Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

@braveheart-34 sizi anlıyorum beklediniz çok hayal kurdunuz ama adil olmayan bir süreç geçirdiniz zor bir durum...
    Adaleti yok dünyanın ne denilebilir ki...

• @fener18 Her şeyi o görüyor , biliyor ve duyuyor... Umarım bunu da dindirecek oyalanmalar sunacaktır.

• Banned

@braveheart-34 bir şeyin olup olmadığında vardır bir hayır...önemli olan sağlık sıhhat...burda nasıl çalışıyorsak orda da öyle çalışacaz. Mekan değişikliği işte yeni bir yer orası da. olursa olur olmazsa para kazanıp gezmeye gidersin dert etme..

• @fener18 Haklısınız .

• This post is deleted!

• @TuRquality sadece Eylül kaldı

• Global gruba göre Nepal kalan çoğunluğa Ağustos için mülakat göndermiş. 1000’e yakınmış sanırım. Bakalım doğru mu bugün belli olur. Darısı başımıza.

Edit:
    980 adetmiş.

Ankara dün 30 adet vermiş.

• @gamefry Hadi inşallah.

• Merhaba arkadaşlar ben dün mülakat aldım bugün Yeni gördüm ne yapmalıyım saygılarımla @gucarslan

• @braveheart-34 üstadım boşver, bu film bitti. Artık kabul et ve burayı takip etme. Yazık sana, yazık bize ...

• @donmezhamdu Hayırlı olsun.

• @braveheart-34 teşekkürler

• @sanaldeniz Haklısın üstad haklısın da insanoglu işte ölümlü olmasına ragmen her gün sıkı sıkıya hiç ölmeyecekmiş gibi bu dünyaya tutuluveriyor.Bizimkisi de o misal tutulduk bi elektriğe şuan şoklar travmalar yaşatıyor işte...

• arkadaşlar çok olumsuzsunuz. lütfen biraz ümit. Eylül ayında 22iş günü var. Biraz sakin.

• Dürüst olmak gerekirse Ağustos ayı için Ankara'nın büyük bir sürpriz yapacağını düşünmüyorum. Şimdiye kadar ilk dağıtımdan sonra aynı ay içerisinde daha yüklü sayıda mülakat verilen konsolosluk ne gördüm ne duydum. Bildiğiniz üzere ilk dağıtımda 96, ikinci dağıtımda 30 mülakat verildi.

Hiç kimsenin mağduriyet yaşamaması için 600 civarında bir mülakata ihtiyaç var. İranlılara Temmuz ve Ağustos'ta hiç mülakat verilmedi, Eylül ayının da onlar için boş geçeceğini düşünüyorum. Mart ayında 320 EU, 145 AS ve 2 AF olmak üzere toplam 467 slot ayırmışlardı. Nepal'in yaptığı gibi Ankara'da Eylül ayı için EU bölgesinden kalan herkesi çağırabilecek kapasite ve iş gücü var, fakat bunu yaparlar mı yapmazlar mı ay sonunda göreceğiz. Açıkçası bu konuda ne iyimser ne de kötümserim. Dilerim bu ızdırap, kalan herkes için Ankara'da son bulur.

• Ankara, Ağustos ayının diğer günleri için Asya grubuna mülakat verdi mi acaba bilen var mı? Vermedi ise Ağustos'un diğer haftaları için mülakat dağıtır mı? Geçmiş aylarda ilgili ay için tek sefer mülakat dağıttı ama Ağustos ve Eylül için inşallah geçmiş yıllardaki gibi parçalı dağıtım yapar umarım.

• @kara_kartal Gelecek mülakatları keşke bilsek. Kalan herkes sizin gibi belirsiz şekilde bekliyor.

• @furkan-polat kusura bakma lütfen tatilde olduğum için foruma bakma şansım olmamıştı. Saat 15:01’de gelmişti ama ben cevap verene kadar öğrenmişsinizdir sanırım. 🙈

• Anca yazabiliyorum kusura bakmayın.
    28 Haziranda yapılan dağıtımda ben de 1 Ağustos tarihine mülakatımı aldım. Darısı tüm bekleyen kader arkadaşlarımın başına olsun 🙏🏻

• @Onder Hayırlı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

67

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.7k

| | | |