Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Benim de KCC görünüyor.

• Avrupa bölgesinde Red olan 14 case number. Mülakata gitmis ve Red almis olarakmi anlamalıyız. Mülakata girmeden Red alınabilirmi

• @the-inception, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Avrupa bölgesinde Red olan 14 case number. Mülakata gitmis ve Red almis olarakmi anlamalıyız. Mülakata girmeden Red alınabilirmi

Mülakata girmeden red işlemi verilemeyeceğini biliyorum. Red - Kabul işlemlerini yalnızca Konsolosluklar yapabiliyor.

• Selamlar,

Açıklanan sayılara göre yapılan analizlerden görsel veriler de içeren bir çalışma. Avrupa bölgesi ve hatta Konsolosluk özelinde veriler içeriyor. Tavsiye ederim.

• @ahmetdacic bu dataya göre cn21000 önünde 15692 case ve 2.1 vize talep ortalamasına göre 33000 kişi var. En kötü ihtimalle 60% devam oranı olsa 19800 vize bu numarada bitmiş olur. Üzerinde cn numarası olanların çok fazla ümitlenmemesi gerekir diye düşünüyorum. Artık tüm datalar açıldığına göre biraz daha ayakları yere basan bir çıkarım yapılabilir.

• Konfigürasyon numarami kaybettim bilgilerimi girdiğimde yanlış diyor yardımcı olabilimisiniz

• @yildizy @huseyin0931

Hesaplama şu şekilde :

Trde ortalama 2500 kişi greencard talihlisi diyelim.

Artık onayın bi önemi kalmadığına göre cn en küçükten başlayacak yukarı doğru verilecek .

5 ay mülakatsız geçti (13 mülakat bir hiç bana göre )

Kaldı 7 ay .

Trdeki tüm talihlilerin greencard alabilmesi için her ay verilmesi gereken mülakat sayısı : 2500 / 7 dersek : 357

Sadece ilk 20k cnliler alması için de ortalama bir varsayımla 1500 / 7 : 214 ( Her ay verilmesi gereken mülakat sayısı.)

Verir mi vermez mi göreceğiz ama tablo bu şekilde sayın arkadaşlar...

• @megatron bir düzeltme yapmak isterim. Toplam talihli sayısını değil dosya sayısını bölmek gerekir mülakat sayısını bulmak için. 1203 case number olduğu dün ortaya çıktı. Şubat dahil de 8 ay kaldığına göre 1203:8=150 olarak düşünülebilir. Ek olarak bir de sürece devam oranı var, onu dahil etmeden tabii ki.

• @tekruno Türkiye'de toplam 1203 kişi mı var yani kazanan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@selçuk-0
    dvprogram.state.gov sitesine girdikten sonra check status tıklayacaksın continue tıklayacaksın Forgot Confirmation Number kısma tıklayıp soracağı bilgileri yazınca o zaman kazandığın mektup olan numaranı teyit edebilirsin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@megatron sana söylemeyi unuttum bu kadar az mülakat olması çünkü taşınacaktı konsolosluk o yüzden kapanmıştı ancak vaz geçildi

• @kitapsever Türkiye’den kazananları bu şekilde özetleyebiliriz=
    Case sayısı: 1203 (Potansiyel mülakat adedi de diyebiliriz.)
    Kişi sayısı: 2526 (Aile bireyleri ile birlikte toplam vize adedi diyebiliriz.)

• Mülakat haberi var mı hiç acaba?

• Arkadaşlar grencard kazanan arkadaşları tebrik ediyordum kazanan arkadaşlara sormak istediğim bazı şeyler var cvp verebilirseniz memmun olurum şimdiden teşekkürler
    Kazananlara dair istatistiklerin nasıl old. Merak ediyorum

Çekilişi kazanan arkadaşlar

Evlimisiniz bekâr mı
    Çocuk var mı
    Daha önce eşiniz yada siz hiç amerikada bulundunuz mu kaçıncı başvuruda gc çıktı ve yaş kaç

Cvp için örnek
    Evliyiz bir çocuğumuz var daha önce eşim abd de bulunmuştu gc 2. Başvuruda bana çıktı ben 35 eşim 38 yaşındayız
    Veya
    Bekârım abd de daha önce öğrenci olarak bulundum 3. Başvuruda gc çıktı
    Yada
    Bekarım yaş 45 daha önce abd de hiç bulunmadım ilk başvuruda üç çıktı gibi

• @caganpaker evet bende merak ediyorum. Var mı hiç?

• Ben dahil yüksek cnliler için söylüyorum.

Hepimize şimdiden geçmiş olsun.

• Bu vize kotası + 35500 vize muhabbeti nedir onu anlamadım ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Henüz mülakat haberi yok mu yoksa bize mi haberi gelmiyor ?

• ⭐⭐⭐

CEAC'tan çektiğimiz datalara göre Ankara'daki son dosya durumları
    .
    08cb67d3-a65b-4032-a235-311fb5edecf0-Untitled.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

36

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |