Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cerkezkizi09 forumda okumuştum Ukraynalılar Almanya'ya aktarıldı diye....

• @sanaldeniz benim case 28000 lerde en erken Mayıs gibi current olur tahminim .o zamana kadar Ukrayna konusu biraz rahatlar belki ondan sayıları sormuştum aslında sonuçta çok yoğun bir yer değilse veya hızlı çalışıyorsa Ukrayna aktarilsa da Türkiye'den daha avantajlı olur mu acep diye merak ettim

• @cerkezkizi09 Ukraynanın Almanyaya aktarılmasının Türkiyeye bir etkisi yok. Siz mülakat yerini almanya yapmayı düşünmüyorsanız tabi.

• @Fouray merhaba.
    Bütün klasörlere çekmecelere baktım, yok.
    Bugün Ankaradan mailler yağar.
    CN 205xxin benden önce almasının nedeni dosya onayının 13 Ekim, benimkinin ise 28 Ekimde olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

• @entropik genelde bugün akşam saatlerinde geliyor biraz daha bekleyelim, bende aynı durumdayım seninle

• @furkan-polat Merhaba.
    İnşallah.

• @sanaldeniz ben mulakat yerini Almanya yaptırmayı düşünüyorum ondan soruyorum aslinda

• @cerkezkizi09, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@sanaldeniz ben mulakat yerini Almanya yaptırmayı düşünüyorum ondan soruyorum aslinda

Anladım. Savaş devam ederse ukraynalılar nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz...

• Banned

@entropik geçmiş olsun hakkınızda hayırlısı olsun. Gitmemektede belki bir hayır vardır sizin için...

• @fener18 Merhaba.
    Aynen dediğin gibi.

• Sanki saat 7 gibi 300 üzerinde mülakat maili dağıtacak Ankara, tabi EU'ya.

• @entropik inşallah. öyle bir şey olursa buralar yıkılır 😅

• @entropik bugün dağıtılması mı bekleniyor

• @Kitapsever az kaldı 😃

• Banned

@entropik mail gelen var mı? Grupta filan bakıyor musunuz?

• @fener18 Bilmiyorum ki. Bana gelirse hemen yazarım. Ben, buradan başka bir platform kullanmıyorum maalesef, Telegram gibi mesela.

• @entropik neden saat 7 peki

• Banned

@entropik valla sizin adınıza heyecanlandım hadi inş olur. Ben 2023 talihlisiyim ama sizin bu durumları görünce heyecanlandım.

• @fener18 Sürecinizi imzanıza taşırsanız daha efektif olur iletişimimiz.
    Ayrıca teşekkür ederim heyecanımızı paylaştığınız için. 🙂

• Banned

@entropik imza için benim oğlum üye oldu bizim adımıza ben sadece formu takip ediyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

46

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |