Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kitapsever buu yapmanıza hiç gerek yok, bunun için formunuzu açtırmayın.
    sistem sorunu nedeniyle formu tekrar submit edemezseniz (ki yaşayan oldu) mülakatta asıl sorunu o zaman yaşarsınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akifcalis herhangi bir tanıdığınız olmak zorunda değil, tanıdığım yok diyebilirsiniz.
    orada tanıdığınız olması ya da olmaması hiçbir sorun teşkil etmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baranelci bu başlığın ilk iletisini inceleyin lütfen.

• ⭐⭐⭐

@Kitapsever İnşallah çok sayıda mülakat dağıtılır. Aksi takdirde bizim için yolun sonu demektir.

• @Programmer Artık ihtimal yok diye düşünüyorum. Verilen raporlara göre Ankara’da 1400’den fazla bekleyen case vardı. Bunlar EU, AS ve AF olarak tüm bölgeleri içeriyor. Son verilenleri de düşersek ortalama 1300 üzeri case kalmıştır.

• ⭐⭐⭐

@Ersn82 Kafan karışmasın. Sanırım forumu takip etmemişsin. Sana gelen mail bir taslak. Yani herkese gelen cevap. 2 Adana 2 ayran yazsan da aynı cevap geliyor. Ayrıca herhangi bir yere evrak yüklemen de gerekmiyor.

• @Programmer @gamefry Vallahi ben ümidimi kaybetmiş olarak bakıyorum bence mülakat verme olasılıkları şu an tekrar bize green card çıkma olasılığından daha düşük görüyorum..hali hazırda 150 mülakat verdi bile 29 Temmuzda EU+AS+AF olarak.. Acı ama ben kendimi buna alıştırmaya çalışıyorum. bir buçuk sene bekle heyecanlan stres ol sonra elinden gitsin ama elden ne gelir.. Keşke bir şeyler olsa da hepimize mülakat verilse.. Ama dediğim gibi KCC'nin bu sene neye kime göre sıra verdiğini hiç mi hiç anlamadım ..

• ⭐⭐⭐

@gamefry Umut fakirin ekmeği 🙂 Son bir kez daha mülakat versinler diye dilekte bulunuyoruz sadece. Yoksa dediğin doğru.

• Merhabalar Arkadaşlar, ds260 formunu doldururken bir depo adresi kiraladım ve o adrese Green cardım giderse teslim etmiyorlarmış bu yüzden bana bir adres lazım orada hiç kimseyi tanımıyorum. Arkadaşım yardımcı olmaya çalıştı fakat güvenilir birini bulamadık. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

• Merhaba, Eğer texas a gitmeyi düşünürseniz, 2019 yılında gitmiş olan bir aileye yardım eden Can çolpan isminde bir Türk aile vardı. (Umarım bu tarz paylaşımlar burada yasak değildir) İnstagram da ver elini amerika olarak hesabı var. Bildiğim kadarı ile- elbetteki belirli bir ücret karşılı olarak- adres, havalanından karşılama, bir müddet konaklama gb konularda yardımcı oluyorlar. Esasında bu aile gb yardımcı olan çok insan var. Airbnb olarak evlerini kiralayanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

• Herkese merhaba
    Mülakat sırasında, greencard’ımın ds260 formunda yazdığım adres dışında bir adrese gönderilmesini isteyebilir miyim. Sağlıklı olmazsa adresi daha sonra mı değiştirmeliyim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akifcalis mülakat sırasında evraklarınızı teslim ederken adres değiştirebilirsiniz, ilgili görevliye yeni adresinizi ufak bir kağıda yazılmış şekilde teslime etmeniz yeterli.

• MERHABALAR AİS KAYDINI YAPAMIYORUM ÜYE OLDUM TÜM BİLGİLERİ GİRMEME RAĞMEN CASE NUMARAMIN KAYDININ GİRİLMEDİĞİ YAZISI ÇIKIYOR MÜLAKAT TARİHİNİ ALDIĞIM TARİH 28/07/2022 BU NORMAL Mİ 5 İŞGÜNÜ BEKLEYİN DENİYOR BU SORUN OLUNCA BAŞKA ARKADAŞLARDA BU DURUM OLDUMU

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kadasi ilk olarak iletilerinizde büyük harf kullanmayın, bu forum kurallarına aykırıdır.
    ais kaydı için şuan çok erken, mülakat günü bile yapabilrisiniz.
    eylül başında tekrar deneyin, şuan çok erken ais kaydı için sistem açılmamıştır.

• tşk ederim

• Sn. @gucarslan inşallah öyle bir şey olmaz ama merak ediyorum dünyada 55000 kişilik vize basıldığında henüz mülakata (mülalat tarihi almış) girememiş talihliler olursa onlar ne olacak? Daha önce böyle bir durumla karşılaşıldı mı dv tarihinde ve böyle bir durumda vize sayısı 55000 i geçebilir mi?

• Merhaba Tekli dava açmayı düşünüyorum, bu yıl uyguladıkları sistem için, numaramız küçük olsa da daha yüksek olanlar aldı, daha önce form doldurdu denebilir ama benden sonra dolduranlardan çağrıldığı da oldu. Sorum şu; daha önce tekli dava açıldı mı, kazanılma durumu oldu mu? Avukatla görüşüyorum emsal karar araştırmamız lazım diyor. Bu konuda bilginiz var mı acaba?

• @gucarslan Mülakat için bir şeyler yapılabilir mi dava dışında? Başka ülke konsoloslukları vs.. Uzak yerler de olabilir.
    Ne gibi seçeneklerimiz var? Zaman çoook daraldı. Artık her seçeneği değerlendirmek istiyorum. Ben ABD'de GC'li olarak yaşıyorum, biliyorsunuz forumdan. Buradan da bir şeyler yapılabilirse yapabilirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Not_Born_Yesterday konsolosluk bu talihlilerin mülakatını iptal edecektir ve elbette vize alamayacaklar, toplam vize sayısına ulaşıldığı için.
    bu arada dv tarihinde hiçbir zaman 55,000 vize basılması. basılan vize sayıları 45,000 ~ 49,000 arasında oldu hep.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@seyf geçmiş yıllarda da, bu yıl da bir çok bireysel dava açıldı elbette.
    hatta bu yıl sanırım ortalama sadece curtis tarafından 65 ~70 arasında bireysel dava açıldı DV2022 için.

argümanlarını birebir incelemedim ama bunların bazıları direkt dismiss edildi, bazıları dava sonuçlanmadan doğal yollarla mülakat aldı, bazıları da halen devam ediyor.

emsal karardan kastı ne ya da hangi avukatla görüşüyorsunuz bilmiyorum ancak; elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim.

çünkü fiyatlar 15.000$ olacak(mış);

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |