Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ICu Evlilikten sonra almıştım öncesinde böyle bir şansım olmazdı.

• @Yıldırım

Aksine Amerikan vatandaşıyla (veya LPR ile) evli olduktan sonra turist vizesi almak zor, belki de imkansız diye biliyordum

• @Yıldırım evli olup da turist vizesi vermeleri ilginç olmuş

• ⭐⭐⭐

@ICu @timtim bazen önceden görelim sonra karar verelim gibi bi izlenim bırakılırsa vizeyi almalarında sorun olmuyor. Zaten konsolosta bütün olası senaryoları düşünüp vizeyi veriyor ☺

• Merhabalar arkadaşlar ben I-130 form doldurup gönderdim şimdi bana processing time 12 months diyor hangi servis center oldugunu bilemedim bununla ilgili Beni aydinlatirsaniz Cok sevinirim simdiden tesukkerler 🙏

• @Servet-Demir adresinize fiziksel notice of action kağıdı gelmesi lazım. Onun en alt kısmında sağda veya solda yazıyor. Hayırlı olsun

• @Berkan-Duru teşekkürler herkesiz için hayırlısı olur inşallah tez zamanda süreçi tamamlama dileğiyle birde bu dediğiniz belge ne kadar zaman icerisinde gelmesi lazim sizce herhangi bir suresi varmi bir tane geldi sadece para Odeme bilgisi

• @Servet-Demir tam emin değilim ama 1-2 hafta olmasi lazim. Bu arada service centerinizi bilmeden nasil 12 ay gosteriyor kanisisina vardiniz 😁 ucsis processing times sitesinde sürelere bakmak icin service center seçmek lazım ondan merak ettim

• @waterman

O zaman keşke biz de o yöntemi deneseydik hocam 😞

Bu kadar azap çekmemiş olurduk hiç değilse.

Evlilikten sonraki ziyaretçi vizeleri çok büyük ihtimalle red alıyor diye biliyorduk

• @Berkan-Duru

USCIS online hesabınızda tahmini süre sekmesi var. Dosyanızın bulunduğu merkezi bilmeden de sürenizi görebiliyorsunuz

• @Berkan-Duru processing time da gosteriyor evrak 1 ay oldu gelmedi

• @Servet-Demir uscis de emma live chat a sorun derim. Türkiye saatiyle akşam 9 civarı sohbete bağlanmayı deneyin. Ordan da öğrenebilirsiniz nerede olduğunu ama eşinizin bağlanması daha yararlı. Eşinizle ilgili adress vs gibi sorular sordukları için daha hızlı pratik yazabilir. Bu sebeple bağlantıda sorun yaşamazsınız

• Merhaba arkadaşlar lütfen yardımcı olun i130 dilekçesi verdim hala USCIS aşamasındayım (Uluslararas Aile Cüzdan) var tüm sayfaları kopyalayıp ingilizceye çevirebilir miyim? Tesdik için Türk Dışişleri Bakanlığı'na belge vermem gerekiyor mu? Belirli sayfalar gönderdim ve reddedildiler, bu yüzden bu sefer korkuyorum. Lütfen yanıt verin, teşekkür ederim

• @Antalya herhangi bir yeminli tercümana cevirtin. Daha sonra hem orjinal hemde cevirisini tek pdf olarak ilgili alana yukleyin ama oncesinde pdf dosyasini marriage certificate original & translated olarak adlandırın ama. Online esinizde ufak meblag karsiliginda cevirtebilir certified sworn translatorlara. Neden kabul olmamis olabilir ki?.. ayrica hangi service centerda dosyanız?

• @Berkan-Duru Sadece ilk sayfaları çevirdim ve reddedildi.Teksas'ın merkezindeyiz.Sorum şu ki (cüzdan) tüm sayfalar çeviri yapmak lazım? Apostil belgelerine ihtiyacım var mı?
    Teşekkürler

• @Antalya siz direkt sworn translator bulup hepsini cevirtin. Biz oyle yapmistik. Orjinalininde tum sayfalari keywordslari gozukecek sekilde yukleyin cunku orjinali ile ceviriye bakiyorlar. Tek ceviriyi yuklemeyin. Hersey okunur temiz olmali

• @Antalya apostilli oluyor zaten yeminli cevirince damga oluyor uzerinde

• @Berkan-Duru öyle yapacağım inşallah düzelir teşekkürler

• @Berkan-Duru Lütfen size sormak istiyorum, tercüman ( cüzdan) sadece ilk dört sayfasını çevireceğini ve geri kalanı tercüme edilemeyeceğini söylüyor, bu doğru mu? Siz Cüzdanı nasıl tercüme ettiniz? teşekkür ederim

• @Berkan-Duru Affedersiniz, davanızda sunduğunuz cüzdan nasıl çevirdiğinizi sormak istiyorum. Çevirmen sadece ilk dört sayfanın çevrilebileceğini söylüyor, bu doğru mu? Teşekkürler

Benzer Başlıklar

• 1468
  • 6537
  • 3
  • 114
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |