Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Güler-Özçelik Bunların hepsi mayıs submitliler. Hala 20000-27000 arasında en az 70 kişi mayıs submitli mail almadı...

• @Houstonwehaveproblem Selamlar siz durumunuza bakabildiniz mi acaba? Mülakat almış olabilirsiniz.

• @Onder Siz aldınız mı hocam...

• Ankara kaç kişiye mülakat verdi şimdi? AS kontenjanından da var mı?

• @sanaldeniz maalesef en yüksek 205XX mülakat aldı şu ana kadar.
    25bine daha çok var maalesef.

• @Onder excele bakarak mı söylediniz, yoksa telegramda yazılanlar mı, bende telegram yok da

• Benim submit tarihim, 13 mayıs, CN da 2022EU202XX
    Submit tarihi 26 mayıs, CN'ı 2022EU205XX olan talihli mülakat aldı.
    Sayın @gucarslan bu durum da ben, KCC tarafından elenmiş olabilir miyim?

• @entropik niye elenesin dostum, böyle birşey duydun mu, ben duymadım. Bir dahakine muhakkak sıra size gelecektir. Endişe etmeyiniz...

• @sanaldeniz bilemedim ki. Haklısın. Gelir herhalde

• @entropik gelir inşallah. Ben hala Ankara kaça kadar aldı, onu çözemedim

• @sanaldeniz Hesabıma göre 35 - 45 arası galiba. Yarın belli olur.

• Dostlarım istasistik 111 kişiye çıktı, kontrol ederseniz iyi olur...

• @cerkezkizi09 Covid ilk kapanma döneminde bir nedendi fakat artık çok farklı etkenler var. Süreciniz başladığında her şey netleşmeye başlar.

Şu an en büyük etken konsolosluklarda birikmiş olan göçmenlik dosyaları. Sadece DV değil, bir sürü göçmenlik vizesi mevcut.

Siz dua edinde sizin süreçte bu birikmiş dosyalar bitmiş olsun. Bizim yaşadığımız gibi aylık 50 mülakat ile karşılaşmazsınız umarım.

• Merhaba mayıs 24 te göndermeme rağmen beni atlamış randevu maili sizde nedeni ne olabilir?

• @sanaldeniz bu sayı türklere verilen mülakat mı hocam ?

• ⭐⭐⭐

@furkan-polat Ankara'nın anlamsız davranışları karşısında bunun cevabını bilen yok.

• @Programmer bu olay resmen mail alma sırasındaki fikirleri alt üst etti resmen, hiç dosyamı açtırmadım ve belgeleri istedikleri zaman kısa bi sürede geri göndermiş olmama rağmen şaka gibi sırayı atladı.

• @furkan-polat Yalnız değilsin.

• @entropik sizce eylüle kadar alabilir miyiz ne düşünüyorsunuz çok üzgünüm benim case 14 binler ds 13 haziran

• @yasbirq Valla fikrim yok.
    Boşverdim.
    Bu saatten sonra onlar düşünsün.
    Az daha düşünürsek fıttırırız.

Yakacan bir nikotin
    Savuracan bir küfür
    Rahatlıyacan
    Sonra yine devam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |