Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

• @gucarslan teşekkürler.

• sayın @gucarslan merhaba bende davaya katılmak için başvuru formunu dolduruyorum g28 e yes mi no mu diye cevaplamak hangisi mantıklı karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@black YES olarak işaretleyin lütfen.

• Herkese merhaba, eşimle ben de davaya katılmaya karar verdik. Davaya katılım koşullarını yanlış anlamadıysam DV2021 kazananı olmak, DS260 formunu doldurup göndermiş olmak ve başka bir DV2021 ile ilgili davada ismi geçmiyor olmak. Biz DS260 formunu mart ayında gönderdik, evrak talep maili geldi fakat evraklarımızı henüz gönderemedik. Eşim hollanda doğumlu olduğu için oradan doğum belgesi bekliyoruz ve o süreç biraz uzadı. Çok uzatmayım, sorum şöyle;

Evrakları göndermemiş veya gönderebilsek de evrak onayı almamış olmak davaya katılmaya engel olur mu? Katılım koşullarına göre olmazmış gibi görünüyor ama teyit etmek istiyorum.

Biz bu arada evrak onayını almak için uğraşıyor olacağız.
    İnşallah davalar olumlu sonuçlanır ve gitmek isteyen herkesin yolu açılır. Şimdiden teşekkürler

• @gucarslan Teşekkür ederim.Bende başvurumu tamamladım. tarafımca bir gelişme olursa seve seve buradan paylaşırım. Siz çok emek veriyorsunuz umarım siz ve gönülden isteyen herkes olumlu bir sonuç alır

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alia, içinde söyledi: DV2021 Büyük Mandamus Davası (Mayıs 2021)

Herkese merhaba, eşimle ben de davaya katılmaya karar verdik. Davaya katılım koşullarını yanlış anlamadıysam DV2021 kazananı olmak, DS260 formunu doldurup göndermiş olmak ve başka bir DV2021 ile ilgili davada ismi geçmiyor olmak. Biz DS260 formunu mart ayında gönderdik, evrak talep maili geldi fakat evraklarımızı henüz gönderemedik. Eşim hollanda doğumlu olduğu için oradan doğum belgesi bekliyoruz ve o süreç biraz uzadı. Çok uzatmayım, sorum şöyle;

Evrakları göndermemiş veya gönderebilsek de evrak onayı almamış olmak davaya katılmaya engel olur mu? Katılım koşullarına göre olmazmış gibi görünüyor ama teyit etmek istiyorum.

Biz bu arada evrak onayını almak için uğraşıyor olacağız.
    İnşallah davalar olumlu sonuçlanır ve gitmek isteyen herkesin yolu açılır. Şimdiden teşekkürler

evrak onayı almı / almamış olmanız önemli değil. zaten türkiye'de evrak onayı almış çok az kişi var. davada bol şans..

• Arkadaşlar bende davaya katıldım, formu doldurdum, ödemeyi yaptım bana ödeme yapıldığına dair mail ve avukatların imzasının olduğu bir mail daha geldi. Yalnız soruların sorulduğu ülke durumu ile ilgili olan mail'i alamadım.. O sonradan mı geliyor?

• @İLYAS-ADIBELLİ merhaba bende dün tamamladım başvurumu beni ödeme yaptıktan sonra yönlendirdi direkt. İlk attıkları avukatların imzası olan mailde You may do so by clicking here diye link var sizde de varsa oraya tıklarsanız belki yönlendirir. Toplamda da üç adet mail geldi. İlki avukatların imzası ikincisi ödeme makbuzu diğeri de ülke durumunu dolduruktan sonra işlemlerimin tamamlandığını ve benden herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduklarında ekip üyesinin bana ulaşacağını güncellemeleri de e-posta yoluyla ileteceklerini anlatan bir mail aldım.

• This post is deleted!

• Herkese merhabalar,
    Bugün itibariye davaya katıldım.2. gönderilen e-mail de 'Declaration' başlıklı sorulara hepsine yanıtlıyor muyuz? ve bu yanıtlar mahkemeye mi sunulacak?
    Whatcountries do you currently hold citizenship?What are the country conditions for the country where you currently reside?
    Please describe where the visa applicant is in the visa process to dateWho else will accompany the Visa applicant to the U.S.? (derivative applicantsWhat does the visa applicant do for an occupation? Where and how long has the visa applicant been working in that field?
    What level of education does the visa applicant have and from where?
    Names and ages of visa applicant's children? How has this situation affected them?
    What are the Visa applicant's plans for the future in the U.S.(This does not have to be a certain thing, but tell us what your dreams are in theU.S.)
    How has the delay in obtaining a visa affected you (and your family, if applicable)?(Physically, psychologically, financially, loss of opportunities, loss of job, passing up promotions, etc .)
    Does anyone in your immediate family have an existing medical condition? Does any relative in the U.S. who needs your help have a medical condition? Who? How long? How is it treated? What effect does stress have on the condition, if any?
    Do you, your visa applicant (if applicable) or anyone in the family suffer psychologically (i.e., anxiety, depression, other diagnosed mental conditions)? Who? When did it begin? How does it affect them? How is it treated, if at all?
    What has the delay in obtaining a visa prevented you and/or your family from doing?
    In your own words, sum up how you and your family have been affected by delay in being able to get a visa. What are your biggest concerns, if not already mentioned above?
    Please explain all other hardships that you have endured due to not being able to get the visa in a timely manner.
    If there are other aspects of your situation that you wish to share, please do so here.

• Merhaba telegram grubunuza dahil olmak istiyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@şeyma özel mesajla bilgi verdim size

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@wyomingist, içinde söyledi: DV2021 Büyük Mandamus Davası (Mayıs 2021)

Herkese merhabalar,
    Bugün itibariye davaya katıldım.2. gönderilen e-mail de 'Declaration' başlıklı sorulara hepsine yanıtlıyor muyuz? ve bu yanıtlar mahkemeye mi sunulacak?
    Whatcountries do you currently hold citizenship?What are the country conditions for the country where you currently reside?
    Please describe where the visa applicant is in the visa process to dateWho else will accompany the Visa applicant to the U.S.? (derivative applicantsWhat does the visa applicant do for an occupation? Where and how long has the visa applicant been working in that field?
    What level of education does the visa applicant have and from where?
    Names and ages of visa applicant's children? How has this situation affected them?
    What are the Visa applicant's plans for the future in the U.S.(This does not have to be a certain thing, but tell us what your dreams are in theU.S.)
    How has the delay in obtaining a visa affected you (and your family, if applicable)?(Physically, psychologically, financially, loss of opportunities, loss of job, passing up promotions, etc .)
    Does anyone in your immediate family have an existing medical condition? Does any relative in the U.S. who needs your help have a medical condition? Who? How long? How is it treated? What effect does stress have on the condition, if any?
    Do you, your visa applicant (if applicable) or anyone in the family suffer psychologically (i.e., anxiety, depression, other diagnosed mental conditions)? Who? When did it begin? How does it affect them? How is it treated, if at all?
    What has the delay in obtaining a visa prevented you and/or your family from doing?
    In your own words, sum up how you and your family have been affected by delay in being able to get a visa. What are your biggest concerns, if not already mentioned above?
    Please explain all other hardships that you have endured due to not being able to get the visa in a timely manner.
    If there are other aspects of your situation that you wish to share, please do so here.

avukatların uygun gördüğü hikayeler dava dosyasında yer alacaktır, evet.

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@haydarfurkan mesajı yazdığınız başlığa dikkat edin lütfen. forum kurallarina aykırı iletiler yazmayin.

DV2022 başlıklarına bakin. telegram grubuna nasıl dahil olacağınızı göreceksiniz.

• Sanırım benim de telegram kullanma zamanım geldi. Sayın @gucarslan rica edersem Big Mandamus Telegram grup linkini benimle de paylaşırmısınız ? 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Masda elbette! zaten sizsiz olmaz..:)
    birazdan dahil olacaksiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

curtis morrison ve ekibi,
    hem JacobvBiden hem de yeni açacakları büyük mandamus davası için Türkçe bir video yayınladı.

• Banned

Merhaba. Az önce ödemeyi yaptım. Maile iki sayfalık pdf dosyası gönderdiler. Bir de mail de şöyle bir link var orayı dolduracak mıyım ?

Questionnaire & Declaration for DV2021 Case
    DS260 Confirmation Page
    We need a scan or image of the DS260 Confirmation Page for the DV selectee as well as all family members
    DV Selectee DS260 confirmation page

Ds-260 formunun ilk sayfası diyor, ilk sayfası neresi oluyor ? Bu mu ?
    https://i.imgur.com/lApnqB3.png

Edit: İçimde şüphe kalmasın diye sormak istiyorum. Kredi kartı ile ödeme yaparken. Payment method kısmına kredi kartının üzerinde yazan ad-soyadı yerine kendi ad-soyadı mı yazdım.

O kısıma kedi kartının üstündeki ad-soyadı mı yazacaktım yoksa kendi adımı ve soyadımı mı ? Kredi kartı benim değil ama ödeme çekilmiş gözüküyor. Yine de sorayım dedim emin olmak için.

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Büyük Mandamus Davası (Mayıs 2021)

Merhaba. Az önce ödemeyi yaptım. Maile iki sayfalık pdf dosyası gönderdiler. Bir de mail de şöyle bir link var orayı dolduracak mıyım ?

Questionnaire & Declaration for DV2021 Case
    DS260 Confirmation Page
    We need a scan or image of the DS260 Confirmation Page for the DV selectee as well as all family members
    DV Selectee DS260 confirmation page

Ds-260 formunun ilk sayfası diyor, ilk sayfası neresi oluyor ? Bu mu ?
    https://i.imgur.com/MP5dJwI.png

Edit: İçimde şüphe kalmasın diye sormak istiyorum. Kredi kartı ile ödeme yaparken. Payment method kısmına kredi kartının üzerinde yazan ad-soyadı yerine kendi ad-soyadı mı yazdım.

O kısıma kedi kartının üstündeki ad-soyadı mı yazacaktım yoksa kendi adımı ve soyadımı mı ? Kredi kartı benim değil ama ödeme çekilmiş gözüküyor. Yine de sorayım dedim emin olmak için.

Orhan bey hayırlı olsun,

Öncelikle kredi kartından başlayayım; kredi kartı ödemelerinde isim - soyismi alanları doğrulama amaçlı kullanılmaz. O yüzden siz kendi isim soyisminizi yazmanıza rağmen, kart başka isim üzerine kayıtlı olsa da, ödemeyi yapabilmişsiniz. Bir sorun olmayacaktır ama kredi kartı üstündeki isim daha doğru olurdu.

DS260 Confirmation Page dediği, DS260'ı doldurduktan sonra karşınıza çıkan barkodlu sayfa. Onu gönderebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 481
  • 11
  • 36
  • 3439
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |