Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar 2019 için vergi iadem çek olarak gönderildi.Çek 12 şubatta gönderilmiş ben geçen hafta aldım bugün well fargo üzerinden bozdurmaya calısıyorum fakat "we weren't able to process your check.Please visit a wells fargo branch to deposit your check" hatasını alıyorum.yardımcı olabilecek olan var mı?Ayrıca bu çeklerin geçerlilik tarihleri nerede yazıyor ya da ne kadar süresi oluyor bilen varmı?

• @borhan Sizin hesabinizda mobile cek bozdurmada limit vardir. Belli bir miktarin uzerini mobile olarak bozduramiyorsunuzdur. O yuzden, subeye gitmeniz ve ceki orada bozdurmaniz gerekiyor.

• peki o limiti nasıl arttırabiliriz bir bilginiz var mı acaba.çünkü şu an türkiyedeyim şubeye gitme şansım ne yazikki yok

• @borhan Hesabiniza online girip, once deposit bolumunde limit miktarini ogrenmeye calisin. Sonra da bankanin customer servisi ile temasa gecin. Belki ise yarar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |