Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fener18 Tamamdır, umarız sizin döneminiz çok daha rahat geçer de bunca stresi çekmezsiniz.

• Banned

@entropik inş verirler size mail bizde bekleyecez böyle bakalım. Stres valla inş hakkınızda hayırlısı olur...

• Mülakat alan oldu mu?

• @furkan-polat dostum gelen rakamlar 19.000 den başlayıp yukarı kadar gidecek. Biraz evvel açıklanan 70 tane bu şekilde değil, dolayısıyla bu ANKARA değil...

• @sanaldeniz O zaman gecenin ilerleyen saatlerinde güncellenen listeyi bekliyicez

• Hadi be Ankara yap şovunu. Kalbimiz duracak heyecandan

• @furkan-polat evet. Bulisteyi excele kaydet. Yeni liste açık landığında, kesişen rakamları cıkar, Ankara listesi ortaya çıkar

• Hadi be Ankara yap şovunu. Kalbimiz duracak heyecandan

• @gucarslan merhaba,

Az önce farkettik eşimle, DS 260 Formunu benimki (asıl talihli) 13 Mayıs, Eşimin ki 14 Mayıs, 2 yaşında ki oğlumuzun formunu da 4 haziran da gönderdik.
    Bu durumda DS260 Formunu gönderdiğimiz tarih 4 Haziran oluyor değil mi?

• @entropik 13 Mayıs olarak dikkate alınmış olmalı. Aksi halde evrak isteği gönderilmezdi

• @datanist oğlumuz 1 yaşındaydı formu doldururken, hemen ona pasaport başvurusu yaptık. 4 haziranda pasaport geldi, hemen o gün onun formunu da tamamladım. Şans...
    Bakalım artık, kısmet olacak mı 😞

• @entropik, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@datanist oğlumuz yaşındaydı formu doldururken, hemen ona pasaport başvurusu yaptık. 4 haziranda pasaport geldi, hemen o gün onun formunu da tamamladım. Şans...
    Bakalım artık, kısmet olacak mı 😞

Bir önceki mesajımda bu yüzden şaşırmıştım. Normalde size gelmeliydi sıra. Yüksek ihtimal 4 haziran kabul edilmiştir. Çünkü ds260 actirildiginda son post ne zamansa ona göre değerlendiriyorlar diye biliyorum. Forumdakiler gereksiz yere artırmayin diyorlar hatta. Hayırlısı üzülmeyin gelir siraniz yinede. Çıkmadık candan ümit esirgenmez.

• @Fouray 4 Haziran olarak dikkate alsalardı, evrak isteği göndermezlerdi

• @datanist ilerleyen günlerde daha netleşir bu durum normalde tabloya bakıldığında sıra gelmeliydi. Bu arada evrak isteğine belirli bir sıraya göre gelmemişti hatırladığım kadarı ile.

• @sanaldeniz teşekkürler.birwz süreci izleyelim bakalım.furuma göre tekrar değerlendiririz

• @Fouray listeye baktım tekrar. 205xx mülakat alan talihli, 26.05.2021 de Ds260 göndermiş.
    Diyelim benim forum 4 haziranda submit olsun.
    Ama benden sonra 4 talihli var 204XXlerde. Ve DS260 formunu da 2 kişi 12.05.2021, 1 kişi 16.05.2021 ve 1 kişi de 22.05.2021de göndermiş.

• Banned

@entropik benim anlamadığım bu dv2022 listesinde çok atlayıp durmuş bazıları diğerine göre formu daha erken göndermiş ama mülakat alamamış...

• @fener18 biz de onu anlamaya çalışıyoruz. Sanırız bir 3. Filtre de KCC evrak onay tarihi olabilir. 205XX mülakat onayı alan talihlimizin onay tarihi yanlış hatırlamıyorsam 13.10.2021.

• @fener18 3 Haziran ve öncesinde DS-260 submit eden ve 20XXX CN civarındaki kişilere kadar mülakat dağıtıldı.

• Banned

@entropik benim anladığım biraz şansa bala seçiyorlar galiba...birine mülakat vermişler diğerini pas geçmişler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |