aşıların kartını götürsem sorun olur mu yoksa hastaneye mı gitmem gerekli ?

• @cashh44 Var ama İsrail'den aldı.

• @enemy aynen sohbetleri okudum kötü olmuş çok üzücü birşey hele ki 5 binlerde veya 10 binin altı olup mülakat alamamak inş son zamanlar konsolosluk insafa gelirdi çağırır herkezi.

• @EzgiLera Salam, Men nasil qatila bilirim telegram grubuna ben 2023 qalibiyim

• @Elvin-Y

Merhaba, burasi DV-2022 konu basligi, bundan sonraki sorulariniz icin asagida paylastigim basligi kullanmalisiniz.

DV-2023 Greencard Lotosu Asamalari

Sorunuza gelecek olursam, Telegram grubuna dahil olmak icin Talihli Kayit Formu'nu doldurmalisiniz. Asagidaki linkten ulasabilirsiniz.

DV-2023 Talihli Kayit Formu

Ayrica, eger 2023 talihlisiyseniz lutfen surecinizi imzaniza tasiyin.

• Bilgili arkadaşlara bir şey danışmak istiyorum şimdi hemen hemen hepimiz dosyamızı taşımaya çalışıyoruz fakat ready olarak o konsoloslukta bekleyen bir sürü dosya olan konsolosluğa mı yoksa az işlem yapmış az sayıda bekleyen ülkeye taşımak mı daha mantıklı acaba? @gucarslan @smartcells @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xbens, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba @gucarslan bi sorum olacak size , ais kaydını oluşturdum ancak ilgili sayfa çıktısı almak isterken ekran dondu ve sayfa yenilediğimde ekran gitti çıktı alamadım. Sonradan ilgili çıktıyı alma şansım var mıdır ? Giriş yaptığımda aynı sayfaya ulaşamadım

ais kaydı sonrası mail geliyor, bunun çıktısını alabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |