Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, Birleşik devletler dışındayım. Bank of america hesabıma kayıtlı bir prepaid numarası kart var fakat numaranın geçerlilik süresi dolalı baya bir süre oldu. Türkiyede debit card ı lock etmiştim ve bundan dolayı Abd dısında oldugumdan dolayı yeni telefon numarasıda alamıyorum debit card acmanın bir yolu var mı, e posta iletisimleri sanırım yok, numara var ve ingilizcem konuşacak kadar iyi değil. Bu durumda ne yapabilirim? Tesekkurler

• @tiberius Debit kart lock olduysa, Turkiye'den BOA'nin asagidaki numarasini international collect call seklinde arayabilirsiniz. Baska turlu debit karti yurtdisindan unlock yapamazsiniz.

Tel no: 1-315-724-4022

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tiberius, içinde söyledi: Bank of America Telefon Numarasını US Dışında Değiştirme

Merhaba, Birleşik devletler dışındayım. Bank of america hesabıma kayıtlı bir prepaid numarası kart var fakat numaranın geçerlilik süresi dolalı baya bir süre oldu. Türkiyede debit card ı lock etmiştim ve bundan dolayı Abd dısında oldugumdan dolayı yeni telefon numarasıda alamıyorum debit card acmanın bir yolu var mı, e posta iletisimleri sanırım yok, numara var ve ingilizcem konuşacak kadar iyi değil. Bu durumda ne yapabilirim? Tesekkurler

kartin arkasinda international bir numaranin yer aliyor olmasi lazim, o numarayi arayip karti aktive etmeyi deneyebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 3
  • 16
  • 17
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |