Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mcuks Merhaba, hayırlı olsun. Excel'i ve imzanızı da güncellerseniz harika olur 🙂

İlk mesajda belgelerle ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri?page=1

• @mcuks ds260 formunu hangi tarihte göndermiştiniz?

• hangi evraklar ingilizce hangisi türkçe yollanacak bunun bilgisi var mıdır ?

• @sezcek hayırlı olsun.tebrikler.

• ⭐⭐⭐

@mcuks Ankara'da mülakata girecekseniz İngilizce ya da Türkçe olması farketmez.

• @crazycells Ben Turk vatandaşı olmam icin 3 sene evli kalmam gerekiyor. Direk yeni soyadıma gore evraklari degistiremiyorum. Kendi ulkemin kotasindan kazandığım icin pasaport ve diger evraklarimin hepsinde kendi kızlık soyadim yazili. Sadece evlilik cuzdaninda esimin soyadi ekli. Hatta Türkiye vatandaşı olmadigim icin Ankara beni cagirmayabilir diye dusunuyorum. Duruma göre mulakat yerimi kendi ulkeme aldırmayi düşünüyorum.

• @AYSY33 Teşekkür ederim 🙂 Hep beraber sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde hallederiz umarım şu işleri 🙂

• @crazycells vatandaş olduğum ülkede tescillenmedi.

• @mcuks hayırlı olsun. ds260 formunu ne zaman göndermiştiniz imzanızda göremedim.

• @mcuks sıranız 17 bin mi 1700 mü? Tüm dengeler şaştı, talep maili olduğuna emin misiniz? 🙂

• @sfklkn34 açıkcası benim kafamda karıştı. Ben almadım mesela talep maili. 🙄

• imza nereden dolduruluyor bi doldurayım

• Vay be surec basliyor demek...herkese hayirli olsun.

• Beni telegram grubunada alsanız çok iyi olacak 😃

• Merhabalar, Evraklarin ingilizceye cevrilmesi icin ozel bir tercuman/tercumanlik burosu isteniyor mu? Kabul goren herhangi bir tercume ofisi listesi var mi?
    bir diger sorum da DS-260 formunu submit yaptiktan sonra fotograf yukleyecek miyiz yoksa konsolosluk gorusmesine mi goturecegiz fotograflari?

• case numberim 17 bin lerde 🙂

• ⭐⭐⭐

@selinsenturk evraklarla ilgili aşağıdaki konunun ilk mesajını dikkatlice inceleyin. Evraklarınızı İngilizceye çevirmeniz gerekmeyebilir:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri?page=1

Fotoğrafa mülakatta ihtiyacınız olacak.

• İyi akşamlar diliyorum herkese, Dv-2022 talihlisiyim. Ben Türkiye’de oturum izinine sahip bir yabancıyım, Ds-260 formunu Mayıs ayında gönderdim, mülakat yerimi Ankara olarak submit ettim. Ancak kasım ayı gibi Polonya’ya taşınacağım dolaysıyla dosyamı oraya transfer etmeyi düşünüyorum, ama Kasım ayında taşınacağım için dosyamı oraya transfer etmem mümkün müdür? Nasıl bir yol izliyebilirim ? Bu konuda bana destek olursanız çok sevinirim

• 29 Temmuz'da formu açtırmak için mail atmıştım fakat hala açılmadı. Forumdan bir arkadaşa sorduğumda 2 Ağustos'ta mail atmasına rağmen formunun açıldığını iletti. Acaba tekrardan mail yollamalı mıyım veya mailde verilen bilgilerde doğum tarihinde dd/mm/yy değil de mm/dd/yy mı yazmalıydım sorun olmuş olabilir mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mcuks, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

case numberim 17 bin lerde 🙂

DS-260 formunu tek sefer de mi doldurup gonderdiniz? Yoksa daha sonra acilmasi icin talepte bulundunuz mu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |