Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

1. Başvuru ve bu sefer çıkcakk

• Yaaaa Hakkkk

• Tek kişilik los angeles lütfen!!

• Biz de yerimizi alalım uçakta inşallah bize de yer vardır bu sene isteyen herkesin yüzü gülsün inşallah imzamıza case numberımızı yazarız 4xxx gönlümden geçen

• Başvuru yapan arkadaşlara bol şanslar dilerim, biz de ayni duygulara sahiptik sonuçların açıklanmasına saatlar kala, kazandık ama ne yazık ki sevincimiz kursağımızda kaldı.

• Herşey çok güzel olacak. 😎

• Vay yeni konu, hemen yerimizi alalım 🙂

• Bu sene o sene olsun 🎉

• Umarım burada, çıktı ama kararsızım diyenleri görmeyiz. İsteyen herkese çıkması dileğiyle...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berkantsari bu kişileri bırak haziranda - temmuzda gelecekler olacak ben kazanmışım şimdi öğrendim ne yapıcam bana yardım eder misiniz cümlesini bile okuyacaksın. AL bu adamı vur duvara 🙂

• Umarım gerçekten isteyen ve gitmeyi kafasına koymuş herkese çıkar.

• ⭐⭐

Florida'ya 4 kişilik uçak bileti lütfen direk uçuş olsun. Hep bunu söylemek istemiştim. 😎

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban miami havalanı direk uçuş orlando aktarmalı

• ⭐⭐

@ayvalik10 Miami olsun oradan araçla devam ederiz. Tampacı olduk bizde.

• Bu sene eşim ile beraber (önceleri istemiyordu) başvur yaptık, forumdaki başvuruları gördükçe şansımızın az olduğunu düşünüyorum. inşallah gönülden isteyen herkese çıkar.

• Arkadaşlar mülakattan sonraki ilk Miami uçağında bana 2 kişilik koltuk bırakın.

• gerçekten tüm kalbiyle gitmek isteyenlere çıkar umarım, yerimizi aldık bekliyoruz...

Edit: Arkadaşlar bana çıkmadı ama eşime çıktı. Umarım herkes için hayırlısı olur.

• ⭐⭐

Bazen kazanmak kaybetmek, kaybetmekte kazanmak olabilir. Burada bulunan tüm arkadaşlar için en hayırlısı neyse o olsun.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@berkantsari bu kişileri bırak haziranda - temmuzda gelecekler olacak ben kazanmışım şimdi öğrendim ne yapıcam bana yardım eder misiniz cümlesini bile okuyacaksın. AL bu adamı vur duvara 🙂

Mevlam bizi Temmuz-Ağustosta foruma gelip bende green card kazanmışım şimdi öğrendim diyenlerden eylesin 😂 😂

Amin 🙂

1. Başvuru umarım sonuç sevindirir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |