Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ertosavage Hemen taşıdım 🙂

• @smartcells Ds-260 formunu erken gönderenlerin evrak talebi alması gibi erken evrak gönderenlerin mülakat alma olasılığı yüzünden acele ediyorum aslında 😕 Teşekkürler, o zaman tüm formları güncelleyip yollayayım.

• @bezelye ayni soruyu sordum, DS-260in tekrar acilmasini beklemeden evraklari gondermemi soyledi danisman arkadas, siz de yollayin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Adam bu başlığın 3. iletisini dikkatlice okuyun lütfen.
    ve sürecinizi imzaniza taşıyın.

• @Shila Daha sonra ds260 ı düzeltmek sorun olmuyor ozaman, çok iyi haber 🙂

• @mechta22 ''full name in native language'' sadece bu kısımda kendi alfabenizde doğum belgesi ve ID kartınızda yazıldığı gibi yazmalısınız,yani БАЙЗАКОВА АЙНУРА КАЛЫ(И)БЕКОВНА,başka hiç bir yerde yazmayınız.

• @mechta22 benim,ama case 25xxx lerde

• @bezelye evet ben de bi heyecan yaptim bu surecte her seyde oldugu gibi de 😅

• Merhaba @gucarslan @Sono @crazycells telegrama katılmak için formu doldurdum ve yolladım . Acaba benide telegram gurubuna ekleyebilirmisiniz.

• @ali-yılmaz evet yazabilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aktrk123, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba @gucarslan @Sono @crazycells telegrama katılmak için formu doldurdum ve yolladım . Acaba benide telegram gurubuna ekleyebilirmisiniz.

formu sorunsuz doldurduysanız eğer en kısa sürede dahil edileceksiniz.

• @mechta22 , bende aynı ülkedenim.

• Avrupa'da en büyük CN kaç acaba 27 bin üstünü göremedim bu normal midir

• Merhabalar. Forumda biraz aradım fakat bulamadım. Daha önce sorulmuştur muhtemelen kusura bakmayın. Katıldığınız eğitim kurumları kısmında ( asıl talihli eşim şu anda yüksek lisans yapıyor tez aşamasında) katıldığınız eğitim kurumunu 3 olarak belirtip yüksek lisans bitmediği için sadece lise be lisans mı yazmak gerekiyor yoksa yüksek lisansı da yazmak gerekiyor mu. Yüksek lisansı yazacaksam mezuniyet tarihini sanırım bu günün tarihini yazmamda bir sakınca olmaz diye okumuştum. Bir de sıralama nasıl olacak? Önce lise lisans ve yüksek lisans mı, yoksa tersi mi olmalı? Teşekkürler 🙏

• arkadaşlar yeni dönem hayırlı olsun.ekim vize bülteni açıklanmış.EU 2300.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ali-yılmaz en son mezun olduğunuz yada mezun olacağınız tarihleri yada isimleri yazabilirsiniz. Konsolosluk aşırı ciddi sorun yaratan bir yer değil tek bir istekleri var. YALAN beyan vermeyin.

• Evrak talepleri sanırım gelmeye başladı, yanılıyor muyum?

• Herkese hayırlı olsun, umarım sorunsuz bir süreç geçirirsiniz.

• @ayvalik10 kusura bakmayın tam anlayamadım. En son mezun olduğu okul lisans. Sadece lisansı mı yazacağız? Yoksa lise lisans ve yüksek lisansı da yazmamız gerekmiyor mu? Üçünü de yazacaksak sıralaması nasıl olmalı yüksek lisanstan mı başlanmalı liseden mi?

• ⭐⭐⭐

@ali-yılmaz, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayvalik10 kusura bakmayın tam anlayamadım. En son mezun olduğu okul lisans. Sadece lisansı mı yazacağız? Yoksa lise lisans ve yüksek lisansı da yazmamız gerekmiyor mu? Üçünü de yazacaksak sıralaması nasıl olmalı yüksek lisanstan mı başlanmalı liseden mi?

Lise ve üstü okuduğunuz her okulu yazın ve bunları kanıtlayacak belgeleri hazır edin.
    Mülakatlardan öğrendiğimiz kadarıyla lisans diplomasını yeterli görüyorlar. Eğer yüksek veya doktoranız varsa siz yine de bitirdiğiniz ve halihazırda okuduğunuz her okulun belgesini hazır edin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

41

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |