Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @TughanTug, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

@TughanTug, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

dominance takip etmek lazım 52 altı riskli

Aynen öyle oldu ve tam 52 altından tepki aldı ve piyasa çakıldı... Söylememe rağmen ben de bu kadar erken beklemiyordum, hazırlıksız yakaladı 🤔

Dominance.png

Cumartesi akşamı BTC`ye baktığımda 4 saatlikte RSI uyumsuzluğu görmüştüm piyasa açıkcası beni korkutuyordu.
    dün yaşanan düşüş konusunda Özgür Demirtaş hoca ile aynı fikirdeyim long poziyonda olanları liq etmek için yapılan bir operasyon. ayrıca Çin merkez bankasının kripto paraları tanıması haberinin de piyasayı kötü durumdan kurtardığını düşünüyorum.

• @gariban, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

Tron a attım biraz durumu iç açıcı mıdır yoksa yok mu

TRON biraz yükselişini yaptı ama TRON için bu hiçbir şey bu tronun boğası değil daha.

• @efe-boyunda, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

dominance takip etmek lazım 52 altı riskli

Aynen öyle oldu ve tam 52 altından tepki aldı ve piyasa çakıldı... Söylememe rağmen ben de bu kadar erken beklemiyordum, hazırlıksız yakaladı 🤔

Dominance.png

Cumartesi akşamı BTC`ye baktığımda 4 saatlikte RSI uyumsuzluğu görmüştüm piyasa açıkcası beni korkutuyordu.
    dün yaşanan düşüş konusunda Özgür Demirtaş hoca ile aynı fikirdeyim long poziyonda olanları liq etmek için yapılan bir operasyon. ayrıca Çin merkez bankasının kripto paraları tanıması haberinin de piyasayı kötü durumdan kurtardığını düşünüyorum.

Sanki yakinda bir balon gibi patlayacak ve pandeminin baslangicindaki rakamlara ger donulecekmis gibi bir his var bende. O yuzden cok fazla para tutmaya cekiniyorum nedense.

• @MySea Bu piyasada elbette düşüşler ve yükselişler olacak ama eskisi gibi uzun süren düşüş dönemleri olması pek mümkün değil. Bunun nedenlerinden başlıcası artık kurumsallar da bu işin içerisinde ve elindeki coinlerin değerini kaybetmesini istemez. ikinci nedeni bu piyasada her düşüşten sonra daha iyi bir yükseliş geldiği için düşüşler çoğu insana göre alım fırsatıdır. ülkelerin yasaklama kararı olmadığı sürece ben piyasada bir çöküş olacağını düşünmüyorum.

• Umarim forumdakilerden bu sirkette hesabi olanlar yoktur. Ikinci bir ciftlikbank olayi ama sanirim bu defa miktar cok daha fazla.

• Arkdaşlar merhaba, NFT tabanlı oyunsallaştırma yöntemi ile kripto madenciliği ile ilgilenen var mı aramızda? Var ise belki geçenlerde Binance'ın listeleme yaptığı TLM - Alien worlds oyunu hakkında bir fikriniz vardır. Web tabanlı 5 kuruş ödemeden maden kazıyorsunuz ve arada random olarak NFT ler düşüyor (değeri 0,20$ - 2000$ arası). Her neyse, bu oyun inanılmaz şeffaf, kim ne kazandı ne yaptı da kazandı... her şeyi görebiliyorsunuz. Oyuna ilk girenlerin ne paralar kaldırdığını tahmin edemezsiniz, yaptıkları sadece clickbait..
    Her neyse o tren artık kaçtı maalesef oyuna bu haftalarda dahil olanlar da kazanıyor ancak çok bir şey düşmüyor.
    Gel gelelim benim size benzer bir tavsiyem var, benzer mantıkla çalışacak olan ve dün startını veren ve bence TLM oyunundan çok çok daha güzel bir oyun var, ben fırsat olarak değerlendiriyorum, her gün 15-20 dk ayırarak 2021 3.çeyreğinde tam olarak çıkacak oyununda avantajlı başlayabilirsiniz. tipik bir referans linki vereceğim onun üzerinden katılırsanız sevinirim katılmazsanız da canınız sağ olsun:)

• @MySea Tosuncuk V2 vakası

• Ikinci bir crypto sirketi daha gitti gidiyor...

• @MySea Bu tarz borsalara insanlar nasıl güvenip para yatırabiliyorlar şaşırıyorum ben asla cesaret edip de para yatıramam. Binance, paribu, btctürk gibi borsalar varken neden Vebitcoin ??

• @nevzatyildizz Binance'den şaşmamak lazım kesinlikle. Zaten Binance TR diye bir kolaylık da sağlıyorlar.

• Banned

@nevzatyildizz Binance'den şaşmamak lazım kesinlikle. Zaten Binance TR diye bir kolaylık da sağlıyorlar.

TR yazıyor işim olmaz. Onun bile orjinini kullanıyorum. 😃

• @Ping-PONG Ben de öyle 😃 ama yönetmelik gereği sanırım bu aydan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini oradan yapacağız neredeyse hepimiz. Oradan alır Orijinaline aktarırız 😃

• @TughanTug Kesinlikle katılıyorum. Binance arayüzü diğer borsalara göre daha karmaşık olduğundan dolayı ilk başlarda kullanması zor olabilir ama güvenilirliği, kripto para sayısı ve işlem hacmi düşünüldüğünde tartışmasız bir numara. Her ne kadar kripto para çeşitliliği az olsa da kolay kullanımı sayesinde btctürk benim için 2 numara. Paribu ise spor haberlerinden daha çok magazin haberlerine çıkan futbolcular gibi sürekli kilitlenmesi ve çökmesi ile haber ve tt oluyor 🙂

• Turkiye'de ilginc seyler oluyor:

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

paribu, btctürk

Bunlar bana tehlikeli geliyor. Bence en güveniliri Binance.

• Bence bazı kripto para satan şirketler Thodex ile anlaşmış veya tosuncuğun parası bitti bunlara insanları dolandırma taktiği falan veriyor.
    @MySea Tosuncuklar türemeye devam ediyor.
    Dikkat edin güvenilir yerlerden alın.

• FB_IMG_1619290899873.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea Lut coin asdljasd

• Bu arkadas da saglam ongoru varmis, 4 ay onceden bilmis neler olacagini.

FB_IMG_1619296561987.jpg

Benzer Başlıklar

• 1
  • 13
  • 4
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |