Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Delop KCC'ye mail atmaktan çekinmeyin.

ancak; DS260'da hata olup olmadığını sormanıza gerek yok.
    evraklarımı yolladım, evrak onayı almadım ne zaman alırım diye sormanız yeterli.

bol şans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@isa-seyhan lütfen sorularınıza net cevaplar alabilmek için sürecinizi imzanıza taşıyın.
    aksi halde net cevaplar alamayacaksınız.

• Merhabalar...
    Herhangi bir sekilde evrak onayi alamadik evraklari incelemek icin 3 veya 6 hafta sure gerekiyormus bu haftayla dokuz hafta oluyor, tavsiyeniz nedir bununla ilgili mail atmak gerekirmi ? yada yeni guncel bir haber varmidir herhangi aciklama yaptilarmi?

• merhaba arkadaşlar mülakata giden arkadaşlara veya bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum, mülakata vs giderken hesabımızda ne kadar göstermeliyiz ? kontrol ediliyor mu bilgisi olan var mı lütfen

• 2022 excell dosyasına nasıl ulaşabilirim. güncelleme yapmak için..

• @huseyinme 2 3 sayfa aşağı indiğinizde görürsünüz.

• Merhaba arkadaşlar tecrübeli kişilere sormak isterim. benim cace no EU10xxx 01.06.2021 de submind ettim ds260 formunu. Bana daha evrak talebi mail'i gelmedi.. Formda ve başka yerlerde insanların evrak talebi gelmeden gönderdiklerini duyuyorum görüyorum. Korkum şuki eğer evraklari yollamakta geçmi kaldık biran önce evrak göndermeli mi beklemeli mi anlayışınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler herkese iyi formlar..

• 4XXX inci sıradayım ne evrak talebi var ne birşey nasıl iş yapıyor bunlar anlamadım gitti 🙂
    gelen evrakların olduğu örneğe nerden ulaşabilirim? beklemeden ben göndereyim bari evrakları

• ⭐⭐⭐

@burakbas01_ Mülakat Deneyimleri konularını okuyabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@ismailbaril Kaybettiğiniz bir şey yok ama evraklarınızı hemen gönderin.

• ⭐⭐⭐

@burakbas01_ DV2022 Mülakat Deneyimleri konusunun ilk mesajını dikkatlice okuyun.

• @beyc bana şöyle bir mesaj gelmişti.

You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

Sizi ESC sayfasına yönlendirecek bir link bu. Orada bazı bilgileri girişte talep ediyor. O bilgileri girdikten sonra çıkan sayfanın alt kısımlarında mülakat yeri ve tarihi ayrıca esas kişi yanında mülakata girecek diğer kişilerin isim listesi gözükecek.

• @Sono tamamdır ozman hemen evrakları gönderiyorum bana taleb maili gelmeden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ibrahim1, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar...
    Herhangi bir sekilde evrak onayi alamadik evraklari incelemek icin 3 veya 6 hafta sure gerekiyormus bu haftayla dokuz hafta oluyor, tavsiyeniz nedir bununla ilgili mail atmak gerekirmi ? yada yeni guncel bir haber varmidir herhangi aciklama yaptilarmi?

dv süreci için KCC'den herhangi bir resmi açıklama beklemeyin, açıklama yapmazlar.
    konu ile ilgili mail atıp durumunuzu sorun ve cevap bekleyin.
    yapabileceğiniz tek şey bu ne yazık ki.

• @Elif-Başargil çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clutchshot kcc'ye mail atmaktan çekinmeyin.
    istediğiniz zaman sürecinizle ilgili mail atıp durum sorgulaması yapabilirsiniz.

bu sene biliyoruz ki submit tarihi biraz önem kazanıyor. bu yüzden talep / onay gelmesi durumu farklılık gösterecektir.
    bu dönemde sabırlı olmak en doğru seçenek olacaktır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

📣

son dönemde sıklıkla sorulduğu için genel bir yorum yapmak istiyorum;

Sürecimle ilgili KCC'ye mail atmalı mıyım?

kesinlikle!

çünkü KCC, dosyanız konsolosluğa transfer edilene kadar sürecinizle ilgili tek yetkili kurum / birim.
    dosyanızının / evraklarınızın güncel durumunu öğrenmek için KCC'ye mail atmanızın hiçbir sakıncası yoktur ve olmayacaktır.

evrak talebiniz, onayınız, dosya transfer talebiniz ve mülakat tarihiniz gibi konularla ilgili bilgi edinmek en doğal hakkınız.
    bu yüzden KCC'ye mail atmaktan kesinlikle çekinmeyin.

💡

KCC ile nasıl iletişime geçilir?

• @Nico merhabalar
    benim oğlum 15 kasım 2021 de 21 yaş sınırını geçti. Ben de CSPA inceledim ve bu durumda 7 ay gibi artı gün kazandık gibi. Acaba nasıl bir süreç izlememiz gerek ? herhangi bir müracaat falan yapılmalı mı ? sizin bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz ? çok tşk

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |