Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hayırlı olsun yeni bülten. Umarım herşey düzgün ilerler

• Merhaba arkadaslar,

2 sorum vardi kafama takilan yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

1- DS260 formunu doldurup gonderdim. 3 ay sonra is degisikligim oldu. Formu actirip yeni is bilgilerimi sisteme ekletmeli miyim ? Yani her degisiklikte formu actirmak gerekli mi yoksa formu doldurdugumuz andaki bilgiler yeterli midir ?

2- Formda telefon numaralarimizi soran bir yer vardi, bildiginiz gibi bazi kurumlar sirket hatti veriyor, dolayisiyla daha once calistigimiz bu yerlerdeki sirket hat
    numaralarini eklememiz gerekli midir ?

Tesekkurler
    Iyi haftalar

• Yeni bülten hepimiz için hayırlı olsun. Umarım Ekim mülakatları da böyle sorunsuz şekilde dağıtılıp, süreç su gibi akar gider...

• Cok guzel bir artis olmus. Hayirli olsun hepimiz icin

• ⭐⭐⭐

@dolunay Öncelikle şimdiden mutluluklar dilerim. DS260'ın doldurulmasıyla ilgili herhangi bir son tarih yok. Kazandığını 8-9 ay sonra öğrenip, DS260'ı dolduran ve vizesini alan insanlar var. Tabi bu tavsiye edilen bir durum değil 🙂

En iyisi, kazandığınızı öğrendikten sonra vakit kaybetmeden evlenmeniz ve DS260'larınızı doldurup göndermeniz. Çünkü formunuzu doldurduktan sonra o formun işlenmesi, sizden evrak talep edilmesi, gönderdiğiniz evrakların onaylanması gibi işlemler vakit alabiliyor ve olabildiğince erken şekilde evlenip, sürecinizi başlatmak en ideali.

• @linux81
    1- Gerek yok, önemli olan formu doldurduğunuz zamanki bilgileriniz.
    2- Gerek yok, Tahminimce şirket hattı sizin üzerinize değildir.

• @MehmetArikan , teşekkürler

• This post is deleted!

• Merhabalar. İnstagram da yayınlanan bir habere göre dv2022 ekim ayı vize bülteni yayınlandı. Avrupa kıtasındaki güncel numara 5.300 olarak güncellendi deniliyor. Çok fazla insana hala kcc den hala mail bekliyor üstelik. Konu halkında bilgisi olan paylaşa bilir mi lütfen.

• ⭐⭐⭐

@Güler-Özçelik, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar. İnstagram da yayınlanan bir habere göre dv2022 ekim ayı vize bülteni yayınlandı. Avrupa kıtasındaki güncel numara 5.300 olarak güncellendi deniliyor. Çok fazla insana hala kcc den hala mail bekliyor üstelik. Konu halkında bilgisi olan paylaşa bilir mi lütfen.

Numaranız Kasım ayı içinde mülakat verilme şansı olan current rakamları içinde kaldı. Bu yüzden evraklarınızı evrak isteği beklemeden gönderebilirsiniz.

• @archer2 ben senin bu söylesiği 6 ağustosta söyledim. Git bak. Aynen katılıyorum..

• @mozturk228, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Ben şimdiden söylüyorum Evrak onayı hala gelmedi. Dv 20-21 şimdi de 22 aynı olacak. Avukatlara kelle başı 500 dolar hazırlayın.

• @smartcells lütfen kimse beni yanlış anlamasın ama bir şey söylemek istiyorum.

Bu talep gelmeden evraklarınızı yollayın olayını kim çıkardı bilmiyorum ( Brit Simon olabilir) ama bence çok yanlış yapılıyor insanlara sık sık bu tavsiye edilerek.

Şu ana kadar 1 tek kişi bile talep gelmeden kendi kendine yollayıp mülâkat alamadı benim bildiğim.

Böyle yapmak sadece KCC' nin maillerini patlatır ve işimiz giderek zora girer bence.
    Onların kimden ne zaman ne isteyeceğini bildiklerine adım gibi eminim. Talep gelmeden belge yollamak bence sadece onlara rahatsızlık veriyor.

Bunlar tamamen benim düşüncelerim, eğer ki talep gelmeden evraklarını gönderip mülâkat alabilen 1 kişi duyarsam ben de hemen yarın yollayacağım belgelerimi bu da böyle biline.

• @FUAT-ARI İngiltere' de muayene olacağınız doktoru arayıp sorarsanız kesin bilgi almış olursunuz.

• DV2022 (2022 Green Card Lotosu"> Aşamaları

@smartcells lütfen kimse beni yanlış anlamasın ama bir şey söylemek istiyorum.

Bu talep gelmeden evraklarınızı yollayın olayını kim çıkardı bilmiyorum ( Brit Simon olabilir) ama bence çok yanlış yapılıyor insanlara sık sık bu tavsiye edilerek.

Şu ana kadar 1 tek kişi bile talep gelmeden kendi kendine yollayıp mülâkat alamadı benim bildiğim.

Böyle yapmak sadece KCC' nin maillerini patlatır ve işimiz giderek zora girer bence.
    Onların kimden ne zaman ne isteyeceğini bildiklerine adım gibi eminim. Talep gelmeden belge yollamak bence sadece onlara rahatsızlık veriyor.

Bunlar tamamen benim düşüncelerim, eğer ki talep gelmeden evraklarını gönderip mülâkat alabilen 1 kişi duyarsam ben de hemen yarın yollayacağım belgelerimi bu da böyle biline.

Bende merak ediyorum. Bilen var mı?

• Sorular arasinda daha önce başka ülkede bulundunuz mu sorusu vardı.cevapladik diye düşünüyoruz ama boş olarak gözüküyor evet-hayir yeri.bu durumla karşılaşan var mi?formu yeniden actirmam gerekir mi?

• ⭐⭐⭐

@sekuba Boş bırakmış olsaydiniz formu gonderemezdiniz. Bu nedenle formu açtırmaniza gerek yok.

• @Sono bende öyle düşünüyordum aslında,orası boş olunca sormak istedim.çok teşekküler.

• This post is deleted!

• @Ironsmasher33 eskisi hala geçerlidir ve vize de vardı.Ama daha önceki pasaportum vize yoktu ve tarihi geçmişti.onuda iade ettiler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |