Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @datanist https://my.uscis.gov/
    Burada hesap açanlar ana sayfasında görüyor.

• @entropik Bende ayni web sayfasini kullandim, ancak sadece Green Card ile ilgili sureci takip etmek mumkun oluyordu. Sizin disinizda SSN surecini baska goren kisi biliyor musunuz?

• @ableindahouse giris yapmaniz yeterli . Posta kutusundan kuzeniniz teslim alir ve size gonderir . sorun yok

• @entropik Cevabınız için çok teşekkürler. Haklısınız, bazen gereğinden fazla büyütüyoruz bu tarz bürokratik işlemleri.

• @smartcells smartcells bey bu analizi dv23 üzerine yapmak için 1 ocak sonrasınımı beklemek gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrey34 CEAC verileri 1 ocak'ta yayınlanıyor evet.

• Gordugum inceledıgım kadarıyla süreci 20 den itibaren Türkiye için makaraya dönmüş bu olay , bunu bizlerde yasadık elbette

Yeni yılın yeni bir akış açısına , mantıga ve adalete vesile olmasını diliyorum tüm adaylar adına.. bu bozulan mantıgın geçici oldugunu inanmak istiyorum (3 yıl yeterli bir süre)

• This post is deleted!

• Merhabalar ben türkmenistan vatandaşıyım benim pasaport 2024de bitiyor. Bna bu mayısta çıkarda eğer ki çıkacak inşallah, ben elimdeki psaportla başvurursam mülakattan önce de pasaportumu değiştirip gelsem olur mu böyle bir şekilde yani eski pasaport ve yeni psaportla mülakata girebilir miyim. Ve benim 2024e kadar olan pasaportumla ds 260 formunu doldurduğum anda benim pasaportun bitiş süresine 6 ay kalması gerkiyor diyolar da bu doğrumu bilgi verebiliri misiniz bu konu da. Nasıl bir yol haritasaını izleyiyim 2. Soru da ben ds 260 formunu doldurucağım zaman eski pasaportumu hemen değiştirip yeni paaportla başvursam olur mu çünki ds 260 formunun açılması 20-30 gün diyolar da o arda hemen pasaport yenilesem olur mu

• @Abdullah-1; burası yanlış konu başlığı. Yine de kısaca cevaplayabilirim. Detaylı cevapları ilgili konu başlığında sorabilirseniz, cevaplanır.

1. Başvurduktan sonra kazanırsanız ve pasaport yenilerseniz, hem eski hem de yeni pasaportla mülakata girmeniz gerekir.
    2. Vize basılacak pasaportunuzun, özellikle turist vizelerinde çünkü kalış süresi azami 6 ay, en az altı ay geçerli olmasını hem konsolosluk hem de havalimanındaki görevliler kontrol ederler. Bu sebeple kazanırsanız, DV vizesinin 1 yıl geçerli olduğunu bulundururakö en az 1 yıl daha geçerli olması güzel olur.
    3. Son olarak kazandıktan sonra ds-260 doldurmak için 1 gün bile kaybetmek, numaranız ne olursa olsun, vize alamamanızla sonuçlanabilir. DV-22 ve DV-23'te yaşananlar öyle oldu en azından. Bu sebeple gitmeye kararlıysanız ve şansınıza güvenmek istiyorsanız, passport yenilemek için vakit kaybetmek iyi bir strateji olmaz.

• @Not_Born_Yesterday teşekkür edrim çoktan beri cevap almaya çalışyordum Allah razı olsun

• @yesilturk martta ne kadar mülakat verecekleri bellimi bide sıra kaçlarda ankara için herkez heyecanla beklemekte

• ⭐⭐⭐

@resit-34 sorunuzu ilgili grupta sorunuz lütfen DV23 aşamaları grubunda

• tamamdır teşekür ederim

• @hakan939 merhaba belgeyi islak imzali mi yoksa qr kodlu mu sundunuz acaba?

• @beyzakr, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@hakan939 merhaba belgeyi islak imzali mi yoksa qr kodlu mu sundunuz acaba?

Benimde enpara hesabim var ama qnbye gidip islak imzali alarak Viyana mulakatim oncesi yeminli tercumana ceviri yaptirip goturdum mali durum belgesi lstenmedi kullanmadim bile ama bu kadar onemli bir gorusme icin minumum risk alinmali diye dusunuyorum bence bir qnb finansbank subesine gidip alin lmzayalanlarin imza sirkuleriyle beraber Turkiye'de girecekseniz cevirtmenize gerek yok zaten.

• @Djordan023 evet oyle yapacagim. Islak imza ve imza sirkusuyle beraber alacagim. Gerekirse sube sube gezerim.😃 tesekkur ederim tavsiyeniz icin. 🙏

• @beyzakr, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Djordan023 evet oyle yapacagim. Islak imza ve imza sirkusuyle beraber alacagim. Gerekirse sube sube gezerim.😃 tesekkur ederim tavsiyeniz icin. 🙏

Rica ederim aynen alin mutlaka sonra cogaltin hatta Amerika'ya gelince ev tutarken isinize yarayabilir ben ev tutarken 3 aylik banka ekstresi istedi dedim daha yeni geldim bu en para icin qnbden aldigimi verdim fazla evraktan zarar gelmez 🙂

• @Djordan023 Supersiniz. Cok degerli bilgiler. Abd hayatinizda basarilar dilerim👏 🙏

• @beyzakr Cok tesekkur ederim size mulakatinizda basarilar 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |