Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ,yurtdışında belli süre yaşamış olanların alması gereken police report belgesini müakat tarihinden ne kadar süre önce alınması uygun olur ? ben mülakat mailini alır almaz türkiye'ye dönmeyi düşünüyorum kanadadaki devlet dairelerinin yoğunluğu hiç belli olmuyor o yüzden şimdiden alsam mı diye düşünüyorum

• @gucarslan 2022 yili

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• İkinci sefer durumumla ilgili bilgi talep ettiğimde bu mesaj geldi. The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email address, [email protected] is for case-specific Diversity Visa inquires only. If you would like to check the status of your entry, please do so at dvprogram.state.gov/ESC. This website is the definitive means of determining whether or not you were selected for possible further processing. You must see a notice that is addressed to you by name as proof of selection to process further in the DV program.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included your case number, first and last name, and date of birth with your inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will be unable to process your inquiry.

For other information and to view frequently asked questions, please visit the Department of State Website at travel.state.gov. Under the Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered. The frequently asked questions can be found at the bottom of the instructions.

Due to an increase in emails, it may take longer than normal to receive a response. We are reading and responding to every email, so please do not send duplicate inquiries.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kenan-Horasan bu mail attığınızda gelen otomatik cevap maili, zaten mail başlığında AUTO REPLY yazar.
    mailinize alacağınız cevap bu değil. cevap için bekleyin lütfen..

• Merhaba ben ds 260 formunu açtırdım düzelttim yolladım fakat gelen mailde yazan şeyler ney tam anlamadım ekstra yollafıktan sonra formu yapmam gereken bişey varmı acaba

• ⭐⭐⭐

@ulsclk13 Burası DV2022 alanı. Sizin sormanız gereken yer ise DV2023 Aşamaları
    Bu arada ekstra birşey yapman gerekmiyor.

• @gucarslan işlemleri tamamladım sanırım size zahmet telegram grubuna alırsanız sevinirim

• Temmuz mülakatları, bu ayın sonuna kadar verilme şansı var mı hala Ankara için 🤔

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sevval evet, beklentimiz o yönde.

• ⭐⭐⭐

@Sevval Evet, ama umudumuz çok sayıda mülakat verilmesi.

• @gucarslan teşekkür ederim. Hayırlısı artık.

• @Programmer umarım hayırlısı

• @Cumali-Y bizdemi mail gönderelim nasıl emin olabiliriz 🙂

• Merhabalar. Ankara konsolosluk websitesi üzerinden soru formu aracılığıyla atılan talep ve sorulara dönüş yapmaları ne kadar zaman alıyor? Soru formunu yollayalı 1 buçuk ay oldu, ses yok. 🙂

• @Ali-35 merhaba, maalesef cevap vermiyor Ankara. Telefon ile arandığında sitelerindeki soru formuna yönlendiriyor. Formu dolduruyorsun cevap gelmiyor. Bir fax’ı denemedim acaba oradan cevap verirler mi? 🤔

• @Güler-Özçelik Evet telefon üzerinden DV ile ilgili soru veya talep almıyorlar. Ne zaman kullandınız websitesindeki soru formunu?

• @coldplay3 Evet sizde gönderip durumunuzu sorabilirsiniz emin olmak için

• @kadasi en az 2 defa size sürecinizi imzaniza taşıyın dendi. Sağ üst köşede isminin baş harfine tıkla, sonra ayarlar, profil ve en allta imza kısmına cn numaranı 23xxx şeklinde yaz. Aksi halde sorularınıza cevap alamiyabilirsiniz.

• DS260 onayları en kaç nolu caselere ulastı acaba, bılgısı olan var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |