Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    Bana da randevu maili gelmedi, sanırım gelecek gibide durmuyor, İngiltere de denesem olabilir mi, oturum şartı var mıdır ? Bilgisi olan var mı arkadaşlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ALS deneyen herkesten oturum istediler.
    dilerseniz deneyin tabi..

• @gucarslan teşekkür ederim hocam. Bugün şöyle bir yanıt geldi.
    "Ankara'da bulunan ABD Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Bölümü yetkilisi, aşağıdaki başvuru sahipleri için ek takip işlemlerinin gerekli olduğunu belirtti. "
    bunların altında da aile bireylerinin adı yazıyor.
    Ne yapmalıyım.

• Mail konuda da şu yazıyor."Yatri: ABD Dışişleri Bakanlığı Vize sistemi takip eylemi gerekiyor""

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mirali-Doğan size özelden destek olacağım.

• @gucarslan Dosya taşıma işlemi için nereye başvurmalıyım,izleyeceğim yollar nelerdir.. Dosyam KCC de görünüyor hala.

• Merhaba;
    Başka bir ülkeye dosya taşıma sürecini anlatabilir misiniz ? Ne yapmamız lazım ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ALS burada detaylıca anlattım, ilgili başlıkları ya da arama kısmını kontrol edin;

https://yesilkartforum.com/forum/post/215667

• @ALS, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,
    Bana da randevu maili gelmedi, sanırım gelecek gibide durmuyor, İngiltere de denesem olabilir mi, oturum şartı var mıdır ? Bilgisi olan var mı arkadaşlar.

Merhaba ds260 kilidi açtirdiniz mı. Cn2?xxx , ? İşareti kaç.

• DS 260 formumu yanlış düzenlemiştim, açtırdım düzelttim aylar oldu o eğer kilit açtırmakdaki kastınız oysa..CN244xxx lerde.

• @ALS sanırım sorun bu. Şimdiye kadar emrey, mert Karayılan, siz, ben ve gmfrey alamadı. sadık Kurtoğlu ve 5000 lerde bir kız mülakat aldı. Hepimiz ds260 kilidini açtırdık. Mert Karayılan 14000 lerde ve nisanda dosya onayı var. Yani dağıtılan mülakatlarda iki üç kez mülakat alamadı.

• @sanaldeniz ben de varım alamayanlar arasın da gerçi ds haziran olsa da cn 14 bin nasip bekliyoruz hepimiz için ALLAH tan ne hayırlısıysa artık

• Bayağı bir süredir foruma bakmıyordum umudumu kesmiştim süreçten. Fakat son günlerde mülakat dağıtımının hızlandığına dair bir kaç gönderi çıktı karşıma diğer sosyal platformlarda. Beni umutsuzluğa iten şey DV numaram ve DS-260 formu gönderme tarihim. Sanırım KCC DS-260 formunu gönderme sırasına göre işliyormuş dosyaları bu sene... Ben CEAC'tan baktığımda hala "at NVC" olarak gözüküyor. Bir kaç kez KCC'ye mail attım hep aynı cevap geliyor. En son dün yine mail attım ve yine, "Your case number is now current for interview processing..." diyerek başlayan bir cevap aldım.

Malumunuz 30 Eylül son gün, o tarihe kadar mülakat alabilmemin olasılığı sizce nedir ?

Teşekkürler,

• @cihankocaturk Keşke bilebilsek ve yardımcı olabilsek. Geriye kalanlar olarak sizin gibi belirsiz şekilde bekliyoruz.

• @sanaldeniz Taşımak istediğimi belirterek yeniden açtırma talebinde bulunmadım henüz..?

• @sanaldeniz SORUN DEĞİL HAYAT DEVAM EDİYOR,OLURSA OLUR ,OLMAZSA DEVAM, DÜNYANIN GİDİŞİNE BAKILIRSA TÜM DÜNYA BU TOPRAKLARA AKIN EDECEK :))))

• şöyle bir maiil aldım, anlamadım tam olarak

OMER ORKUN:You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

edit1:
    arkadaşlar sanırım mülakat mailini aldım. confirmation numberımı bulamıyorum yalnız.

ds-260 sonrası bütün dosyaları pdf olarak kayıt etmişim orada confirmation number ve case number ayrı ayrı yazıyor.

bendeki confirmation number 10 haneli ama siteye giriş için istenen 16 haneli,
    bilen birisi yardımcı olursa çok sevirim.
    heyecanlan beynim durdu şu an 🙂

edit:2
    forgetnumber'dan giriş yaptım fakat sadece casenumber ı gösterdi

edit:3
    buldum kayıt etmişim.

evet 6 eylül e mülakat almışım arkadaşlar çok mutluyum, umarım herkese gelmiştir maillerinizi kontrol edin.

• Arkadaşlar 8 eylüle mülakat aldım çok mutluyum ya

• @Ömer-orkun-toptaş mülakat almışssınız.

• 6 eylüle mülakat maili aldım inşallah tüm arkadaşlara dağıtılmıştır ya çok mutlu oldum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |