Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Sabıka kaydım Kanada vizesi almama engel olur mu?

• Herkese merhabalar forumda bu konuyu öğrenebilmek için yeni üyelik açtım hiç bir yerde bilgi bulamadım yurtdışı eğitim danışmanlarınında bir bilgisi yok. Sorum şu olacak 2 defa alkollü araç kullanmaktan hapis cezası aldım 1 ay 20 gün diğeride 2 3 ay falandı bunları girdi çıktı yaparak 3 er gün ceza evinde kaldım. Ben kanada diploma programlarına başvurmak istiyorum öğrenci vizesi almama engel midir bu durum kesin engel değilse bile red yeme şansımı yüzde 70 80 lere çıkarır mı yardımlarınızı bekliyorum.

• kanada için bilmiyorum durum nedir ancak abd söz konusu olsa kesin olarak olumsuz sonuç doğurur derdim. adamlar alkol konusunda aşırı takıntılı.

• ⭐⭐ Banned

Eklemek zorunda degilsin basvuru evraklarına. Canadada sınırdışına kadar yolu var alkollü sakın ha

• Hocam inşallah burdasındır sonuç neoldu

Benzer Başlıklar

• 3
  • 8
  • 50
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |