Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dsenol Bunun için bi harç yatırılması gerekiyor mu?

• @Effeking bu konuyu biraz açabilir misiniz? Fikir vermesi açısından soruyorum.

• @sanaldeniz tesekkurler, sana benden once gelir gibi sira umarim ancak benim ds formu cok gec. Kac kisi var benden once onuda kestiremiyorumki? Kac kisiye verecekler son iki ay oda mechul.. Gectigimiz 2 seneyi o yuzden merak ettim. Ama ne olacagi muamma. Bir secim yapmam lazim ve cok zor. Avukat umit veriyor ama nasil guvencez. Hakkimizda hayirlisi..

• @Mevlut-Yilmaz Üstad eğer gitmeyi istiyorsan, (hatırladığım kadarıyla sizde vize de vardı) bence aos sürecini başlatmalısın. Avukatla, oturum iznim yok, turist olarak geleceğim, eğer garanti ediyorsan geleyim, minvalinde kanuşmak lazım. Bir de paranın tamamını ödeme. En azından başlangıç için 1000 dolar gibi bir şey öde, süreç olursa gerisini...

• Selam,
    Vize mülakatı için de kovit testi yaptırıyor muyuz?

• @sanaldeniz daha eski yılların yaz ayı istatistikleri var mı ?

• @Mevlut-Yilmaz Dostum daha evvel 1. sayfanın 1. iletisindeki excel sayfasında tahmini sıralama vardı ama kaldırmışlar. Ben de yeni bir tahmini sıra listesi oluşturdum, burdan tahmini sıralamana bakabilirsin... Sıralamanı 1,60 ile çarparsan, yaklaşık sıranı bulursun...
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HMGPUTk0WmGQCoPyqyC2fDS9eWET0AUG/edit?usp=sharing&ouid=106768819372617313936&rtpof=true&sd=true

• @semra-karababa Mülakat için PCR testi istenmiyor. Unganlara giderken isteniyor ama siz zaten o konuyu tamamlamışsınız.

• @Kitapsever Burada 2018 ve 2019 var, daha eski yılların aylık dataları yok.

• @Onder Evet..bu konu için de netleşsin istedim ki sonradan sürpriz olmasın diye çünkü herhangi bir kayıt okumamıştım randevuda pcr testi ile ilgili .. Teşekkür ederim..

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@semra-karababa herhangi bir ekpertiz hizmeti alarak evinizin değerini belgeleyebilir, bunu da yeminli tercüme ettirerek mülakata götürebilirsiniz.

Ekspertiz raporunu ingilizce çıkarsak kabul görürmü

• Arkadaşlar merhaba, Job offer istedim daha önce gördüğüm taslakları ilettim ona göre doldurup bana iletecekler pdf olarak. Sormak istediğim job offer'ın ABD'den noter onaylı olması şart mı? Noter onayı olmadan antetli ve kurumsal bir firmadan olması yeterli mi sizce? Teşekkürler.

• @sanaldeniz; Ankara konsolosluğunun son 5 yıl DV basma sayıları şöyle
    Tem.2017=51, Ağu.2017=108, Eyl.2017=63
    Tem.2018=106, Ağu.2018=136, Eyl.2018=208
    Tem.2019=196, Ağu.2019=206, Eyl.2019=270
    Tem.2020=0, Ağu.2020=21, Eyl.2020=0
    Tem.2021=25, Ağu.2021=296, Eyl.2021=231
    İşin iyi yanı şu ki Mart 2022 ayı içerisinde ANK tarafından basılan DV sayısı "512"

İsteseler 3 hafta içerisinde bekleyen tüm Türk DV kazananlarını mülakata alabilirler ama isterler mi orası belirsiz işte.

• @Kitapsever; hala arıyorsanız şuradan bulabilirsiniz;

• @Onder hayır sadece mail atmanız yeterli

• @sanaldeniz sizin listeniz umarım gerçekleşir bu durumda bize randevu gelir gibi duruyor

• @dsenol inşallah hepimize gelir.

• @sanaldeniz inşallah herksin gönlüne göre olsun

• @Not_Born_Yesterday moral oldu bu istatistik

• This post is deleted!

Benzer Başlıklar

• 21
  • 114
  • 152
  • 316
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |