Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ahmet-Aydın-0 sizi düşük numaralara talep göndermedikleri için değil current olmadığınız için mülâkata çağırmıyorlar.

• @sobrero ben mailden sizin (siz ve eşiniz) de formunuzu güncellemeniz gerektiğini anladım ama tabi siz bilirsiniz. Çünkü bize orda çocukların bilgilerini de soruyor yanlış hatırlamıyorsam. Fakat talep ve onay işini hallettikten sonra da belki güncelleniyordur belki.. Ama sonra mülakata gittiğinizde siz ve eşiniz niye kendi formlarınıza da eklemediniz demesinler.. O yüzden dikkat edin zaten maraz çıkarmak için yer arıyorlar.

• @atahan ikisini de kontrol edin öyle ise.

• Merhabalar,

Vize göüşmelerine davetıye alan veya katılan oldu mu div2022 talıhlılerınden. CN 26 bınlerde bu gıdısle sıra gelemeyecek bıze gıbı gorunuyor. boş yere uzun bır sure heyecan yaptık gıbı.

• @ayla-can düşük numaraların dosya işlemleri yapılıp current olmadan beni current etmezler ki zaten 🙂

• Merhabalar telegram grubuna katilamadim formu doldurup yolladım ama 3 ay geçti hala dahil olamadim sebebi nedir
    Şimdiden teşekkürler

• merhaba arkadaşlar

Vize görüşmelerine davet alan veya katılan oldu mu DV 2022 için ? Cn 26 bınlerde muhtemelen bı yıl sıra bıze gelmeyecek, uzun bır sure boş yere heyacan yapmakla kalacagız gbı.

• Arkadaşlar merhaba,
    Haklı olarak hepimiz, şans ayağımıza gelmişken hayal kırıklığına uğramaktan korkuyoruz. KCC ve Ankara'nın yavaş ilerlediği konusunda da hemfikiriz. Ancak forumdaki üstadların da dediği gibi daha sürecin başında sayılırız. Geçen sene bir anda nasıl hızlandıysa bu sene de hızlanır. Olumsuz düşüncelere kapılmanın sürece olumlu etkisi bu zamana kadar görülmüş mü? Forumdan gelişmeleri takip edip, yapmamız gerekenleri yapıp beklemekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Hem CN, hem de DS260 gönderim tarihi açısından dezavantajlı olan biri olarak böyle düşünüyorum. Hayatında pozitif düşüncenin her zaman yararını görmüş biri olarak, hep beraber pozitif düşüncelerle süreci devam ettirelim.
    Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mahbub-azimi muhtemelen eksik ya da yanlış doldurdunuz.
    lütfen sn. @smartcells e özelden bilgilerinizi iletin destek olacaklar size.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yalçın lütfen ilk olarak sürecinizi imzanıza taşıyın.
    DV2022 mülakatlarını ilgili başlıktan takip edebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri/506

• ⭐⭐⭐

@Mahbub-azimi, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar telegram grubuna katilamadim formu doldurup yolladım ama 3 ay geçti hala dahil olamadim sebebi nedir
    Şimdiden teşekkürler

sn @Mahbub-azimi ,

Öncelikle imzanızı aşağıdaki linkte anlatıldığı gibi düzenlerseniz süreciniz boyunca forumda soracağınız sorular ve yardım taleplerinizde daha hızlı ve verimli yanıtlar alırsınız.
    LINK >>> https://bit.ly/3cIMFIw

Başvuru formunda geçerli bir telegram kullanıcı adı (username) vermediğiniz için dahil edilmemişsiniz.

Asya kategorisinden kazanmışsınız. Eğer TC vatandaşlığınız yoksa Ankara'da mülakata girme şansınız yok denecek kadar az. Çünkü Ankara konsolsoluğu geçtiğimiz ay resmi web sitelerinde güncelleme yaparak sadece Türk vatandaşlarına mülakat vereceklerini açıkladı. Eskiden resident permit'i (oturum kartı) olan da girebilir yazıyordu ama o kısmı kaldırdılar ve DV mülakatlarına sadece TC vatandaşlarını alacaklarını yazdılar.

• @sobrero Geçmiş DV talihlisi 2 kişi ile konuştum. Aynı durumda olan Add Applicant yapıp sürece devam etmişler. Bende tavsiyelere uyarak böyle yapacağım. Bilginize sunuyorum.

• Az önce KCC ye devam eden sürecimizin durumu ile ilgili mail attık. Cevap bekliyoruz.

• @smartcells @gucarslan Sayın Yöneticiler bugün 21:13 de evrakları gönderdim ve 21:15 te de otomatik cevap e maili aşağıdaki gibi aldım. Bu süreçte yardımlarınız için özellikle de smartcells 'e çok teşekkür ederim.
    The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is in receipt of any attached documents. This email address, [email protected], is only used for valid applicants to provide the Kentucky Consular Center (KCC) with documents required to continue processing Diversity Visa (DV) applications. [email protected] does not respond to inquiries. If you have any DV-related questions, please email [email protected] with your case number, complete name, and date of birth, as entered on your original entry.

Documents that are not relevant to a current DV program year may not be processed or acknowledged.

• @Azazel, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells @gucarslan Sayın Yöneticiler bugün 21:13 de evrakları gönderdim ve 21:15 te de otomatik cevap e maili aşağıdaki gibi aldım. Bu süreçte yardımlarınız için özellikle de smartcells 'e çok teşekkür ederim.
    The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is in receipt of any attached documents. This email address, [email protected], is only used for valid applicants to provide the Kentucky Consular Center (KCC) with documents required to continue processing Diversity Visa (DV) applications. [email protected] does not respond to inquiries. If you have any DV-related questions, please email [email protected] with your case number, complete name, and date of birth, as entered on your original entry.

Documents that are not relevant to a current DV program year may not be processed or acknowledged.

Sizden excel tabloda evrak gönderim tarihi bugün olarak eklemenizi rica ederim.

• ⭐⭐⭐

@Azazel, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells @gucarslan Sayın Yöneticiler bugün 21:13 de evrakları gönderdim ve 21:15 te de otomatik cevap e maili aşağıdaki gibi aldım. Bu süreçte yardımlarınız için özellikle de smartcells 'e çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun.

• Arkadaşlar merhaba,
    DV22 ve 26xxx numaram. Evrak talebi gelmeden gönderenleri görüyorum. Bu doğru bir adım mı evrak talebi gelmeden evraklarım ı KCC mail olarak iletince otomatik ulaştı maili geliyor sanırım. Daha sonra evrak onayı geliyor mu yoksa tekrar bir ileride evrak talebi geliyor mu? Yani onaylanma ihtimali var mı yoksa tekrar isteme şansları var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Erken yollama nedenim 6 ay İngiltere ikametim dolmadan evrak talebimi onaylatmak. Çünkü ülke dışında olabilirim bu arada evrak talebi gelir ve 6 ayı geçerse burada polis kaydı almam gerekir. Ülke dışında olduğum için alamayabilirim. Sadece Türkiye'nin adli sicil kadıyla Bu nedenle erkenden onaylatıp aradan çıkmasını planlıyorum. Zaten randevu görüşmelerine polis kaydımı İngiltere'den alıp gideceğim.

Saygılar,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ai123 evraklarınızı talep beklemeden gönderebilirsiniz.
    yolladıktan sonra ulaştığına dair otomatik cevap alacaksınız. sonrasında evrak onayınız gelmeden tekrar evrak talebi alırsanız evraklarınızı yine gönderin.

• merhaba iyi günler uzun süredir gündemi takip edemiyorum da kcc den evrak talebi gelmesine rağmen evrak onay maili hala gelmedi acaba gönderdiğimiz belgelerle ilgili bi sıkıntı olduğundan mıdır şu aşamada beklemek dışında bir şey yapmalı mıyım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sudegül-bayram evraklarınızı gönderdikten sonra otomatik cevap aldıysanız beklemeye devam edeblirsiniz.
    bunun dışında yapacağınız şuan için bi' şey yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

46

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |