Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @batosemo merhaba sanırım Sofya’dan mülakat aldınız. Nasıl aldınız acaba oturum izniniz var mıydı Bulgaristan’da

• @Onder Tanrım şu forumda sizler gibi sabırla bekleyen herkese bu duyguyu nasip etsin 🙏🏻 Ben almış gibi bir ferahladım 😊 Tekrar tebrikler

• @Şeyda Umarım bekleyen herkes alır. ama bu sene çoğu arkadaşımızı üzdüler maalesef. sizin süreç başlıyor çok yakında bülteniniz açıklanır. bol şans. yolunuz açık olsun

• @sanaldeniz Merhaba toplu dava açılırsa fiyatlar daha uygun oluyor değil mi?

• @gucarslan Merhaba Uğur bey. Bize malumunuz mülakat gelmedi. Bu durumda ne yapmayı önerirsiniz? Yani yapılacak dava açmaktan başka bir şey var mıdır?

• ⭐⭐⭐

@koc2022 Evet ama toplu dava açılmayacak deniyor ilgili avukatlar tarafından.

• @Programmer Ne yapacağız o zaman? 7500USD çok yüksek. DV2024'mü dür seçenek?

• ⭐⭐⭐

@koc2022 Yani bu durumda başka bir imkanınız yoksa 2024 tek seçenek gibi. Ya da 7500$ ödeyebilirseniz bireysel (mandamus) dava açabilirsiniz. Mesleğiniz nedir bu arada ?

• @Programmer Öyle gözüküyor. Toplu dava açılamaması kesin bilgi midir? Ben elektronik mühendisiyim.

• ⭐⭐⭐

@koc2022, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Programmer Öyle gözüküyor. Toplu dava açılamaması kesin bilgi midir? Ben elektronik mühendisiyim.

İngilizce seviyeniz iyiyse linkedin üzerinden şansınızı deneyin. İş başvuruları yapın, şartları zorlayın. Vazgeçmemek gerek.

• Mülakat alamayan kaç dosya var acaba? İçimden bir ses Eylül için mülakat dağıtımı yapılacakmış diyor hala. Umut işte, çıkmadık candan umut kesilmez denir ya.

• @batosemo Merhaba - Dosyanızı Sofia'ya mı taşıdınız?

• @kara_kartal 28 Temmuz itibariyle tam 1274 dosya var. Son dosya transferlerinden sonra kaç tane kalmıştır bilemiyorum. 10-20 tane çıkar en fazla.

• @gamefry 1274 ailelerle birlikte olan sayı mı yoksa dosya sayısı mı? Benim bildiğim Türkiye'den toplam 1200 civarı dosya, 2600 civarı ailelerle birlikte olan sayı.

• @kara_kartal Sadece Türk dosyalarını saymayın. 1274 case, aile üyeleri dahil değil. Aile üyeleri ile birlikte 2680.

Geçmişteki dv gidişatını unutun. Dv2022 için geçmiş önemli değil. Sıra bambaşka. Yazılan, çizilen gibi değil.

Geçmişi örnek alan çok can yandı.

• @gucarslan hocam merhaba. Form yok ekte. mesaj attım size söylediğiniz gibi daha önce. ama yoğunluğunuza geldi herhalde. şimdi tekrar atıyorum. konuyu da özetleyerek . kolaylıklar dilerim.

• Merhaba Arkadaşlar, hesabımda altın olarak biraz, dolar olarak biraz göstersem ve değer olarak 10.000 usd civarı olsa sıkıntı olur mu altın olarak gösterebilir miyim tecrübelerinizi aktarabilir misiniz ?

• ⭐⭐⭐

@İlyas-Koca Maalesef bunun net bir miktarı yok. Bekarsanız eğer yaşam maliyeti düşük bir eyalet söylersiniz, ki dediğiniz yere gitmek zorunda değilsiniz. Daha önce bu miktarın kabul edildiğini bir mülakat deneyiminden okumuştum ama kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Edit: Varsa ev, araba, arsa tapusu da gösterebilirsiniz.

• @Programmer Çok teşekkür ederim cevabınız için. Evli değilim bekarım. Umarım sıkıntı çıkmaz.

• Geçmiş yıllarda 29-30 Eylül tarihlerinde mülakat verildiğini söylüyorlardı, bu sene de olur mu bir sürpriz acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |