Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• KCC’nin sisteminin berbat şekilde işlediğinin ve çalışanlarının ise ayrı bir rehavette olduğunun farkındayım. Ama ben işi KCC çalışanlarından iyi biliyorum demek apayrı bir dünya. Gidin işinizi yapın, bırakın onlarda işini yapsın. Ya da hayır, sizinle girdiğim tartışmayı kaybettim 😂 Haklı sizsiniz, yanılmışım 😬

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vrl60 sürecinizde bol şans dilerim sn. @vrl60

• Sayın @crazycells @gucarslan benim de case çoktan current. Ben de statu hakkında email atsam olurmu? Bazen kcc mail içeriğini yalnış anlayıp ds formunu açan durumlar da olmus? Tam olarak başlık olarak nasil atılmalıdır? Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mechta22 merhaba.
    mail başlığına CN yazın sadece. mail içeriğinde de ad-soyad, case number, doğum tarihi ile başlayıp talebinizi yazın.

peki talebiniz tam olarak nedir?
    evrak talebi almadığınızı görüyorum. bunu mu talep edeceksiniz?

• @gucarslan evet , evrak talebi gelmedigi hakkinda email atmak istiyorum. Bunu yapsam olurmu?
    Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mechta22 yapın elbette ama; tavsiyem beklemeden evraklarınızı gönderin.
    eğer onay gelmeden talep alırsanız tekrardan gönderirsiniz.

• @gucarslan tmdir teşekkürler

• @gucarslan selamlar, teşekkür ederim.

• Merhabalar arkadaşlar, imzaya taşıdığım gibi 23/11/2021 tarihinde evrak onay maili aldım. Umarım evrak onay maili bekleyen arkadaşlar yakın zamanda mail alırlar. Herkese bol şans 😉

• sn. @gucarslan

hem forumdan bilgiler edinip hem forumdaki insanlara küstahça konuşma hakkını kendinde bulan kullanıcılar hakkında ne zaman bir aksiyon alınacak?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berke1998 hakaret, kışkırtma ve buna benzer ifadeler kullanılmadıkça, forum kullanıcılarının fikrini söyleme özgürlüğüne engel olunmasına kesinlikle karşıyım.
    biliyorum ki sn. @crazycells de bu düsturla hareket ediyor.

bu konuda şahsen benim yaptırım yetkim yok, olmasını da gerek yok aslında.
    diğer kullanıcılar ilgili iletilere 👍🏻 / 👎🏻 şeklinde oylama yaparak zaten tepkisini dile getiriyor.

bu yüzden fikrim, her zaman forumun özgür bir platform olması yönünde.
    elbette belirli kurallar dahilinde.

• Merhaba arkadaşlar. 23/11/2021 tarihinde evrak onay maili almış bulunmaktayım. Evrak onay maili bekleyen arkadaşlar umarım kısa zamanda maillerini alırlar. Herkese bol şans.

• @gucarslan selamlar, sn @smartcells' in onerisiyle de KCC'ye mail atarak 2 farklı mail aldigimi ve evraklarimin onaylanip onaylanmadigini sormustum asagidaki gibi generic bir cevap geldi. Sizce nasil yorumlanabilir?

Gelen Mail:
    Thank you for your inquiry.

The Kentucky Consular Center has received your documents. Please allow time for processing of your documents. Documents are processed in numerical order, based on lottery rank number. Once KCC has processed your documents, we will let you know if anything is missing or if we have received everything needed.

In order for the Kentucky Consular Center to assist with inquiries regarding a specific Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center does not have the authority to tell you whether or not your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that at the time of your visa interview. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center. For additional information, please refer to the following websites:
    Diversity Visa Website: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry.html
    Diversity Visa Instructions: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html
    DS-260 instructions: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-if-you-are-selected/diversity-visa-submit-your-iv-and-alien-registration-application.html
    To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://dvprogram.state.gov/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Şeyma-YILDIRIM evraklarınızı aldıklarını ve onaylanması için beklemenizi söylüyorlar.
    bu kcc'nin klasik maillerinden biri. şuan tek yapmanız gereken beklemek.. en azından evraklarınız kcc'ye ulaşmış, bu konuda içiniz rahat olsun.

• Merhabalar arkadaşlar. İmzada belirttiğim gibi dün itibariyle 23/11/2021 evrak onay maili aldım. Evrak onay maili bekleyen arkadaşlar umarım kısa zamanda onay maillerini alırlar. Sıra mülakatta. Herkese bol şans 🙂

• @gucarslan Tesekkur ederim.

• @Aytek hayırlı olsun inşallah devamı mülakata 🙏

• ⭐⭐⭐

@Aytek, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar arkadaşlar. İmzada belirttiğim gibi dün itibariyle 23/11/2021 evrak onay maili aldım. Evrak onay maili bekleyen arkadaşlar umarım kısa zamanda onay maillerini alırlar. Sıra mülakatta. Herkese bol şans 🙂

Hayırlı olsun. Ocak ayında mülakat verilme ihtimali olan numara aralığındasınız. Bundan sonra geriye yaslanıp mülakat mailinin gelmesini bekleyeceksiniz. Gelişmelerden haberdar olmak için forumu takipte kalın.

• bende anne kizlik soyadı yerine evlendikten sonraki soyadını yazmışım annemin. Bununla ilgili yaşanan bir örnek varmi. Ds260 i açtırmak istemiyorum ama ne önerirsiniz. Kcc nin yaptığı araştırmalarda veya evrak kontrollerinde farkedilip sorun olurmu. Fikri olan var mı

• @Aytek 😁 Hayırlı uğurlu olsun

Darısı başımıza inşallah ne diyelim🥴

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |