Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @smartcells Ben 10k küsür numaraya sahibim. Ankara’ya belgeleri neye göre gönderiyorlar?

• Dosyalar Cn ye göre yollanmamış sanki ?

Onaya göre mi yollanmış yoksa bana mı öyle geldi ?

• @smartcells tablo linki paylaşabilirmisiniz rica etsem??

• @smartcells o kırmızı ile kapatılan sonuncu 11 bin case number mı yoksa 1100 mu yaziyor

• @kitapsever 11000

• ⭐⭐⭐

@megatron, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Dosyalar Cn ye göre yollanmamış sanki ?

Onaya göre mi yollanmış yoksa bana mı öyle geldi ?

Dosya işlem tarihi 30 Aralık'tan önceleri dikkate almayın, onlar eski dosya talep/onay sistemine göre ilerlemiş eski dosyalar. 30 Aralık itibariyle en küçük CN'e göre sırayla ileliyorlar. Bu taihten sonra verilen bütün CN'ler CN100 altında olanlar.

Keza AS bölgesi mülakatları da düşük numaralı çoğunluğu İranlı.

• ⭐⭐⭐

@barsamagic, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells tablo linki paylaşabilirmisiniz rica etsem??

Böyle bir tablo yok, dolaysıyla link de yok. Dataları günlük olarak scriptle çekip excel'de işliyoruz. Bu datalarla her gün güncellenen istatistik bilgilerini #savediversityvisa 'dan takip edebilirsiniz.

• @megatron o zaman bizim için hala umut var

• @kitapsever Tarihlere bak 30 aralıktan önce yani onayın önemli olduğu zamandı.

30 aralıktakiler hep küçük cn farkettiysen.

yani yeni sisteme göre yapmışlar.

Yanılmışım yani...

• @kitapsever yarın sabah babanızdan 100M USD kalması kadar umt var.

• Ben ve kızım Bulgaristan'dan çifte vatandaşız. Green card eşime çıktı. DS-260 fromuna kızım ve kendim için Bulgaristan vatandaşlığımıza dair bilgileri de girmiştim. Mülakatımızı Sofya'ya almak istersek alabilir miyiz yoksa green card kazanan kişinin mi diğer ülkede bağı olması gerekiyor? Ayrıca bu konsolosluk değiştirme işlemini sadece numaramız current olduğu zaman mı yapabiliyoruz?

• @atalay-aras-0 babamız hayatta değil kardeşim. bu kadar umutsuz olmanızı anlayamıyorum. Veriler ne gösterirse göstersin. Green cart çıkma ihtimali de çok düşüktü fakat oldu belki bizede sıra gelir. Eğer sıra gelmezse de en azından eylüle kadar arada bir umut edip kendimizi iyi hissederiz şahsen benim için günün sonunda aklıma gelince yorgunluğum kalmıyor 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ouzgngr merhaba. ilgili dosya taşıma için bu iletiyi incelemenizi rica ederim.

eşiniz, bu talebi KCC'ye ve onun özelinde sofya konsolosluğu'na yapabilir. bunun için dosyanızın cut-off içinde olmasına gerek yok. bu talep sizin en doğal hakkınız..

ancak burada önemli olan sizin sofya'da resmi olarak ikamet ediyor olmanız, yani orada bir adresiniz olmalı bunun için. eğer varsa eşiniz üzerinden bunun talebini yapabilirsiniz, verdiğim iletiden. tabi bunun için eşinizin de bulgar'da yasal oturumu olmalı, bunu atlamayalım. siz bulgar vatandaşı olduğunuz için bu oturumu kolayca alabileceğinizi varsayıyorum..

sadece tavsiyem sofya'nın performansını hem DV2021 hem de DV2022 için sitemizden kontrol etmenizi öneririm;

• Arkadaşlar gc genelde agirlikli olarak kimlere cikiyor gercekten raslantisal mi yoksa kisinin evli yada bekar olmasi yada daha önce abd ye girisinin olup olmamasi yasi vb bu etkenler cekilise etkisi var mi diye arastirma yapmak istedim ama bazi arkadaslar basit bir cvp vermek yerine gönderime eksi vermis bunun sebebini anlamadim bekar olanlara evlilik teklif etmeyecegim evliyim iki cocugum var sadece istatiksel verileri arastiriyorum özellikle merak ettigim gc cikanlar daha önce abd de bulunmus mu orada akrabasi var mi sanki abd ye daha önce vize girisi olanlar ve evli cocuklu olanlar cekiliste daha sansli gibi geldi
    gc cikanlar abd ye daha önce gitmismiydiniz
    enazindan bunu cvp larsaniz memmun olurum tekrar tesekkurler

• @smartcells teşekkürler

• @gucarslan tahmin ettiğim gibi, sadece eşim olması yetmiyor. Ne yazık ki evlilik sonucu oturum almak için de Bulgaristan'da yaşamak gerekiyor ya da neredeyse yaşıyormuş gibi seyahat etmek, ev kiralamak vb. işler gerekiyor. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Eğer greencard bana çıksaydı belki bir umut oraya alabilirdik mülakatı (Sofya performansına bakıp tabii ki) ama bu seçenek benim için sonuç vermeyecek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ouzgngr yine de bunu konsolosluğa sormanızı tavsiye ederim çünkü bu konu tamamen konsolosluk inisiyatifinde. sizin bulgar vatandaşı olduğunuzu gösteren kimlik, pasaport vb. bilgileri ve evlilik cüzdanınızı konsolosluğa mail atmanızı tavsiye ederim.

mailde;

ad-soyad
    cn
    doğum tarih bilgileriniz ile talebinizi net bir şekilde dile getirin lütfen.

bol şans.

• Dosya Numarasi: 2022EU23XXX
    DS-260 Gonderimi: 23/05/2021
    KCC Evrak Istegi: gg/aa/yyyy
    KCC Evrak Onayi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    ne kadar bekleyecez ki, çağırılmama ihtimali olmadığını düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@myym 30 eylül 2022 yılına kadar mülakata çağrılma süresi var ondan dolayı umudunu kaybetme

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |