Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Tr dışındaki ülkelerde Mülakat durumu nasıl ? Merak ediyorum açıkçası

Herhangi bir bilginiz var mıdır ?

@smartcells @gucarslan

• @Megatron Ne alakası var? Boş yorum yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz ya.

• Moderasyona ihtiyaç var sanırım biraz. Hem konudan sapılıyor hem de insanlar birbirine saldırgan bir üslupla mesaj gönderiyor. Haydi moderasyon göreve 🙂

• @Megatron, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Hopes1 Kardeşim dv22 talihlisi değilsen dv 23 yerine yazar mısın ?

Yanlış anlamayın ama ne alaka ? Öyle bir zorunluluk mu var ? Kötü bir laf mı etmişim

• @ouzgngr Çok doğru söylüyorsun.

Bildirim gelince acaba mülakat mı geldi yeni bi haber mi geldi diye bi bakıyorum greencard kazanmayan adam gelmiş yorum yapmış.

Moralim bozuluyor. 🙂

• Bir kişi diğerini resmen kavgaya çağırır mesaj atıyor. Ben sakinleşmesini söylemek adına yorum yapıyorum. Konudan alakasız bir kişilik burası kazananların yeri buraya mesaj atamazsın diyor resmen. Gerçekten bu kafa yapısı ile çok ileri gidersiniz böyle devam edin. Hayatta başarısı olmayan insanların bir loto sonucu kazanması ile böyle ego kasması biraz garip.

Bu arada bu mesajım genelleme içermemektedir. Üstünüze alınmazsanız sevinirim. İyi forumlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hopes1 her bir konuşma için ve de her bir konu için başlık açılmıştır. 8 mayıs 2021 yılında kazananlar 2022 ile başlayan başlıktan son durumları inişleri çıkışları mülakat deneyimlerini yazıp birbirlerine yardımcı olurlar. Mayıs ayında kazanamayanlar ise aklına gelen gelmeyen herşeyi 2023 sohbet odasında yazarlar. Sana karşı direk yapılan bir şey değil hiçbir şekilde kötü bir şey yazmadın ancak kural böyle. Çünkü buradaki kişiler zaten işleyişten dolayı DV2021 beri yürümüyor. Ondan dolayı bilgilerin yazıların çorba olmasını istemiyorlar ondan dolayı diğer başlıklara yazarsan seviniriz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@batuhannulusoyy çok haklısın ancak yine de kural kuraldır 2023 sohbet odasında devam edilir.

• This post is deleted!

• Bu forum sadece DV talihlilerine özgü bir forum değildir. "Forum kurallarına uyma şartı ile" herkes bu forumdan faydalanabilir. Bu başlığı sadece DV-2022 talihlileri okumuyor emin olun, bizler de önceki senelerin başlıklarını okuduk, okuyoruz. @batuhannulusoyy da bu başlık altında DV-2023 ile ilgili bir soru sormamış, sadece tartışmaya giren iki kişiyi yatıştırmaya çalışmış abartılacak bir durum yok.

• @Megatron Ukrayna'da zaman zaman bir coşku oluyor.

• @Stiff

Avrupada durum nasıl acaba ?

• @Megatron global grupları takip etmiyorum. Zaman zaman Afrika'dan mülakat bilgileri de geliyor. Ama en çok gördüğüm Ukrayna'da mülakat mailleri.

• Banned

Arkadaş araştırmadan yoksun her aklına geleni sadece bu başlık altında sorup hiç bir katkı sağlamadan nemalandığına dua etmiyor. Bir de koğuş ağası gibi insanları azarlıyor.
    Öyle bir forum kuralı da olduğunu sanmıyorum ben. DV2022 hakkında yorum yapmak için talihli olmanız gerekmiyor.
    Bilginiz varsa gelir paylaşırsınız ve insanlar nemalanır.
    Sayın @gucarslan 2022 talihlisi mi? Her aklına geleni ona soruyorsun. Yazmasından hiç rahatsız değilsin başlığa?

• @Ping-PONG

gucarslan Global forumları-siteleri takip eden , DV 22 senesi içerisinde ( YANİ BİZ DV 22 LERLE beraber mülakat alacak birisi )

Neden sormayayım ? Ayrıca size ne ?

Vaktimi çalmayın işinize bakın lütfen.

• @Stiff Yeni yılı bekleyelim bakalım belki mülakatlar başlar. 🙂

• Banned

@Megatron, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Ping-PONG

gucarslan Global forumları-siteleri takip eden , DV 22 senesi içerisinde ( YANİ BİZ DV 22 LERLE beraber mülakat alacak birisi )

Neden sormayayım ? Ayrıca size ne ?

Vaktimi çalmayın işinize bakın lütfen.

I am so sorry, Your Royal Majesty!
    Forgive me,

Elbette, haklısınız banane.
    İnsanların yazdıklarından size ne?
    Sırf senin yüzünden bu başlığı da takipten çıkıyorum.

• @datanist, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Sinan-Nalkaya merhabalar, öncelikle dosya numararinizin son 3 hanesini gizler misiniz? 24XXX şeklinde. Ayrica siz DV-2022 kazanani iseniz, numaranız 2022 ile başlamalı. Son olarak, artık evrak talebi ve gönderimi yapılmıyor. Evraklar direk mülakata götürülecek. Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları/7041?page=353

Cevabınız için teşekkürler.

O zaman bu yeni durum da, benim 'Vize Mulakatı' tarihi almam gerekiyor. Bu mülakat tarihi, bana bildirelecek diye tahmin ediyorum? Bana bildirilmesi durumunda email yada normal posta yoluyla mı olacak, fikriniz var mı?

Teşekkürler.

• @Megatron, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ouzgngr Çok doğru söylüyorsun.

Bildirim gelince acaba mülakat mı geldi yeni bi haber mi geldi diye bi bakıyorum greencard kazanmayan adam gelmiş yorum yapmış.

Moralim bozuluyor. 🙂

Yani şu mesajdaki egoya ve kibire bakar mısınız? Ne diyim ki gerçekten siz gibi düşünen insanlara. Ben yine de iyi temennilerde bulunuyorum ama kafanızdan kural da uydurmayın. İyi şanslar

• @Sinan-Nalkaya rica ederim. Mülakat detaylarınız belli olduğunda size bir bilgilendirme emaili gelecek ve email de dvprogram.state.gov adresini kontrol etmeniz gerektiği yazıyor olacak. Bu web sayfasından bilgileriniz ile durumunuzu kontrol ettiginizde daha önce kazandığınizi gösteren yazı yerine mülakat detaylarını göreceksiniz. Ara ara dvprogram.state.gov adresini kontrol ederseniz faydalı olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |