Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar Turizm Rehberliği okuyorum, bildiğiniz üzere firmalar turizm sektöründe öğrenci olanları intership programıyla 6-12 aylık çalışmaya gönderiyor,bende bu programı yapmayı düşünüyorum,üniversitemle'de görüştüm bir sıkıntı olmadığını,bu stajı kabul ettiklerini söylediler,

yani mezun olmam için gerekli olan stajı bu programla amerika'da yapmayı planlıyorum fakat ben daha sonra orada çalışmaya devam etmek istiyorum, nasıl çalışmaya devam edebilirim staj sürem bittikten sonra? bu konuda hiç bilgim yok..

bunun dışında 2022'yazında da ilk önce WAT yapmayı planlıyorum.

• Merhaba, Turizm Rehberliği öğrencisiyim, Stajım var, bildiğiniz üzere firmalar Turizm sektöründe okuyanların stajlarını 6-12 aylık programlarla ABD'de yaptırabiliyor, bende bu programa katılmak istiyorum,

Üniversitemle konuştum ABD'de yapılan stajı kabul ettiklerini bi sıkıntı olmayacağını söylediler, her neyse fakat şöyle bir şey varki ben staj sürem bittikten sonra da orada kalıp çalışmaya devam etmek istiyorum, bunun bir yolu var mı? böyle bir şey mümkün mü?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LEW44, içinde söyledi: Internship'den sonra ABD'de çalışmaya devam etme

Merhabalar Turizm Rehberliği okuyorum, bildiğiniz üzere firmalar turizm sektöründe öğrenci olanları intership programıyla 6-12 aylık çalışmaya gönderiyor,bende bu programı yapmayı düşünüyorum,üniversitemle'de görüştüm bir sıkıntı olmadığını,bu stajı kabul ettiklerini söylediler,

yani mezun olmam için gerekli olan stajı bu programla amerika'da yapmayı planlıyorum fakat ben daha sonra orada çalışmaya devam etmek istiyorum, nasıl çalışmaya devam edebilirim staj sürem bittikten sonra? bu konuda hiç bilgim yok..

bunun dışında 2022'yazında da ilk önce WAT yapmayı planlıyorum.

J1 staj programlari icin su basligi inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/98/j-değişim-programı-vizeleri

Sonrasi icin ise calisma vizelerini inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/category/90/çalışma-vizeleri-h-l-ve-diğer-işçi-vizeleri

• ⭐⭐⭐

@LEW44 bende bugün bu konuyu araştırdım. Yani danışmanlık firmalarına numaramı bıraktım pazartesi görüşürüz diye umuyorum. Türkiyede mali müşavirliğe çok az ramak kaldı. 2 yıldır bir fiil sigortalıyım. Bende muhasebe finans işletme alanında ne iş olsa nerde olsa giderim. Giderimde evli ve çocukluyum bu engel olur mu siz görüştünüz mü danışmalık firmaları ne diyorlar. Sektörümüz biraz farklı ama amacımız aynı olduğu için yazdım 🙂 bence staj yapılan yer 1 sene az değil sonra sponsorda olmak teklif edilirse olabilir gibime geliyor. 1 sene işi öğretip hadi bitti git demezler heralde..

• @ahsenaydgdu Merhabalar, ben henüz görüşemedim, bu nedenle zaten buraya başlık açtım,biraz bilgi edinmek için,

Görüşmenizden sonra beni de bilgilendirirseniz çok mutlu olurum 🙂

• ⭐⭐⭐

@LEW44 tmmdır 7-8 yere numara bıraktım bakalım sorucam işte fiyatlar nedir şuan konsoloklularda kapalı acaba vize alınır mı randevu talebiyle falan hepsini soracağım

• @ahsenaydgdu tamamdır bekliyorum dönüşünüzü, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@LEW44 şuan amerikaya staj programlarını hepsi durdurmuş kapalı olduğu için😭😭😭

• Öğrenim Vizeleri (F/M ve J) bölümünden taşındı  admin admin 

Benzer Başlıklar

• 4
  • 1
  • 2
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |